18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin-Mikke i Armand Ryfiński - Finał Dnia

Nejm • 2013-05-20, 12:55
My tu gadu gadu, a Polska się sypie .

Ciekawe kiedy/czy PoPis zdechnie... :roll:


pieto90

2013-05-20, 14:14
lubie Super Stacje za to, że pokazuje Korwina i prowadzący obie strony traktują na równych zasadach!
Dla Super Stacji zawsze piwko!

Wójcik

2013-05-20, 14:29
Przez ponad połowę czasu głupie pie**olenie o sondażach które nikogo poza JE tuskiem nie obchodzą.
Palikociarnia ma część dobrych pomysłów jeśli chodzi o gospodarkę ale za trzymanie się z pedałami za wacki niech spadają do Holandii. Partia Korwina ma dobry program ale brakuje odpowiedniej osoby która poprowadzi partię do wyborów bo niestety Korwin mimo że dobrze gada się nie nadaje. Poza nową prawicą największą szanse na zmiany ma tworzący się Ruch Narodowy!

bloodwar

2013-05-20, 14:30
loordb napisał/a:

Zastanawiam sie czy taki Mikke moglby zmienic partie i dojsc do ruchu palikota w raz ze swoja ekipa, albo na odwrot? wiem ze pakikot to kretyn ale wiekszosc osob w jego partii ma bardzo podobne poglady do Korwina i z takim poparciem moze cos zaczelo by sie dziac w tym kraju, polaczenie 'sil' jest moim zdaniem najlepszym wyjsciem z tej sytuacji aby pis/po przegralo wybory, co o tym sadzicie?



Jest mały problem - zarówno Palikot jak i JKM mają poglądy zmieniające się jak chorągiewka na wietrze. Poza tym - w czym niby się zgadzają? Palikot to zabaweczka w rękach Tuska mająca odciągnąc "lewicowych" wyborców od popłuczyn po SLD, JKM to teoretyk gospodarczy bez doświadczenia. Palikot opiera CAŁY swój "program" na pedałach i trawce, dla JKM lokomotywą wyborczą jest zlikwidowanie ZUS, podatków, sądów, policji, publicznej służby zdrowia i w zasadzie wszystkiego czego nie da się zrobic. Palikot pozuje na antyklerykalnego lewicowca, JKM popłynął ostatnio w stronę skrajnego, nacjonalistycznego, patriotycznego prawicyzmu więc trudno byłoby im wmówić swoim wyborcom, że nagle zmianiają kurs o 180 stopni i mimo to nie zostać zepchniętym w stronę planktonu wyborczego (a zapomniałem, oni są już planktonem wyborczym ;-)

xanos

2013-05-20, 14:40
bloodwar napisał/a:



Jest mały problem - zarówno Palikot jak i JKM mają poglądy zmieniające się jak chorągiewka na wietrze. Poza tym - w czym niby się zgadzają? Palikot to zabaweczka w rękach Tuska mająca odciągnąc "lewicowych" wyborców od popłuczyn po SLD, JKM to teoretyk gospodarczy bez doświadczenia. Palikot opiera CAŁY swój "program" na pedałach i trawce, dla JKM lokomotywą wyborczą jest zlikwidowanie ZUS, podatków, sądów, policji, publicznej służby zdrowia i w zasadzie wszystkiego czego nie da się zrobic. Palikot pozuje na antyklerykalnego lewicowca, JKM popłynął ostatnio w stronę skrajnego, nacjonalistycznego, patriotycznego prawicyzmu więc trudno byłoby im wmówić swoim wyborcom, że nagle zmianiają kurs o 180 stopni i mimo to nie zostać zepchniętym w stronę planktonu wyborczego (a zapomniałem, oni są już planktonem wyborczym ;-)



Toś doj***ł... Przeczytaj pierw o programie KNP, o niezmienności poglądów Mikke od parudziesięciu lat.

Matuch90

2013-05-20, 14:48
Nie, k***a, porównywać, k***a, PO, k***a, z PiS'em, k***a mać !!!
Głąby nie ma czegoś takiego jak POPiS !!!
PiS ma swoje wady, ale du k***y nędzy nie stawiajcie PiSu w jednym szeregu z komunistycznym bydłem ! Na dzień dzisiejszy to jest jedyna partia, która wam może dupy wyratować z tego bagna, czy się wam to podoba, czy nie.

Ba...........or

2013-05-20, 14:55
@Matuch90

indoktrynacja widać działa, po takich debilach.

człowiek_zły

2013-05-20, 15:02
Matuch90 napisał/a:

Nie, k***a, porównywać, k***a, PO, k***a, z PiS'em, k***a mać !!!
Głąby nie ma czegoś takiego jak POPiS !!!
PiS ma swoje wady, ale du k***y nędzy nie stawiajcie PiSu w jednym szeregu z komunistycznym bydłem ! Na dzień dzisiejszy to jest jedyna partia, która wam może dupy wyratować z tego bagna, czy się wam to podoba, czy nie.



A taki ch*j!! PiS to takie same komuchy jak inne k***y w Sejmie. Tylko bardziej im odpie**ala na punkcie narodowo-katolickim. Śmierć im i wszystkim inny socjalistom.

gówniaczek

2013-05-20, 15:02
@misiek192
przecież on w tym filmie nie powiedział nic z czym się można zgodzić albo nie można. Same fakty, więc to jest głupie pie**olenie lewaka.

