18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin-Mikke i Armand Ryfiński - Finał Dnia

Nejm • 2013-05-20, 12:55
My tu gadu gadu, a Polska się sypie .

Ciekawe kiedy/czy PoPis zdechnie... :roll:


misiek192

2013-05-20, 12:59
Co by nie mówić o Korwinie to jakoś nie można się nie zgodzić z tym co mówi

Nuck4d-

2013-05-20, 12:59
Za Korwina-Mike zawsze piwo!

GoT3N

2013-05-20, 13:07
Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać


i tak bedzie zawsze Tusk power

loordb

2013-05-20, 13:21
Oglądając tak ogarniętego kolesia powinienem się cieszyć, że ktoś taki jest w polityce a tymczasem się po prostu wkur*iam bo niby tyle ludzi go popiera a nikt nie ruszy dupy żeby pójść i na niego zagłosować.

ma...........19

2013-05-20, 13:23
GoT3N napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać


i tak bedzie zawsze Tusk power



ostatnio chciałem zagłosować ale nie było ani jednego reprezentanta prawicy na liście wyborczej

nygas232

2013-05-20, 13:28
Tak od połowy...

ProVVe

2013-05-20, 13:31
GoT3N napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać


i tak bedzie zawsze Tusk power





Nie nie ruszy, ale przecież zablokowali możliwość oddawania na niego głosów bo niby papiery za późno złożył... Wiem bo pojechałem głosować i mnie rozj***ło jak się o tym dowiedziałem... I Korwin ma na tyle oleju w głowie i jaj, że obniżyłbym podatki i gospodarka ruszyłaby do przodu k***a...

Raczu2012

2013-05-20, 13:44
k***a, typowe manipulanckie media, jak zrobil marny dziennikarzyna rzadowy przerwe jak ruszali z tematem o dlugu !

loordb

2013-05-20, 13:47
Zastanawiam sie czy taki Mikke moglby zmienic partie i dojsc do ruchu palikota w raz ze swoja ekipa, albo na odwrot? wiem ze pakikot to kretyn ale wiekszosc osob w jego partii ma bardzo podobne poglady do Korwina i z takim poparciem moze cos zaczelo by sie dziac w tym kraju, polaczenie 'sil' jest moim zdaniem najlepszym wyjsciem z tej sytuacji aby pis/po przegralo wybory, co o tym sadzicie?

Nikczemny_Płód

2013-05-20, 13:48
Ten fragment pokazuje, że ruch palikota to dodupny wycior rudego.

Problemy Polski:
-InVitro
-Aborcja
-Pedały
-Księża

A mam w dupie to wszystko, ktos chce invitro, niech robi, aborcja, prosze bardzo, to jego dziecko, nie chce go to nie. Pedały, a na ch*j sie nimi przjemować, nic nie mogą.

Księżą - zając się nimi ale pod kątem majątków.

sauerps

2013-05-20, 13:52
Korwin Mikke to hardy i konkretny sk***iel, który byle kmieciowi nie pozwoli, żeby ten mu w kaszę napluł i za to go lubię... ze wiele poglądów z resztą też

apropo oddawania głosów na partię korwina to w moim okręgu też nie było nikogo z jego partii żebym mógł oddać głos... boją się go ch*je

juki

2013-05-20, 13:54
got3n

Jak moglem na niego zaglosowac skoro w moim okregu nie bylo ani KM, ani nikogo z jego swity...

ValvePlsFix

2013-05-20, 14:03
ale ten prowadzący mnie wk***ia...