18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jakiś pasożyt się do nas przyssał

stefan szufla • 2022-11-24, 22:36


Pewnie zaraz wpadnie jakiś admin i wrzuci na suchary 8-)

kapelan_szturmowy

2022-11-25, 00:02
HenrykS. napisał/a:

Nie wiem co się z tobą stało człowieku



Człowieku, uj***li mu 1/5 powierzchni ciała, i nie powiedzieli że to koniec. Też byś został gejem.

Manolito666

2022-11-25, 01:04
Koniec świata, ale w pełni zgadza się z Pazuzu. Gdybyście choć trochę potrafili myśleć kategoriami geostrategicznymi, a nie tylko januszowym "somsiad złodziej, bo kupił sobie Passata" nie plulibyście na Ukraińców, pożyteczni idioci Putina.

Kriski

2022-11-25, 01:04
stefan szufla napisał/a:

Pewnie zaraz wpadnie jakiś admin i wrzuci na suchary



Zapomniałeś dorysować cyganów i elektorat "opozycji" żyjący z 500+

kocur

2022-11-25, 01:11
Velturkowi chyba skończyła sie medyczna trawa i pali jakiegoś bagniaka haze od osiedlowych sebiksow :D

lysymisio6969

2022-11-25, 01:12
oj stefek stefek.. zrozum chopie, że prozachodnia ukraina, a najlepiej ukraina w nato i ue to bezpieczniejsza polska i to co teraz na ukraine nakapiemy zwróci się napewno, potraktuj to jako inwestycje, przy inwestycji zawsze jest ryzyko ale w tym wypadku opłacalne.

skywalker75

2022-11-25, 01:15
Weekend się zbliża... Pierwsza onuca już się naj***ła i wrzuciła to gówno :roll:

mit2

2022-11-25, 01:25
lysymisio6969 napisał/a:

to co teraz na ukraine nakapiemy zwróci


ch*ja się tam zwróci. Zdrajcy z pisu rozbroili polską armię oddając potężną ilość sprzętu ukrom (jeszcze k***y chcieli patrioty im oddać - ja pie**olę...), mamy zalew uchodźców biorących socjal i będzie ich jeszcze więcej - bez względu na wynik wojny. Straciliśmy bezpowrotnie miliardy złotych. Równie dobrze można by inwestować wrzucając pieniądze w beczkę z gównem.

Smartghetto

2022-11-25, 01:33
pazuzu napisał/a:

Tak samo pewnie matka myślała o tobie



nie bo o tobie tępa wołyńska swołocz - zero kreatywnosci tylko na matke, ale czego sie spodziewać po upaińskim trollu...

swampman

2022-11-25, 01:48
1 ch*jowe zachowanie po rakiecie
2 wybranie melnyka na ministra msz
3 żyd zelensky daje odznaczenie upowcowi odpowiedzialnemu za mordowanie Polaków (myroslaw szmyczycz)
4 wk***ianie tirowcow z dostawami
5 robienie kolo ch*ja z tranzytem kolejowym
6 moge tak k***a wymieniac

nauczcie sie poliniaki w koncu. pomagac mozna a nawet trzeba a najbardziej to trzeba zaczac wymagac od szoszonów.
plują nam w pyski a wy sie k***a nasluchaliscie bartosiaka i pie**olenia o miedzymorzu i udajecie ze deszcz pada.
ukraina nas kocha na potrzebe chwili zgodnie z wlasnym interesem narodowym. to banda banderowcow i blizej im do ruskich niz do cywilizacji.

Wiewór

2022-11-25, 02:52
pazuzu napisał/a:

Ale słuchaj to się zamień z ukraincami, dostaniesz jakies zniszczone mieszkanie bez prądu i wody z codziennym bieganiem do schronu a w zamian dostaniesz paczkę od Polski, 500 zł miesięcznie i darmowa komunikację miejską.



