18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Januhairy nowy trend dla kobiet

SynMarnotrawny • 2019-01-05, 22:44
Założycielką akcji jest 21-letnia Laura Jackson, studentka z Exeter University, która chce w ten sposób pokazać, że owłosienie ciała to coś, co wpisuje się w naszą naturę, dlatego nie warto z tym walczyć. Studentka dodaje jednak, że jest jeszcze wiele do zrobienia, by większa część ludzi mogła to zaakceptować.
Ta studentka uniwersytetu prowadzi kampanię, aby kobiety kochały i akceptowały swoje naturalne włosy, a także starały się poszerzać zrozumienie innych ludzi.Podobno Coraz więcej młodych dziewczyn przyłącza się do akcji, a ilość zdjęć oznaczonych hasztagiem Januhairy nadal rośnie. Czy kobiety sadistica dołączają do nowego trendu #Januhairy ?















A dla zwyroli materiał dodatkowy nie pytajcie czego szukałem xD


A jak się nie podoba to :idzwch*j:

Dupaapud

2019-01-06, 09:15
@radek225 na włosach pod pachami ci sie pot zbiera powiadasz...

A cipe też golisz nowoczesny pojebie?

pochminick

2019-01-06, 09:15
Kawał mi się przypomniał.

- Tata, a dlaczego kobiety chodzą na wysokich obcasach, malują się i perfumują?
- Bo są małe, brzydkie i śmierdzą synku.

A tak właściwie. to dlaczego mówi się o nich "piękna płeć"?

tralala101

2019-01-06, 10:14
Powinny też zrezygnować z podpasek. Niech im naturalnie cieknie po nogach.

longlong7

2019-01-06, 11:23
laski co najmniej 9/10 mogą się nie golić i wiek poniżej 35;)

marinis

2019-01-06, 11:33
Takie owłosienie nóg nie jest normalne u kobiet. To świadczy o zaburzeniach hormonalnych (za dużo męskich hormonów).
Co innego gdy kobieta nie goli włosów tam gdzie zawsze im rosną, a co innego gdy chwalą się swoimi zaburzeniami hormonalnymi.

~Velture

2019-01-06, 11:40
Cytat:

wpisuje się w naszą naturę


pedofilia też się wpisuje w naturę... Tak samo jak homoseksualizm i nowotwór złośliwy mózgu.

Nie wszystko co jest naturalne jest normalne.

Dzikiżółw

2019-01-06, 12:20
Krasnoludzka kobieta. j***na ma większą brodę od mojej. I pewnie nie tylko brodę :D

ja...........ax

2019-01-06, 12:30
@Dupaapud bo kępka włosów pod pachami definiuje męskość, weź idź wymachiwać mikropenisem gdzie indziej.

KlinikaAborcyjna

2019-01-06, 13:29
co kto lubi, jak tam lubię u kobiety gładkie nogi i gładziutką c*pkę dużo przyjemniej jest wtedy strzelić patelenkę :kawa:

skywalker75

2019-01-06, 15:00
To się nazywa hirsutyzm czyli nadmierne owłosienie, może też mieć dziedziczne i genetyczne tendencje do do takiego owłosienia. U brunetek z grubymi włosami tak to może czasem wyglądać a laska może być jednocześnie zdrową płodną kobietą. Fuj

Lyck

2019-01-06, 15:19
Kochamy siebie nawzajem za nasze osobowości, inne zmywarko-przyjaciółeczki powiedzą, że ona jest piękna, kreeejjjiii i ogolnie cacy, ale ona w głębi duszy wie jaka jest prawda, a potem szmata sie tnie w pokoju, wiesza, ma ciągłą depresje, bo nikt takiego owlosionego grubego knura nie chce.

sh...........ns

2019-01-06, 15:37
i to jest właśnie skurtek nie bicia białych kobiet , gdyby białe kobiety byłi bite jak się nalezy nie miał yby czasu szukac takch proplemów

razak

2019-01-06, 17:51
za wrzucenie tego powinni Cie zbanować

BigDaddyD

2019-01-06, 18:11
Sawix napisał/a:

co to k***a jest ?


Zaburzenia hormonalne- do leczenia...

Rozjebie

2019-01-06, 18:29
@Dupaapud - A co jest nowoczesnego w goleniu pach wieśniaku? Sam to robię od jakichś 14 lat ze względów higienicznych. PRL i chłopska mentalność dawno się skończyły