18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki jest Twój ulubiony mod?

mrrr... rrrr... rrrr... • 2010-09-02, 22:22
Drodzy sadyści, jaki jest wasz ulubiony moderator.

Ankieta zawiera listę moderatorów z dnia 02.09.2010

Może by jeszcze zrobić kącik adoracyjny i napisać dlaczego :P

Jako że nieraz trudno się zdecydować, można wybrać dwie możliwości na raz.

Edit:
Ponieważ wystartowała druga edycja na moda najbardziej zj***nego, ur*chamiam drugą na najfajniejszego ;)
lista z dnia 31.03.2012

gwoli przypomnienia edycję pierwszą wygrał Niebieski, na drugim miejscu uplasował się Nostry

sensi

2010-09-15, 11:03
Najbardziej lubię Lashlo bo jest pracowity jak pszczółka i nie pie**oli od rzeczy, przeważnie.

Modliszka

2010-09-15, 12:21
I ja lubie z 2 osoby z tej listy bardziej niz innych ... :roll: ale nie powiem kto coby im sie za bardzo nie wydawalo ;-)

si...........nt

2010-09-16, 23:37
Nostry i Yarzapp, dlatego, że oprócz tego, że są Sadystami, są tez fantastycznymi ludźmi, na których warto polegać.I mimo początkowych uprzedzeń do obu panów(się przyznałam), cholernie cieszę się,że miałam w zyciu okazję takowych spotkać.

Gdyby była opcja trzech modów, to dołożyłabym jeszcze Scarlet, ale chyba nie muszę jej ankietą mówić jak bardzo ją uwielbiam
Wolę to okazywać w czynach, np. nieudolnym skakaniem na drzewo biegnąc w jej kierunku.

yarzapp

2010-12-16, 05:28
Lista moderatorów zaktualizowana.

~Conscribo

2010-12-16, 18:59
chyba nawet tego samego dnia dopisałem angela

krzak

2011-02-03, 20:27
Nie pamiętam dokładnie kogo zaznaczyłam ale wydaje mi się, że Linekk i Consik :mrgreen:

TheColt

2011-10-23, 15:54
Zaznaczyłem Centuriona bo dzieki niemu istnieje Sadol ale ogólnie wk***ia mnie ta cała moderatorska społecznośc.

Jestem tutaj praktycznie od poczatku (nie sugerowac sie datą rejestracji, konto załozyłem po tym jak zablokowany został hard dla gości) pamietam czasy kiedy Centurion był jedyną osobą wrzucajaca materiały, bywało tak ze przez dzien czy 2 nie pojawiał sie zaden nowy temat i jesli ktoś coś wrzucił od siebie było to SZANOWANE!!!!

W tej chwili wrzucam temat którego nie mogłem znaleźc po tagach (więc uznałem ze go nie ma) po czym zostaje on wyj***ny do Było.pl bez uzasadnienia i bez informacji kto go przeniósł przykład --> http://www.sadistic.pl/borewicz-parodia-vt89803.htm

Przykładów podał bym wiecej ale niestety z jakiegoś powodu nie mama dostepu do dawniejszych tematów założonych przez siebie, ale bardzo czesto da sie zauwazyć tu i tam skargi róznych uzytkowników na taki stan zeczy po czym zakładają oni ten sam temat ponownie i wychodzi on z poczekalni bez najmniejszego problemu.

Wydaje mi sie ze w wyniku niekompetencji modów poziom na sadolu sie obniżył, coraz więcej tematów jest zakładanych przez nowych uzytkowników którzy poprostu wrzucają co popadnie a "weterani" którzy dzieki doświadzceniu wiedzą jaki materiał sie przyjmie a jaki nie zamiast współpracować siedza cicho i obserwują zniecheceni podejściem modów bądź już ich z nami nie ma :(

Mam nadzieje ze choć troche da wam (moderatorom) do myslenia to co napisałem albo chociaż Cent to przeczyta i sie za was weźmie, a jak nie to ch*j ze mną przynajmniej wywaliłem z siebie co mi na liverze zalegało :kawa: .