Dokładnie.
k***a zazdroszczą używanych butów, darmowego spania w hostelu i chudej wodzianki z mopsu.
Czemu Polacy to sa tak przej***ne zawistne sk***iale karaluchy

intermag

2022-11-25, 05:14
pazuzu napisał/a:

Tak samo pewnie matka myślała o tobie


A o tobie naziolku co sadzi?


Footage shows the scene just before and after Ukrainian forces executed DPR soldiers one by one via headshot at point-blank range


PutinToSmiec

2022-11-25, 05:15
Won za Ural z tym gównem ! Chwała Wielkiej Ukrainie !

pawianek85

2022-11-25, 05:31
pazuzu napisał/a:

Tak samo pewnie matka myślała o tobie



Pisze gość z domu dziecka.

swampman napisał/a:

1 ch*jowe zachowanie po rakiecie
2 wybranie melnyka na ministra msz
3 żyd zelensky daje odznaczenie upowcowi odpowiedzialnemu za mordowanie Polaków (myroslaw szmyczycz)
4 wk***ianie tirowcow z dostawami
5 robienie kolo ch*ja z tranzytem kolejowym
6 moge tak k***a wymieniac
nauczcie sie poliniaki w koncu. pomagac mozna a nawet trzeba a najbardziej to trzeba zaczac wymagac od szoszonów.
plują nam w pyski a wy sie k***a nasluchaliscie bartosiaka i pie**olenia o miedzymorzu i udajecie ze deszcz pada.
ukraina nas kocha na potrzebe chwili zgodnie z wlasnym interesem narodowym. to banda banderowcow i blizej im do ruskich niz do cywilizacji.



Pięknie napisane.

boguslaw1234

2022-11-25, 06:05
Jeden wielki śmiech dla mnie z tej całej sytuacji.
Śmiać mi się chce jak Polacy mało się nie posrali żeby na siłę pomagać ukrom i ta jedność z upadliną, wszędzie ukraińskie flagi i solidarność. A k***a który z tych imbecyli co sobie wystawia na FB flagę upadliny albo wozi w samochodzie kiedykolwiek wywiesił flagę Polski?!
Czemu na co dzień nigdzie nie widzę Polskich flag tylko nagle wszędzie pojawiły się upadlińskie? Tacy wielcy patrioci, że wolą sobie wywieszać upadlińskie szmaty niż swoje biało-czerowne barwy.
Na siłę pomagacie, dajecie to co zarobiliście, poświęcacie swój czas, a upalińcy co? U mnie np. w robocie upadlińcy mają wielkie wyj***ne na tą wojnę.
I to głupie pie**olenie w TV, że wspierając upadlinę ta walczy również o naszą wolność... k***a ludzie obudźcie się, jakby ruskie nas zaatakowały to by była prawdopodobnie III WŚ. To że za darmo ślemy im różnoraki sprzęt i kasę świadczy tylko o naszej głupocie.
A co dostaliśmy w zamian za pomoc? Wielkie NIC! Nawet nie było ich stać na przeproszenie za Wołyń ostatnio. Hołota dalej paraduje z czerwono-czarnymi szmatami i śmieje się za waszymi plecami z was i z tego jak naiwni jesteście. Ci wielcy pomagający zapomnieli już historię, ale ukry nie zapomniały i dobrze wiedzą czyje barwy reprezentują.
A głupi błazen po ostatnim incydencie z rakietami od razu nawoływał do włączenia się do wojny, a tymczasem okazało się że rakieta przyleciała od niego. Czy przeprosił, albo okazał skruchę?! A gdzie tam, dalej nawołuje do wciągnięcia nas w konflikt, bo to przecież z winy ruskich zabili naszych obywateli.
A teraz czekam na hejt, że jestem ruską onucą bo na tyle tylko stać większość proukraińskich pajacy.

ps

Już raz bana dostałem, jak pojechałem jednej co się tak spuszczała nad ukraińcami, że obraziła pamięć pomordowanych na Kresach więc kolejny nie będzie zaskoczeniem.

jbćTalmud

2022-11-25, 07:02
specjalnie się zalogowałem żeby dać piwko. JBĆ banderowców!!!