18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakiś pasożyt się do nas przyssał

stefan szufla • 2022-11-24, 22:36


Pewnie zaraz wpadnie jakiś admin i wrzuci na suchary 8-)

narkotykiTanio.pl

2022-11-26, 01:43
Kuuurwa klasyka sadystycznego geopolitycyzmu gimnazjalistów, siadaj, 5.

neo001

2022-11-26, 02:43
skywalker75 napisał/a:

Nie, zwróci się w ten sposób, ze osłabi naszego jedynego wroga rosje. Zmniejszy jej wpływy w Europie i na świecie iodsunir ryzyko ataku na Polske na lataPolska nie ma tylko jednego wroga. Niemcy też są naszym wrogiem i fajnie nas gospodarczo od lat za pomocą UE i "naszych" polityków osłabiają. Kary za spalanie węgla, bo trzeba być ekozjebem i według ich kryteriów przerzucić się na drogie/niestabilne źródła energii. Gdy już pozbędziemy się całkowicie niezależności energetycznej, to już przez dziesięciolecia(jak nie dłużej) będziemy pracować na szwabskiego pana!

Emilmc77

2022-11-26, 13:51
intermag napisał/a:

A o tobie naziolku co sadzi?
Footage shows the scene just before and after Ukrainian forces executed DPR soldiers one by one via headshot at point-blank rangeDziesiątki razy była udostępniana analiza tego wideo. Ruski oficer rozwala kilku Ukraińców, ci co się poddali dostają od niego i ukrow rykoszetem. Ruski trollu tym razem nie trafiłeś!!

boguslaw1234

2022-11-27, 03:35
holbi napisał/a:

Pytasz co dostałeś w zamian że ślemy pomóc militarna Ukraińcom? Może to że siedzisz teraz w ciepełku i piszesz pierdoły, a nie chowasz się w bunkrze.Haha. Kolejny który wierzy w bajki, że jakbyśmy nie pomogli militarnie ukrom to by już ruskie u nas były xD

To ci podpowiem, co dostaliśmy - wielkie NIC! A nawet straciliśmy, bo w razie ataku na Polskę to jesteśmy rozbrojeni i to co zostało kupione z moich i twoich pieniędzy pojechało w p*zdu za wschodnią granicę bez żadnej zgody.

Rutus

2022-11-27, 14:20
Love_is_Love napisał/a:

Sława Ukrainie!Jeszcze nie wygrali wojny.

ruscytopodludzie

2022-12-04, 09:47
Wiewór napisał/a:

Dokładnie.
k***a zazdroszczą używanych butów, darmowego spania w hostelu i chudej wodzianki z mopsu.
Czemu Polacy to sa tak przej***ne zawistne sk***iale karaluchyPrzecież nie wszyscy Polacy tylko zwykle są to uzależnione od MOPSu k***y, które każde inne ręce wyciągnięte o pomoc uważają za konkurencje. Poza tym w Polsce jest dużo robali co żyją jak to opisałeś bo kasa jest przej***na na wódkę i ruskie szlugi.