18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakiś pasożyt się do nas przyssał

stefan szufla • 2022-11-24, 22:36


Pewnie zaraz wpadnie jakiś admin i wrzuci na suchary 8-)

apacz93

2022-11-25, 07:17
Jeb*ć propagandę Upadlińską. Putin wytnie wszystkich bANDEROWCÓW i będzie spokój. Ukraina to największy pasożyt Europy. Jakbym był z uKRAINY to wstydziłbym się pochodzenia.

Leatherface

2022-11-25, 08:11
VeIture napisał/a:

Bo dla mnie mój kraj nie jest pasożytem.
I mówię to jako osoba która z doświadczenia wie jak to jest być potraktowanym przez ten kraj kiedy miało się w życiu jedną tylko chwilę potrzeby aby... stanąć dosłownie na własne nogi i nigdy wcześniej nie prosiło o pomoc państwa w niczym.
Kocham ten popie**olony kraj bo to moja ojczyzna. "Kraj piękny tylko ludzie k***y" i tyle w temacie.



Kraj wspaniały tylko, polityczy k***y :-)

T0B1

2022-11-25, 08:52
boguslaw1234 napisał/a:


Śmiać mi się chce jak Polacy mało się nie posrali żeby na siłę pomagać ukrom i ta jedność z upadliną, wszędzie ukraińskie flagi i solidarność. A k***a który z tych imbecyli co sobie wystawia na FB flagę upadliny albo wozi w samochodzie kiedykolwiek wywiesił flagę Polski?! Czemu na co dzień nigdzie nie widzę Polskich flag tylko nagle wszędzie pojawiły się upadlińskie? Tacy wielcy patrioci, że wolą sobie wywieszać upadlińskie szmaty niż swoje biało-czerowne barwy.


Muszę przyznać, że masz dość zj***ne poczucie humoru jeśli tak bardzo śmieszą cię rzeczy, których nie rozumiesz. Nie wiem jak wielkim ignorantem (albo idiotą) trzeba być by nadal po 9 miesiącach wojny nie dostrzegać różnicy między sytuacją naszą a Ukrainy. Myślę, że to może być powodem, dla których niektórzy ludzie zadają sobie trud by wywiesić żółto-niebieską flagę i wesprzeć naród, który przeżywa dramat, który my (na szczęście) znamy tylko z kart historii. Zresztą, kto jak kto, ale Polacy już pokazali jak potrafią się zjednoczyć i ogarnąć oddolnie w sytuacjach kryzysowych. To, że ktoś nie czuje potrzeby wywieszenia biało-czerwonej flagi - jego sprawa, nie rozumiem czemu miałoby go to czynić gorszym człowiekiem czy Polakiem.

boguslaw1234 napisał/a:


Na siłę pomagacie, dajecie to co zarobiliście, poświęcacie swój czas, a upalińcy co? U mnie np. w robocie upadlińcy mają wielkie wyj***ne na tą wojnę.


A co ci do tego kto i jak komu pomaga oraz poświęca swój czas? Jego czas, jego hajs, jego sprawa. Ja z kolei znam Ukraińców, którzy w Polsce żyją od lat i czują się bardzo ch*jowo na myśl, że ktoś równa ich miasta z ziemią. W każdym razie ten dowód anegdotyczny o swoim Januszexie możesz sobie wsadzić w dupę.

boguslaw1234 napisał/a:


I to głupie pie**olenie w TV, że wspierając upadlinę ta walczy również o naszą wolność... k***a ludzie obudźcie się, jakby ruskie nas zaatakowały to by była prawdopodobnie III WŚ.


A kto powiedział, że Rosja odebrała by nam wolność atakując wprost? Kacapy po pierwsze straszą i kłócą, gdyby Ukraina padła w tydzień jak wielu zakładało to zaraz Niemcy by robiły co mogły by Rosji ustąpić dla zachowania wspólnego pokoju, kosztem Polski i krajów bałtyckich.

boguslaw1234 napisał/a:


A co dostaliśmy w zamian za pomoc? Wielkie NIC!


