18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jean Cloude van Damme na Ukrainie :)

anatomopatolog • 2014-02-01, 02:47
Van Damme ruszył z pomocą :)

KebabRemover

2014-02-01, 03:12
Tylko że napie**ala strajków, jak wróci do ameryki to arnold mu pokaże

Nutzz

2014-02-01, 05:16
Tak, Cloude.

JackCola

2014-02-01, 09:13
Wypowiedz ukraińskiego rzecznika opozycjonistów dla Rzeczpospolitej o oderwaniu Przemyśla i okolicznych powiatów od Polski i przyłączeniu ich do Ukrainy oraz o próbie marginalizowania morderstw wołyńskich była " Strzałem w kolano " aż do tej chwili byłem zwolennikiem tego co działało się na majdanie ponieważ uważam ,że każdy naród powinien być wolny z prawem o własnym decydowaniu o sobie , również naród ukraiński ale po słowach jakie wypowiedział rzecznik opozycji jestem dalej zwolennikiem wolności narodów za wyjątkiem narodu ukraińskiego , mało tego uważam wręcz ,że ten naród nigdy nie powinien dołączyć do narodów wyzwolonych !

garota

2014-02-01, 10:01
@up

Gadać to sobie mogą ;)

Ma...........31

2014-02-01, 10:15
Oby Berkutowcy ich rozjechali i wszystkim spuścili srogie manto.

Steven

2014-02-01, 10:18
j***ć majdan. Się ukraińskim nacjonalistom w głowach zaczyna pie**olić.

irish

2014-02-01, 10:43
nie możemy patrzeć na ukraińców przez pryzmat tego co jakiś debil powiedział o przemyślu. spójrzcie jak Polskie media atakują nacjonalistów u nas w kraju.

kroplowa

2014-02-01, 10:45
JackCola napisał/a:

ten naród nigdy nie powinien dołączyć do narodów wyzwolonych !



Chyba nie masz na myśli ZSRE?

SuSzibar

2014-02-01, 10:55
daj ktoś ten filmik jak się mieczami świetlnymi naparzali...

gadman

2014-02-01, 11:01
jebnal tornado no i co ??

PiotrekMMA

2014-02-01, 11:09
Dobrze niech leje proeuropejską k***e!

BoomShakaLaka

2014-02-01, 11:13
JackCola napisał/a:

Wypowiedz ukraińskiego rzecznika opozycjonistów dla Rzeczpospolitej o oderwaniu Przemyśla i okolicznych powiatów od Polski i przyłączeniu ich do Ukrainy oraz o próbie marginalizowania morderstw wołyńskich była " Strzałem w kolano " aż do tej chwili byłem zwolennikiem tego co działało się na majdanie ponieważ uważam ,że każdy naród powinien być wolny z prawem o własnym decydowaniu o sobie , również naród ukraiński ale po słowach jakie wypowiedział rzecznik opozycji jestem dalej zwolennikiem wolności narodów za wyjątkiem narodu ukraińskiego , mało tego uważam wręcz ,że ten naród nigdy nie powinien dołączyć do narodów wyzwolonych !



Cóż za brednie. To była wypowiedź nacjonalisty, a nacjonaliści mają to do siebie, że nie za bardzo liczą się z innymi nacjami. Na szczęście stanowią niewielki procent społeczeństwa, są jednak potrzebni, bo to oni walczą o ideały, nie bojąc się poświęceń.

Prawy sektor (czyli opozycja ukraińska, to ich rzecznik tak popłynął w wywiadzie o którym piszesz) ustosunkował się do tegoż wywiadu( link TUTAJ) i mimo że skruchy za zbrodnie u nich nie widać, to widać chęć porozumienia. Najlepsze dla nas wszystkich byłoby w tym momencie odsunięcie Ukrainy od rosji, co więcej, warto sprawić, by to Polska stała się głównym Ukrainy sojusznikiem.

Pamiętajmy o zbrodniach i walczmy o prawdę, ale nie bądźmy głupi. Dużo jest spekulacji na temat przyszłego rozkładu sił w europie i na świecie i w dużej ich części jest mowa o możliwej potędze Sojuszu Międzymorza(państw z obszarów Rzeczpospolitej Obojga Narodów). Ukraina potrzebuje Polski i odwrotnie.

satan696

2014-02-01, 11:25
@up to sie nazywa tuszowanie sprawy. Kapneli sie ze to byla gafa i tera probuja to odczarowac. Jak trafia do wladzy nie bd sie tak pie**olic(robia jak tusk... czaruja potem ch*j). Z reszta juz czytalem o elementach z prawego sektora, k***iszony jak dwulicowy ruch narodowy(poza jkm i jego ludzmi) wszyscy narodowo-lewatcy(naziole) oraz ich organizacje za PRL-u byly prorzadowe. Wnioski sa proste ani obecny rzad ani prawy sektor nie sa dobre dla nas, milicja z berkutem powinna obic mordy obu grupa. Berkut dawaj czadu!

zakart

2014-02-01, 11:36
ch*j tam nie Van Damme. A gdzie ciężarówki i szpagat?