18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda pod prąd na autostradzie. Niemcy

maciekszprotawa • 2017-06-09, 18:34
Ostatnio na sadolu pojawiało się kilka filmów jak to ktoś jedzie autostradą, a z naprzeciwka wali auto pod prąd, lecz zawsze bez kolizji. To ode mnie macie teraz z jebnięciem W ubiegłym tygodniu mój dobry kumpel jechał z Belgii do Polski. Na berlińskim ringu trafił na damę w podeszłym wieku (70 lat)
, której mocno pomyliły się kierunki jazdy. Tym razem marka BMW uratowała kilka istnień. Wszyscy przeżyli o dziwo. Pomimo przyznania się do winy starszej pani sprawa trafiła do sądu.

Na końcu macie film z autostrady jakiś reporterów.




http://www.bz-berlin.de/berlin/umland/geisterfahrerin-verursacht-schweren-unfall-auf-der-a10

PoliteP

2017-06-10, 17:39
Ostatnie zdjęcie już po. Stan igła, bezwypadkowy, czeka na nowego właściciela :D

NafazowanyKoleś

2017-06-10, 18:00
kothletino napisał/a:

Najgorsze jest to że wycena auta uwzględnia tylko rocznik i przebieg a wszelakie modyfikacje są na zasadzie "panie tego w standardzie nie montują" więc spory hajs w plecy.



Kup sobie kamerkę i następnym razem zamiast wjeżdżać pod ciągnik pie**ol w dziada, jego wina, niech ginie.

Chociaż pewnie nie będzie następnego razu.

Fajny lakier. Co to za kolor?

Diux

2017-06-10, 18:30
@up Niebieski :D

RYJ23

2017-06-10, 19:28
@ kothletino jak sie czujesz z tym ze w sumie zabiles czlowieka ?! :D

kothletino

2017-06-11, 00:56
Powiem ci jak dostanę raport i zobaczę co Policja zrobi z tym dalej.

Wiewór

2017-06-12, 14:44
ta bejca da jeszcze dużo radości i będzie służyć długie lata u jakiegoś Sebastiana wyklętego:D

maciekszprotawa

2017-06-15, 05:04
Abraxus napisał/a:

ta bejca da jeszcze dużo radości i będzie służyć długie lata u jakiegoś Sebastiana wyklętego:D



Myślisz? Że tak będzie? Może nie udział bezpośredni, ale pośredni już tak, pierwszy swap do BMW E21 silnika ponad 3 litry opisany w "Bmw Trends" 100 lat temu.
Pomocnik organizatora zlotów Mpower Club w Toruniu w czasach kiedy wyszło E38, a autem zlotu było Ferrari pordzewiałe natomiast użytkownicy Opli Manta potrącali sami siebie :D . Teraz wsparcie przy montażu mojego BMW E30 Kompressor i otwarcie firmy w Belgii. Nikt tego wraku nie puści dalej. Sumienie nie pozwala. A Sebastian z postu cytowanego...myli się :) Młodzi jesteście .