Eliot Imperio

2013-05-20, 15:04
Matuch90 napisał/a:

Nie, k***a, porównywać, k***a, PO, k***a, z PiS'em, k***a mać !!!
Głąby nie ma czegoś takiego jak POPiS !!!
PiS ma swoje wady, ale du k***y nędzy nie stawiajcie PiSu w jednym szeregu z komunistycznym bydłem ! Na dzień dzisiejszy to jest jedyna partia, która wam może dupy wyratować z tego bagna, czy się wam to podoba, czy nie.



Za malo k***a k***a! Dupe to sobie możesz umyć, bo najwidoczniej się zesraleś z podniecenia pisząc te głupoty. Jak czytam takie wypowiedzi jak Twoja to mam ochotę wprowadzić aborcje legalną do 40 roku zycia. I w PO i w PiS są komuchy, wszędzie w sejmie są komuchy ktore dorwały sie do stołków za czasów przemiany ustrojowej i tam k***y siedzą. Miller od ilu lat w sejmie jest, i nadal kłamie. Zastanawia mnie tylko, dlaczego k***a Ci ludzie głosują na PO. Albo PiS. Czy juz tak bardzo jesteśmy zindoktrynowani, że większość nie potrafi myśleć za siebie? Dlaczego Korwin jest traktowany jako idiota, kiedy facet od lat mówi co się stanie, a teraz tylko wytyka to co powiedział kilka lat wstecz. Że unia to gówno, że PO z Pisem zrobią nam podział Polski. Facet umiał to przewidzieć, poza tym popieram jego gospodarcze przemiany i chęć zlikwidowania ZUS'u. Facet ma zdrowe poglądy, nie pie**oli się w tancu i dokładnie kogoś takiego ja chce w rzadzie. Że jak mu przyjedzie ruski albo niemiaszek, to nie że w dupe włazimy, tylko pie**olnąć mu twardo argumentami i czekać na oferty. A nei wyprzedawać wszystko za bezcen k***a i notorycznie kłamać.

zuku73

2013-05-20, 15:26
Jak mnie wk***ia ten ''redaktor'' nie daje dojść do słowa i wcina się w co drugie zdanie, no ja pie**ole i to jest rozmowa?

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 15:30
bloodwar napisał/a:



Jest mały problem - zarówno Palikot jak i JKM mają poglądy zmieniające się jak chorągiewka na wietrze. Poza tym - w czym niby się zgadzają? Palikot to zabaweczka w rękach Tuska mająca odciągnąc "lewicowych" wyborców od popłuczyn po SLD, JKM to teoretyk gospodarczy bez doświadczenia. Palikot opiera CAŁY swój "program" na pedałach i trawce, dla JKM lokomotywą wyborczą jest zlikwidowanie ZUS, podatków, sądów, policji, publicznej służby zdrowia i w zasadzie wszystkiego czego nie da się zrobic. Palikot pozuje na antyklerykalnego lewicowca, JKM popłynął ostatnio w stronę skrajnego, nacjonalistycznego, patriotycznego prawicyzmu więc trudno byłoby im wmówić swoim wyborcom, że nagle zmianiają kurs o 180 stopni i mimo to nie zostać zepchniętym w stronę planktonu wyborczego (a zapomniałem, oni są już planktonem wyborczym ;-)



Że k***a co ?! :wtf:
Co Ty ćpiesz?
Ten człowiek nie zmienił poglądów od kilkudziesięciu lat!
Przez takich jak ty debile głosują na rudego sk***ysyna!

Lordzik92

2013-05-20, 15:37
Jakbys slyszal wiesci z kregow politycznych, wiedzialbys ze poslowie w zyciu prywatnym zazwyczaj nie patrza na przynaleznosc partyjna, jesli chodzi o zalatwienie jakies sprawy czy zwykle napicie sie wodki...
PiS w pewnym momencie zgadal sie z PO na temat tej medialnej walki (dlugo jeszcze przed smolenskiem). Obie partie sa zwyklymi marionetkami reprezentujacymi biznes i pieniadze tak duze, ze malo kto jest sobie wyobrazic tak misterny plan jaki jest przez nie kontynuowany. Obie partie zyja w politycznej symbiozie, bez PiSu PO upadnie i na odwrot, dlatego trwa nieustanna walka w tv, miedzy tymi partiami, by zindoktrynowany odbiorca mediow, myslal ze poglady PiSu to odwrotnosc pogladow PO. Tak tym prostym sposobem, przed ludzmi stwarza sie iluzje ,, musisz zaglosowac na partie X by nie udupic partie Y".

Najwiekszy problem stanowia nie partie, a ludzie ktorzy kryja sie za polityczna kurtyna i pociagaja za sznurki. Sa to osoby ktorych nie zobaczycie w tv, a ktorzy kontroluja wiekszosc tego czego doswiadczacie. Podstawowym dzialaniem w misji przywrocenia ladu Polsce, bylaby eliminacja tychze osob.

Machol

2013-05-20, 15:51
misiek, pewnie że nie można się nie zgodzić - tak działa populizm ;p


Loaloa

2013-05-20, 16:12
Cytat:

Najbardziej mnie ciekawi fakt że tylu ludzi jest za panem Korwinem w necie ale nikt prawie tyłka nie ruszy a by głos oddać



Ja właśnie na pana Janusza konsekwentnie od ponad 10 lat głosuję w każdym sondażu internetowym. I teraz mówisz mi, że to nie wystarcza?

vredes

2013-05-20, 16:38
dlaczego ludzie głosują na PO i PiS, k***a to proste...mają swoich ludzi, którym może płacą albo czym innym się odpłacają i stwarzają potem różne sondaże, jakieś udawane protestacje .....bo kto o zdrowych zmysłach nadal by głosował na tą bande. Pieprzenie