18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin-Mikke i Armand Ryfiński - Finał Dnia

Nejm • 2013-05-20, 12:55
My tu gadu gadu, a Polska się sypie .

Ciekawe kiedy/czy PoPis zdechnie... :roll:


rurkowiec

2013-05-21, 20:02
Powiem jedno zdanie, każda odmiana zboczonego lewactwa powinna być sterylnie i szybko leczona.
Ale moment, mamy demokracje więc czy moje zdanie, 'faszysty z ciemnogrodu' się liczy? :roll:

evilmatt

2013-05-21, 20:13
Rururkowiec, A czemu nie? Problem tylko, że demokracja to ustrój rządów większości z poszanowaniem praw mniejszości (dobre :lol: ) , ale właściwie 51% może zrobić z 49% co chce. ;)

Koniec Świata

2013-05-21, 20:30
Rururkowiec napisał/a:

Powiem jedno zdanie, każda odmiana zboczonego lewactwa powinna być sterylnie i szybko leczona.
Ale moment, mamy demokracje więc czy moje zdanie, 'faszysty z ciemnogrodu' się liczy? :roll:



Twoje zdanie się nie liczy, bo jesteś nawiedzonym kretynem.

rurkowiec

2013-05-21, 21:02
Nie będę cie manekinie obrzucał inwektywami, marny trolling. :facepalm:

evilmatt

2013-05-21, 21:12
Koniec Świata napisał/a:


Twoje zdanie się nie liczy, bo jesteś nawiedzonym kretynem.


Ale dlaczego nie? Póki ktoś nie jest ubezwłasnowolniony, to prawo głosu ma nawet najgorszy kretyn, czy menel i w ten oto sposób 2 imbecyli może przegłosować największego geniusza o zdrowych poglądach. Viva la demokratio :amused:

Eliot Imperio

2013-05-22, 10:18
Jeżeli państwo mówi, że komuś coś da, to nie da mu ze swoich tylko naszych, bo państwo swoich pieniędzy nie ma. Dlatego popieram JKM, bo nie życze sobie żeby Ci co na zasiłku ciągle siedzą na dupie dostawali pieniądze za nic nie robienie, bo im się nie będzie opłacało za 1200 zł iśc do pracy.