18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda pod wpływem marihuany

okar19 • 2013-02-21, 01:42
CNN przeprowadza test

Alonso

2013-02-21, 18:16
rigsuit napisał/a:

Choć nie palę, paliłem kiedyś ale z tą laseczką bym zajarał wyjątkowo :D



Nareszcie jakiś sensowny komentarz!

Tafariel

2013-02-21, 20:13
jatutylkopacze napisał/a:

@2up
Dobrze Ci tak, jak wiesz, że wychodzi to było nie palić, albo nie jeździć.
@up
Jak Cię policja złapie i będziesz miał między 0,2 a 0,8 promila, to tłumacz się, że w UK mozna 0,8 mieć ;D k***a, nie można mieć we krwi to nie można. Palisz to zdaj sobię sprawę, że jak by Cię sprawdzili to masz już przypał. Woź kwasek cytrynowy i przed kontrolą jebnij sobie i już powinno być w miarę ok.



Nie zrozumiałeś mnie... Chodzi mi o to że nie ma norm co do zawartości thc i sama już jego obecność jest wykroczeniem... Przeczytaj jeszcze raz uważniej może.

drjointbdg

2013-02-21, 20:45
Jazda po ziole jest fajna, tylko najlepiej w nocy, wtedy sie wczuwasz w prowadzenie, no i zabardzo nie masz w kogo wjechac(i nie pie**olcie ze sie nie da, pale i rozkojarzyc sie baardzo latwo)
Jesli ktos porownuje jazde po pijaku, z jazda najaranym, to ma zdrowo popie**olone pod sufitem albo nie wychodzi z domu i nie ma znajomych :P

jedrzej152

2013-02-21, 20:55
rockface123 napisał/a:

czekam na wersje z LSD. O k***a! smok!



O widać kolega mało wie o psychodelikach. k***a smok po LSD -.-
Opcje są 3:
albo to sobie wymyśliłeś,
albo przekroczyłeś racjonalną dawkę o 100razy,
albo masz wysokie (Bardzo bardzo wysokie) placebo.

k***a znasz kogoś kto widział smoka po kwachu, fakt faktem dziwne rzeczy się dzieją, no ale bez k***a j***nej przesady.

Massdeath

2013-02-22, 09:59
jedrzej152 napisał/a:



O widać kolega mało wie o psychodelikach. k***a smok po LSD -.-
Opcje są 3:
albo to sobie wymyśliłeś,
albo przekroczyłeś racjonalną dawkę o 100razy,
albo masz wysokie (Bardzo bardzo wysokie) placebo.

k***a znasz kogoś kto widział smoka po kwachu, fakt faktem dziwne rzeczy się dzieją, no ale bez k***a j***nej przesady.



Widać narkotyki mózg ci już przeżarły że ironii i sarkazmu nie łapiesz :)

CzupryN1

2013-02-22, 11:24
Ja tylko powiem coś z moich doświadczeń z MJ. Napinacze którzy i tak normalnych arg nie przyjmują do wiadomości mogą od razu przestać czytać. Pale od 3 lat, co miesiąc co 2 robię sobie detoksy kiedy nie pale co najmniej 2 tyg. Po alko zawsze były burdy, stoły latają w najlepszych klubach, ludzie zamieniają się w bestie, jest to generalnie negatywny świat, ale niestety zęby to pojąć trzeba zrozumieć naturę trawy. Człowiek który uparcie trzyma sie wersji w której przez trawę skaczesz z jednego narkotyku na inny jest dla mnie po prostu ograniczony, wystarczy trochę sie wysilić i pooglądać dokumenty. Nie pije dzięki trawce, nie mam kaca co weekend, ludzie nie narzekają ze coś ktos mi zrobił czy ja komuś, po prostu mam czystsze sumienie od was pijaki ;) Trawka to przyszłość, ta roślina ma potencjał nie tylko w paleniu. Poczytaj o gatunkach, o składzie chemicznym, o tym np ze wystarczy podgrzać gandzie do 170C i THC (o to w tym wszystkim chodzi) sie uwalnia BEZ sub smolistych. NIe będę mówił ze zacofany kraj ale fakt jest taki ze niektórzy zamykają sie na newsy albo nie potrafią pojąć tego ze mogą byc wolni i zrobic cos wbrew regułom. Palę dla hobby i dlatego bo to lubię, jak narazie uzależniony jestem od fajek i pale paczkę dziennie, uwierzcie mi ze jak trawki nie ma to człowiekiem nie trzepie ale jak fajek zabraknie to jest naprawdę zle. To sa informacje z pierwszej reki, nie jestem byle gimbem co pali dzielnicowa trawkę tylko dobry sort bez podlewania jakimś niedobrym szitem. Pozdrawiam ludzi pozytywnych. Po przeczytaniu waszych komentarzy stwierdzam ze nie macie argumentu ktorego bym nie zdementowal, tylko najpierw ktoś musi chcieć słuchać.

.Piotrek

2013-02-22, 13:48
Kiedyś jak się zjarałem to goniłem furgonetką mercedesa z v8 bo... fajnie brzmiał :d

mlodyzdrowyduch

2013-02-22, 18:48
zdarza mi się przypalać i nigdy bym nie wsiadł za kółko po jaraniu, jazda po 3 piwkach to nic przy tym. Na zajebce nie doszedłbym normalnie z pokoju do kuchni, a co dopiero prowadzić samochód

Akkarin15

2013-02-23, 00:55
garota napisał/a:

Normalne że lepiej być trzeźwym, ale ganja jest dużo lepsza niż wóda jeżeli chodzi o bezpieczeństwo społeczeństwa. Wystarczy spojrzeć na wiadomości codzienne. Okradli pod wpływem alko, pobili pod wpływem alko. Ale nie, nadal będziecie pie**olić że wóda lepsza bo wasi starzy ich starzy itd. to takie same cebulaki jak wy i od pokoleń chlają. Zresztą komu ja to piszę, w Polsce przecież jestem...


A po co w ogóle palisz marihuanę? Według mnie, chcesz osiągnąć ten sam efekt, co ludzie pijący wódkę. Zgodzę się z Tobą, że alkohol robi człowieka bardziej agresywnym, a marihuana bardzo spokojnym, jednakże porównujesz tutaj spalenie jednej bądź dwóch kulek czyściocha do zalania się w trupa wódką. Wypij sobie browara, jednego, nie sześć, żeby udowodnić kumplom ile to Ty możesz wypić, a zapewnię Cię, że agresji w Tobie nie będzie. A to, że jesteś w Polsce, zapewnia Cię, że spokojnie możesz sobie jarać zielsko od jakiegoś rumuna z pod bramy, który dodał coś od siebie. :sraczka:
Jestem za legalizacją wszystkich narkotyków. Selekcja naturalna.