Ukraina zadeklarowała nam się pomóc energetycznie - ale że Ruscy rozj***li im energetykę to cóż... A tak poza tym to jak ma nam pomóc kraj, którego gospodarka jest kilka razy mniejsza od naszej, jest biedniejszy i aktualnie prowadzi wojnę?

boguslaw1234 napisał/a:


Nawet nie było ich stać na przeproszenie za Wołyń ostatnio. Hołota dalej paraduje z czerwono-czarnymi szmatami i śmieje się za waszymi plecami z was i z tego jak naiwni jesteście. Ci wielcy pomagający zapomnieli już historię, ale ukry nie zapomniały i dobrze wiedzą czyje barwy reprezentują.
A głupi błazen po ostatnim incydencie z rakietami od razu nawoływał do włączenia się do wojny, a tymczasem okazało się że rakieta przyleciała od niego. Czy przeprosił, albo okazał skruchę?! A gdzie tam, dalej nawołuje do wciągnięcia nas w konflikt, bo to przecież z winy ruskich zabili naszych obywateli.
A teraz czekam na hejt, że jestem ruską onucą bo na tyle tylko stać większość proukraińskich pajacy.
ps
Już raz bana dostałem, jak pojechałem jednej co się tak spuszczała nad ukraińcami, że obraziła pamięć pomordowanych na Kresach więc kolejny nie będzie zaskoczeniem.


Z resztą jako tako się zgadzam (poza kwestią celowego rozgrzewania emocji - mnie kwestie wołyńskie aż tak nie triggerują). Tyle tylko, że wiele osób błędnie zakłada, że po wojnie nastąpi jakiś magiczny sojusz Polsko-Ukraiński. O ile na co dzień k***ie na PiS ile się da, o tyle gdyby dzisiaj doszło do pokoju i trzeba by było malować sojusze, to jestem niemalże na 100% pewien, że Polska "wych*jała" by Ukrainę na zasadzie "dobra dobra, wszelkie sojusze będą miały miejsce wtedy jak nam dorównanie gospodarczo". Na tą chwilę im bardziej Ukraina młóci kacapów tym lepiej dla nas, zwykła zbieżność interesów. Nikt na szczeblu władzy z naszej strony nie deklaruje póki co wchodzenia w jakieś sojusze i poświęcanie się dla Ukrainy ponad miarę. Nie zdziwiłbym się, gdyby po wojnie Duda powiedział Zełeńskiemu "fajni było, elo - ale Ukraińcy jako uzupełnienie siły roboczej to sobie zostawimy".

kogut117

2022-11-25, 09:01
Zjedzie się parę milionów ukrów zobaczymy. Ale nie przyjedzie już państwo, które powynajmuje sobie mieszkania. Po co sprawdzali powierzchnie piwnic? Przecież nie na atom bo co Ci po takiej piwnicy jak jebnie? Zjedzie się mnóstwo ciekawych elementów, że osoby piszące o zamianie z nimi na zniszczone mieszkania będą matki chować po kątach aby nie wychodziły. Nikt nie upilnuje tego towarzystwa w takiej ilości. W przyszłym tygodniu zawitają do nich mrozy. Wyłączą im prąd, nam też i będziemy siedzieć w głuchych ciemnościach. Ciekawe czy wtedy mądrzy ludzie piszący o zniszczonych ich mieszkaniach zejdą do piwnicy po ogórki lub czy otworzą ochoczo im drzwi, bo dziecko płacze, bo dziecko umyć, bo dziecku zimno...
A i jeszcze jedno. Jak o nas mówią, że jesteśmy narzekaczami, tak o nich mówią, że są roszczeniowi. Ciekawe ile będą spać i robić po kątach w piwnicach wiedząc, że śpisz sobie wygodnie w mieszkanku wyżej. Dzień, dwa, góra cy?

polokuktas

2022-11-25, 09:02
boguslaw1234 napisał/a:

