18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Januhairy nowy trend dla kobiet

SynMarnotrawny • 2019-01-05, 22:44
Założycielką akcji jest 21-letnia Laura Jackson, studentka z Exeter University, która chce w ten sposób pokazać, że owłosienie ciała to coś, co wpisuje się w naszą naturę, dlatego nie warto z tym walczyć. Studentka dodaje jednak, że jest jeszcze wiele do zrobienia, by większa część ludzi mogła to zaakceptować.
Ta studentka uniwersytetu prowadzi kampanię, aby kobiety kochały i akceptowały swoje naturalne włosy, a także starały się poszerzać zrozumienie innych ludzi.Podobno Coraz więcej młodych dziewczyn przyłącza się do akcji, a ilość zdjęć oznaczonych hasztagiem Januhairy nadal rośnie. Czy kobiety sadistica dołączają do nowego trendu #Januhairy ?















A dla zwyroli materiał dodatkowy nie pytajcie czego szukałem xD


A jak się nie podoba to :idzwch*j:

Lobo24

2019-01-05, 22:52
Wchodzę na sadistic a tu Michał Szpak. Quo vadis sadolu?

Sawix

2019-01-05, 23:04
co to k***a jest ?

Isenstadt

2019-01-05, 23:21
Ciekawe czy też sie nie myją bo pocenie się jest naturalne? :-P

ag...........th

2019-01-05, 23:30
Widziałem kilka takich w pociągu, raczej studentki, hipisowskie kiecki, iphony, ogólnie to czyste zadbane i niesmerdzace, ładne bym powiedział nawet, tylko te pie**olone, beszczelnie wyeksponowane kłaki na nogach i pod pachami..... No k***a mac, patrz mężczyzno, jestem owłosiona jak ty i się tego nie wstydzę, ba, walczę ze stygmatyzującymi kobiety kanonami piękna....

woytasw

2019-01-05, 23:42
Same sarenki

Wiewór

2019-01-06, 00:31
Nie akceptuje tego i za sk***ysyna nie mam zamiaru. :-?

radek225

2019-01-06, 00:53
Ja pie**olę..... Nawet ja, facet usuwam owłosienie - golę twarz i pachy. Twarz, bo nie pasuje mi wielka broda, a pachy ze względów higienicznych. By nie zbierał się tam pot, który pod koniec dnia jebie. Tak ciężko to k***a pojąć? Czy to takie uwłaczające kobiecie ogolić raz na 2 dni nogi i przystrzyc c*pkę? Serio jest to taki dramat, by wymyślać jakieś durne akcje? Na świecie jest głód, wojny, choroby, a kilka lesb wymyśla jakiś sztuczny problem z którego nigdy sobie sprawy nie zdawałem, bo każda kobieta, którą znam, prócz babulinki w wieku 60+ robi to prawie codziennie i nigdy żadna się nie skarżyła na czynność golenia / depilacji. Banda obleśnych, rządnych poklasku kurew i szmat to wymyśliła.

Supakupa

2019-01-06, 01:27
Bobra mogłaby pokazać

la...........53

2019-01-06, 02:43
up tam nie ma bobra tam jest broda gandalfa

gabrychchch

2019-01-06, 03:31
k***y będą miały żniwa jak to się rozpowszechni, wiadomo klient nasz pan

Ca...........on

2019-01-06, 06:37
@up To Ty będziesz chodził na k***y, a tacy jak ja będą akceptować i korzystając z inteligencji przekonywać do golenia. Okej? :)

momonon

2019-01-06, 08:24
to genderowate wygląda jak pomalowany Jack Black :-D