18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Januhairy nowy trend dla kobiet

SynMarnotrawny • 2019-01-05, 22:44
Założycielką akcji jest 21-letnia Laura Jackson, studentka z Exeter University, która chce w ten sposób pokazać, że owłosienie ciała to coś, co wpisuje się w naszą naturę, dlatego nie warto z tym walczyć. Studentka dodaje jednak, że jest jeszcze wiele do zrobienia, by większa część ludzi mogła to zaakceptować.
Ta studentka uniwersytetu prowadzi kampanię, aby kobiety kochały i akceptowały swoje naturalne włosy, a także starały się poszerzać zrozumienie innych ludzi.Podobno Coraz więcej młodych dziewczyn przyłącza się do akcji, a ilość zdjęć oznaczonych hasztagiem Januhairy nadal rośnie. Czy kobiety sadistica dołączają do nowego trendu #Januhairy ?















A dla zwyroli materiał dodatkowy nie pytajcie czego szukałem xD


A jak się nie podoba to :idzwch*j:

freaky

2019-01-06, 19:03
Ktoś sobie przypomniał, że włosy łonowe rosną naturalnie. Rosną i co z tego? Wraz z rozwojem kultury i przy wsparciu postępu technologicznego, eliminowano pewne wyrostki ciała. Zrezygnowano również z ostentacyjnej defekacjj, zasłonięto goliznę, wprowadzono sztućce i savoir vivre. Widzę, że niektórych ciągnie do lasu.

tarcer123

2019-01-06, 19:54
Następną akcją będzie żeby się nie myć. W końcu trzeba pokochać swoje naturalne zapachy.

Ja...........ro

2019-01-06, 20:30
Zrobic z siebie małpe i jednoczesnie narzekac, ze zaden jej nie chce. Meskie szowinistyczne, roszczeniowe swinie. Ale jak juz laskawie femina pozwoli facetowi sie zblizyc to MUSI spelniac szereg wywindowanych wymagań bo przeciez w te strone rownouprawnienie nie dziala. Ma byc ogolony, pod krawatem, pachnacy, z kaloryferem, dobra praca, autem, domem i wielką pałą. A ona moze byc owlosiona jak neandertal i do tego pusta jak dzban - jak jej nikt nie chce to wina chlopow i reszty uleglych dz**ek ktore nie walcza o swoje prawa tylko maja te pie**oly w dupie a w cipie bolca.

tarcer123

2019-01-06, 21:44
Jaczuro napisał/a:

Ma byc ogolony,



k***a stary zdajesz sobie sprawę że raz do mnie laska z tekstem: mógłbyś sobie te klate ogolić...


Poj***ło k***a twoja mac. :krejzi:

A tak na poważnie. Kobieta to dla mnie ma byc kobieta. Albo jest zadbana w podstawowych sprawach albo nara.

Antek009

2019-01-06, 22:36
Tak długo jak jest kobietą to każda potwora znajdzie amatora. W Nowym Jorku podobno jest zarejestrowanych 31 różnych płci, weź tam k***a znajdź małżonkę!?

Dupaapud

2019-01-06, 22:53
@Coordinator - pytam ponownie, cipe też golisz?

Rozjebie

2019-01-06, 23:56
@up - Jak ogolisz swoja parchatą gęstwinę, to może ktoś cie w końcu zapnie i wyrośniesz z brzydkiej trolówy na ładniejszą

petru23

2019-01-07, 00:48
mam buty ellesse, dwie pary. I dziwnym trafem jestem owłosiony jak dźwiedź jakiś... Przypadek?

Krak

2019-01-07, 08:01
radek225 napisał/a:

\, facet usuwam owłosienie a pachy ze względów higienicznych. By nie zbierał się tam pot, który pod koniec dnia jebie.


To może bardziej się otwórz i powiedz co dzieje się z tym potem. Spływa?
Myślę też, że powinienes zainteresować sie słowami:
dezodorant,
mydło,
woda,
chusteczki higieniczne nawilżane.

Nie ma za co.

Myślę też, że panie bardzo by się oburzyły jakbyśmy my jako faceci zaczęli zachowywać się naturalnie. Np. walić inne laski będąc w związkach.

radek225

2019-01-07, 08:18
Krak napisał/a:


To może bardziej się otwórz i powiedz co dzieje się z tym potem. Spływa?
Myślę też, że powinienes zainteresować sie słowami:
dezodorant,
mydło,
woda,
chusteczki higieniczne nawilżane.

Nie ma za co.



Ehhhhh.... Kolejny idiota, któremu trzeba kawę na ławę wyłożyć. Kmiocie, XIX wiek oraz głęboki PRL mamy już za sobą. Włosy pod pachami kojarzą mi się z robolami oraz z kimś, kto ma gdzieś podstawową higienę osobistą. Więc jak chcesz neandertalu, dalej podcieraj swój busz pod pachami nawilżanymi husteczkami <lol>, (serio!?). Ja wolę włosy pod pachami ogolić i nałożyć antyperspirant. Dzięki temu nigdy nie miałem pod pachami wielkiej plamy potu, i nie musiałem się wstydzić kładąc się na plaży latem. Nie ma za co, pastuszku.

Wiewór

2019-01-07, 08:19
W sumie tak po zastanowieniu. Można zrobić kampanię sprzeciwu mężczyzn wobec uwłaczającego godności mycia pyty.
Dlaczego facet codziennie ma wykonywać mozolną czynność usuwania sera spod napletka? Przecież mastka to naturalna ochrona żołędzia!
Jak taka p*zda chce wyglądać jak yeti bo to naturalne to ja jej wystawię do robienia loda takiego naturalnego ch*ja z dojrzewającym miesiąc serem pleśniowym. Przecież to sama natura. Niech ssie pytę o smaku fioletowego lazura.

marinis

2019-01-07, 09:41
Velture napisał/a:


pedofilia też się wpisuje w naturę...


Nie masz racji kolego. Pedofilia jest wbrew naturze.
Zgodny z naturą jest dopiero pociąg do osób, które mogą się rozmnażać, czyli nastolatek. Tylko proszę nie podawać skrajności, bo zawsze niewielki procent dostanie owulację zbyt wcześnie, ale przecież nie stanie się przez to nastolatką.

radek225

2019-01-07, 09:59
@up - miało być mastka, jednak autokorekta w telefonie starała się być mądrzejsza.