Jeden wielki śmiech dla mnie z tej całej sytuacji.
Śmiać mi się chce jak Polacy mało się nie posrali żeby na siłę pomagać ukrom i ta jedność z upadliną, wszędzie ukraińskie flagi i solidarność. A k***a który z tych imbecyli co sobie wystawia na FB flagę upadliny albo wozi w samochodzie kiedykolwiek wywiesił flagę Polski?!
Czemu na co dzień nigdzie nie widzę Polskich flag tylko nagle wszędzie pojawiły się upadlińskie? Tacy wielcy patrioci, że wolą sobie wywieszać upadlińskie szmaty niż swoje biało-czerowne barwy.
Na siłę pomagacie, dajecie to co zarobiliście, poświęcacie swój czas, a upalińcy co? U mnie np. w robocie upadlińcy mają wielkie wyj***ne na tą wojnę.
I to głupie pie**olenie w TV, że wspierając upadlinę ta walczy również o naszą wolność... k***a ludzie obudźcie się, jakby ruskie nas zaatakowały to by była prawdopodobnie III WŚ. To że za darmo ślemy im różnoraki sprzęt i kasę świadczy tylko o naszej głupocie.
A co dostaliśmy w zamian za pomoc? Wielkie NIC! Nawet nie było ich stać na przeproszenie za Wołyń ostatnio. Hołota dalej paraduje z czerwono-czarnymi szmatami i śmieje się za waszymi plecami z was i z tego jak naiwni jesteście. Ci wielcy pomagający zapomnieli już historię, ale ukry nie zapomniały i dobrze wiedzą czyje barwy reprezentują.
A głupi błazen po ostatnim incydencie z rakietami od razu nawoływał do włączenia się do wojny, a tymczasem okazało się że rakieta przyleciała od niego. Czy przeprosił, albo okazał skruchę?! A gdzie tam, dalej nawołuje do wciągnięcia nas w konflikt, bo to przecież z winy ruskich zabili naszych obywateli.
A teraz czekam na hejt, że jestem ruską onucą bo na tyle tylko stać większość proukraińskich pajacy.
ps
Już raz bana dostałem, jak pojechałem jednej co się tak spuszczała nad ukraińcami, że obraziła pamięć pomordowanych na Kresach więc kolejny nie będzie zaskoczeniem.



Bardzo dobrze napisane popieram w 100 % a nawet w 200% .Choć jest niedosyt bo to tylko wierzchołek góry .Pozdrawiam!

Jerzy_Owsik

2022-11-25, 09:03
pazuzu napisał/a:

Ale słuchaj to się zamień z ukraincami, dostaniesz jakies zniszczone mieszkanie bez prądu i wody z codziennym bieganiem do schronu a w zamian dostaniesz paczkę od Polski, 500 zł miesięcznie i darmowa komunikację miejską.



j***ć ich z całych sił banderowców tfu k***a

TorkilKoval

2022-11-25, 09:03
niezmiennie mnie zastanawia, jakim trzeba być pustostanem, żeby takie rzeczy wklejać. Podobno średnia IQ w Polsce jest na poziomie 106, ale patrząc na ten wysyp kombajnistów po zawodówce, to zaczynam w to wątpić.

andrzejrobert75

2022-11-25, 09:08
lysymisio6969 napisał/a:

oj stefek stefek.. zrozum chopie, że prozachodnia ukraina, a najlepiej ukraina w nato i ue to bezpieczniejsza polska i to co teraz na ukraine nakapiemy zwróci się napewno, potraktuj to jako inwestycje, przy inwestycji zawsze jest ryzyko ale w tym wypadku opłacalne.


Zwròci się jak wyjazdy do Iraku i Afganu,albo offset za F-16 Astra II?

skywalker75

2022-11-25, 09:28
andrzejrobert75 napisał/a:

Zwròci się jak wyjazdy do Iraku i Afganu,albo offset za F-16 Astra II?



Nie, zwróci się w ten sposób, ze osłabi naszego jedynego wroga rosje. Zmniejszy jej wpływy w Europie i na świecie iodsunir ryzyko ataku na Polske na lata

s.lang

2022-11-25, 09:33
Żebyś ty kiedyś nie musiał uciekać przed bombami. Tak bardzo chciałbym poużywać epitetów w twoją stronę, ale nawet na to nie zasługujesz.