~Faper Noster

2011-10-23, 16:17
TheColt napisał/a:

chociaż Cent to przeczyta i sie za was weźmie

wygląda na to, że w tym miesiącu dostaniemy po premii :(

B...........g

2011-10-23, 17:59
Kto napiszę coś pode mną uważa że nothing else matters jest najlepszą piosenką mety+ kocha wiedźmę.

~Angel

2011-10-23, 18:34
TheColt napisał/a:

Jestem tutaj praktycznie od poczatku



To chyba powinieneś wiedzieć jakie są zasady przenoszenia tematów do BYŁO.
Jeżeli moderator jest pewien, że dany temat jest pewien to przenosi go do BYŁO bez podawania linka.
Więcej wyjaśnień znajdziesz w tym temacie:
http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26.htm

TheColt napisał/a:

W tej chwili wrzucam temat którego nie mogłem znaleźc po tagach (więc uznałem ze go nie ma) po czym zostaje on wyj***ny do Było.pl bez uzasadnienia i bez informacji kto go przeniósł przykład --> http://www.sadistic.pl/bo...dia-vt89803.htm



Nie mam pojęcia co wpisywałeś w wyszukiwarce bo mi znalezienie tematu pierwotnego zajęło 10 sekund:
http://www.sadistic.pl/007-zglos-sie-czyli-porucznik-borewicz-vt145.htm

TheColt napisał/a:

Wydaje mi sie ze w wyniku niekompetencji modów poziom na sadolu sie obniżył, coraz więcej tematów jest zakładanych przez nowych uzytkowników którzy poprostu wrzucają co popadnie a "weterani" którzy dzieki doświadzceniu wiedzą jaki materiał sie przyjmie a jaki nie zamiast współpracować siedza cicho i obserwują zniecheceni podejściem modów bądź już ich z nami nie ma



Twoim zdaniem mamy kasować tematy z poczekalni, które nie odpowiadają naszym gustom?
To dopiero zaczęły by się lamenty i skargi jacy to moderatorzy są źli bo kasują czyjeś tematy bo im się nie podobają.
Zobacz ile tematów gnije w poczekalni - to są właśnie te tematy które nie przypadły do gustu użytkownikom.
Wystarczy że komuś przeniesie się temat do sucharów to przez pół dnia sra żarem jak byś mu flaszkę wisiał.

To użytkownicy decydują co wychodzi z poczekalni stawiając piwa tak było, jest i będzie.

~tip.top

2011-10-23, 18:36
TheColt napisał/a:

W tej chwili wrzucam temat którego nie mogłem znaleźc po tagach


Skoro jesteś tutaj prawie od początku, to powinieneś wiedzieć, że na początku systemu tagowania w ogóle nie było. Jest jeszcze sporo starych tematów, którym tagi do tej pory nie zostały dopisane.

TheColt napisał/a:

po czym zostaje on wyj***ny do Było.pl bez uzasadnienia i bez informacji kto go przeniósł przykład --> http://www.sadistic.pl/bo...dia-vt89803.htm


Skoro zostało przeniesione do Było.pl, to chyba jest jednoznaczne z tym, że dany materiał już się u nas pojawił. Jeżeli moderator nie podał linka do oryginału to znaczy, że ma 100% pewność, że materiał już był i nie zawraca sobie dupy szukaniem.

Specjalnie dla Ciebie poszukałem oryginału i nawet mi to 30 sekund nie zajęło, więc może zanim następnym razem zaczniesz się żalić, to po prostu naucz się szukać :roll:
http://www.sadistic.pl/007-zglos-sie-czyli-porucznik-borewicz-vt145.htm

TheColt napisał/a:

Wydaje mi sie ze w wyniku niekompetencji modów poziom na sadolu sie obniżył


Przepraszam bardzo, ale to nie my wrzucamy duble, ch*jowe filmy i suche dowc**y :roll:

TheColt napisał/a:

coraz więcej tematów jest zakładanych przez nowych uzytkowników którzy poprostu wrzucają co popadnie


sugerujesz, że powinniśmy zabronić użytkownikom zakładać nowe tematy?

