18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda pod prąd na autostradzie. Niemcy

maciekszprotawa • 2017-06-09, 18:34
Ostatnio na sadolu pojawiało się kilka filmów jak to ktoś jedzie autostradą, a z naprzeciwka wali auto pod prąd, lecz zawsze bez kolizji. To ode mnie macie teraz z jebnięciem W ubiegłym tygodniu mój dobry kumpel jechał z Belgii do Polski. Na berlińskim ringu trafił na damę w podeszłym wieku (70 lat)
, której mocno pomyliły się kierunki jazdy. Tym razem marka BMW uratowała kilka istnień. Wszyscy przeżyli o dziwo. Pomimo przyznania się do winy starszej pani sprawa trafiła do sądu.

Na końcu macie film z autostrady jakiś reporterów.




http://www.bz-berlin.de/berlin/umland/geisterfahrerin-verursacht-schweren-unfall-auf-der-a10

spinaczel

2017-06-09, 18:36
To ostatnie zdjęcie to świeże z autokomisu z polski rozumiem?

maciekszprotawa

2017-06-09, 18:43
Może w końcu trafię na główną :mrgreen:

spinaczel napisał/a:

To ostatnie zdjęcie to świeże z autokomisu z polski rozumiem?


Spieszę z odpowiedzią. Pół roku temu, gdy kupił auto to wysłał mi fotki co by się pochwalić. A ostatnio te już pogniecione. Żebyś nie pomyślał, że na odwrót :D
Zresztą myślisz, że w kilka dni da się tak wyklepać? Polacy już tak się rozwinęli?

Kriski

2017-06-09, 18:45
maciekszprotawa napisał/a:

Może w końcu trafię na główną :mrgreen:


Spieszę z odpowiedzią. Pół roku temu, gdy kupił auto to wysłał mi fotki co by się pochwalić. A ostatnio te już pogniecione. Żebyś nie pomyślał, że na odwrót :D



Zapomniałeś dodać:



Bez tego ciężko na główną.

Przy okazji, czy Twój kolega na zimówkach w czerwcu jeździ?

saves

2017-06-09, 18:49
Jeśli jakiś ch*j go wyklepie i sprzeda jako funkiel nówkę, to życzę mu, aby jego żona na prawo i lewo zaczęła dupy dawać, córka wyszła za ciapatego, a syn został aktywistą LGBT.

mateusos

2017-06-09, 18:50
Tu się pie**olnie tam się klepnie przyjebie się trochę taśmy po szpachluje zmieni silnik opony kola podwozie wpie**oli się halogeny podłogowe i sprzeda jako ferrari.
Wielki mi problem.

maciekszprotawa

2017-06-09, 19:10
Cytat:

Przy okazji, czy Twój kolega na zimówkach w czerwcu jeździ?


A po czym wnioskujesz? Zapytam=]

Aleo

2017-06-09, 19:17
up

też się zastanawiam

~Velture

2017-06-09, 19:31
Cytat:

Jeśli jakiś ch*j go wyklepie i sprzeda jako funkiel nówkę, to życzę mu, aby jego żona na prawo i lewo zaczęła dupy dawać, córka wyszła za ciapatego, a syn został aktywistą LGBT.


W jakich ty czasach żyjesz?
Nikt nie będzie klepać tego trupa co chodzi po naście tysięcy nieklepany.
Jeśli już to ktoś kupi go dla papierów tak jak robią to przy sprowadzaniu spalonych wraków z innych krajów.
Na allegro masz pełno prawilnych ofert kupna samych książek serwisowych ze zdjęciami skasowanych aut gdzie niewprawne oko nie rozpozna nawet marki.

Już ci tłumaczę jeśli dalej nie skapowałeś o co w tym chodzi:
Ktoś rozjebie furę i sprzedaje dokumentację z wrakiem. Jeśli auto jest warte więcej niż kilo kartofli to bandyci kupują aby mieć blachy do przebicia na kradzione auto.
Tym sposobem za kilka tysięcy mają papiery i auto które wyglądało jak spalona i zgnieciona puszka coli magicznym trafem wygląda jak nowe auto i jest sprzedawane za 3/4 ceny rynkowej.

Cytat:

Przy okazji, czy Twój kolega na zimówkach w czerwcu jeździ?


maciekszprotawa napisał/a:

A po czym wnioskujesz? Zapytam=]


Cytat:

up

też się zastanawiam


Stawiam, że wnioskuje to po zimowych kapciach z tematu datowanego na 9 czerwca i tekście, że wypadek miał miejsce tydzień temu...

manson__

2017-06-09, 19:34
maciekszprotawa napisał/a:


A po czym wnioskujesz? Zapytam=]


Koła z zimówkami są ogrągłe. Te na zdjęciach są okrągłe. "Co tu jeszcze wyjaśniać?"

Kriski

2017-06-09, 19:36
maciekszprotawa napisał/a:


A po czym wnioskujesz? Zapytam=]



Po oponie, którą widać na pierwszym zdjęciu, wygląda całkiem jak moje zimówki Pirelli Sottozero.

tarcer123

2017-06-09, 19:46
Tanio sprzedam BMW. Absolutnie bez wypadek. Czujnikiem można sprawdzać!

maciekszprotawa

2017-06-09, 19:49
Velture napisał/a:


W jakich ty czasach żyjesz?
Nikt nie będzie klepać tego trupa co chodzi po naście tysięcy nieklepany.
Jeśli już to ktoś kupi go dla papierów tak jak robią to przy sprowadzaniu spalonych wraków z innych krajów.
Na allegro masz pełno prawilnych ofert kupna samych książek serwisowych ze zdjęciami skasowanych aut gdzie niewprawne oko nie rozpozna nawet marki.

Już ci tłumaczę jeśli dalej nie skapowałeś o co w tym chodzi:
Ktoś rozjebie furę i sprzedaje dokumentację z wrakiem. Jeśli auto jest warte więcej niż kilo kartofli to bandyci kupują aby mieć blachy do przebicia na kradzione auto.
Tym sposobem za kilka tysięcy mają papiery i auto które wyglądało jak spalona i zgnieciona puszka coli magicznym trafem wygląda jak nowe auto i jest sprzedawane za 3/4 ceny rynkowej.



W obecnych czasach już tak nie jest, ponieważ tabliczka znamionowa na kielichu nie świadczy o legalności auta. Najlepiej mieć gołą karoserię wraz dokumentami. Tak żyje wiele szrotów sprzedających części do aut. Przykład na Mustangu 2015r lub jakimś Audi Q5-Q7. Kupujesz lekko trzaśnięte auto. Sprzedajesz wszystkie klamoty i już na tym zarabiasz, pozostaje karoseria i dokumenty, gonisz za grosze jakiemuś "Januszowi". Janusz jest złodziejem. Złodziej Janusz proponuje zaufanemu koledze za załóżmy 5000zł karoserię z dokumentami + 15 000zł za podj***nie auta w kolorze, którym się podoba klientowi dany mustang czy te audi. Pozostaje tylko kwestia meliny, gościa mechanika i pocięcia zakopania podj***nej karoserii.
No i wważne by "Janusz" na robocie nie wpadł w łapska policji =]

Edit:
O masz teraz doczytałem:D Najlepiej kupić spaloną karoserię. Bo posiadanie auta to posiadanie dowodu rejestracyjnego + budy. Reszta sama się znajdzie. Każda giełda samochodowa Ci to powie:D

Aleo

2017-06-09, 20:03
up up up do ekspertów od opon

jeżeli po tych zdjęciach jesteście w stanie odróżnić opony całoroczne od zimowych to gratuluję :)