Leatherface

2022-11-25, 09:36
Jakim ignorantem... hmm może inaczej. Jakim nieobeznannym geopolitycznie Januszem trzeba być, żeby nie wiedzieć że Ukraina jest najwiekszym ekonomicznym rywalem Polski? Większość ameb intelektualnych krzyczy "tak" dla Ukrainy w UE, nie zdając sobie z tego sprawy że Polska, gdy taka sytuacja nastąpi, zostanie całkowicie zmarginalizowana gospodarczo. Po drugie Ukry i tak mają wyj***ne na Polaków i ich pomoc... Ten cały Zełenki to przebiegła hazarska k***a, z czym się nawet nie kryje i cały czas kombinuje jak tu Polskę wyr*chać. Z resztą wcale mu się nie dziwię, skoro nasz MSZ oznajmia że jesteśmy "sługami Ukrainy"

Miłego mamachania Ukraińskimi chorągiewkami życzę :lol:

holbi

2022-11-25, 09:47
boguslaw1234 napisał/a:

Jeden wielki śmiech dla mnie z tej całej sytuacji.
Śmiać mi się chce jak Polacy mało się nie posrali żeby na siłę pomagać ukrom i ta jedność z upadliną, wszędzie ukraińskie flagi i solidarność. A k***a który z tych imbecyli co sobie wystawia na FB flagę upadliny albo wozi w samochodzie kiedykolwiek wywiesił flagę Polski?!
Czemu na co dzień nigdzie nie widzę Polskich flag tylko nagle wszędzie pojawiły się upadlińskie? Tacy wielcy patrioci, że wolą sobie wywieszać upadlińskie szmaty niż swoje biało-czerowne barwy.
Na siłę pomagacie, dajecie to co zarobiliście, poświęcacie swój czas, a upalińcy co? U mnie np. w robocie upadlińcy mają wielkie wyj***ne na tą wojnę.
I to głupie pie**olenie w TV, że wspierając upadlinę ta walczy również o naszą wolność... k***a ludzie obudźcie się, jakby ruskie nas zaatakowały to by była prawdopodobnie III WŚ. To że za darmo ślemy im różnoraki sprzęt i kasę świadczy tylko o naszej głupocie.
A co dostaliśmy w zamian za pomoc? Wielkie NIC! Nawet nie było ich stać na przeproszenie za Wołyń ostatnio. Hołota dalej paraduje z czerwono-czarnymi szmatami i śmieje się za waszymi plecami z was i z tego jak naiwni jesteście. Ci wielcy pomagający zapomnieli już historię, ale ukry nie zapomniały i dobrze wiedzą czyje barwy reprezentują.
A głupi błazen po ostatnim incydencie z rakietami od razu nawoływał do włączenia się do wojny, a tymczasem okazało się że rakieta przyleciała od niego. Czy przeprosił, albo okazał skruchę?! A gdzie tam, dalej nawołuje do wciągnięcia nas w konflikt, bo to przecież z winy ruskich zabili naszych obywateli.
A teraz czekam na hejt, że jestem ruską onucą bo na tyle tylko stać większość proukraińskich pajacy.
ps
Już raz bana dostałem, jak pojechałem jednej co się tak spuszczała nad ukraińcami, że obraziła pamięć pomordowanych na Kresach więc kolejny nie będzie zaskoczeniem.



Pytasz co dostałeś w zamian że ślemy pomóc militarna Ukraińcom? Może to że siedzisz teraz w ciepełku i piszesz pierdoły, a nie chowasz się w bunkrze.

nebelwerfer

2022-11-25, 09:55
stefan szufla napisał/a:

. A jeszcze se zbiórkę założę niby że na drona do walki xD



stefan zrób sobie zbiórkę na przeszczep odbytu bo k***a ewidetnie nie trzymasz srania i nam tu się twoje gówno rozlewa po internetach niepotrzebnie. Zmyj gówno z kostek weź się bondem wypachnij i już do łopaty wracaj. Hyc hyc czasu nie ma.


Pizdus

2022-11-25, 10:18
Won z Polski ukry