TheColt

2011-10-23, 20:50
angel napisał/a:

Nie mam pojęcia co wpisywałeś w wyszukiwarce bo mi znalezienie tematu pierwotnego zajęło 10 sekund:
http://www.sadistic.pl/00...ewicz-vt145.htm



Anonymous~ napisał/a:

Specjalnie dla Ciebie poszukałem oryginału i nawet mi to 30 sekund nie zajęło, więc może zanim następnym razem zaczniesz się żalić, to po prostu naucz się szukać
http://www.sadistic.pl/00...ewicz-vt145.htm



Nie sprawdzałem w wyszukiwarce tylko po tagach ale nie wiedziałem ze nie było kiedyś tagowania, odkąd założyłem pierwszy temat tagi były wymagane.
Zwracam honor jesli chodzi o temat Borewicza ale biorąc pod uwage inne przypadki zdania o komppetencji modów nie zmienie, warto tutaj zaznaczyć że nie uwazam aby wszyscy moderatorzy odwalali fuszere ale jest pewnie 3-4 (nie mam możliwosci sprawdzenia tego) którzy psują wizerunek ogółu.

Anonymous~ napisał/a:

Skoro zostało przeniesione do Było.pl, to chyba jest jednoznaczne z tym, że dany materiał już się u nas pojawił.



Ta jasne to co powiesz na to http://www.sadistic.pl/smak-zycia-vt81348.htm ? Kolejny przykład tylko na podstawie moich doświadzceń a userów mamy przecież prawie 180k wiem ze nie wszyscy sie udzielają ale...

Chciał bym mieć dostęp do swoich wczesniejszych tematów to podał bym wam przykład kiedy to moja wrzuta ląduje w Było.pl bez podania powodu a za jakiś czas ktoś zakłada taki sam teamt i wychodzi on na główną.

angel napisał/a:

Twoim zdaniem mamy kasować tematy z poczekalni, które nie odpowiadają naszym gustom?



Anonymous~ napisał/a:

Przepraszam bardzo, ale to nie my wrzucamy duble, ch*jowe filmy i suche dowc**y



Cytat:

sugerujesz, że powinniśmy zabronić użytkownikom zakładać nowe tematy?



Miałem na mysli to ze uzytkownicy z długim stazem wiedzący co sie "sprzedaje", zdemotywowani opisanymi prze ze mnie sytuacjami mniej chętnie sie udzielają niz nowi którzy wrzucają co popadnie przez co srednia jakość materiału na Sadolu jest niższa niż kiedyś.

~Angel

2011-10-23, 21:21
TheColt napisał/a:

Nie sprawdzałem w wyszukiwarce tylko po tagach ale nie wiedziałem ze nie było kiedyś tagowania, odkąd założyłem pierwszy temat tagi były wymagane.



Tzn. jak wyszukiwałeś? Bo ja szukałem po tagach.
99,9% tematów jest otagowanych - nawet te założone przed wprowadzeniem tagów

TheColt napisał/a:

nie uwazam aby wszyscy moderatorzy odwalali fuszere ale jest pewnie 3-4 (nie mam możliwosci sprawdzenia tego) którzy psują wizerunek ogółu



Nie wiesz kto, nie wiesz co ale wszystko to wina moderatorów i nie wiadomo jeszcze których.

TheColt napisał/a:

Ta jasne to co powiesz na to http://www.sadistic.pl/smak-zycia-vt81348.htm ? Kolejny przykład tylko na podstawie moich doświadzceń a userów mamy przecież prawie 180k wiem ze nie wszyscy sie udzielają ale...



Wersja Twojego kawału jest tylko bardziej rozbudowana, sens i puenta jest identyczna.
Idąc takim tokiem myślenia można pozamieniać bohaterów dowcipów z Jasia na Krzysia, blondynki na rudą itp. i twierdzić, ze to jest zupełnie inny kawał.
Cytat:

Przykładów podał bym wiecej ale niestety z jakiegoś powodu nie mama dostepu do dawniejszych tematów założonych przez siebie,



TheColt napisał/a:

Chciał bym mieć dostęp do swoich wczesniejszych tematów to podał bym wam przykład kiedy to moja wrzuta ląduje w Było.pl bez podania powodu a za jakiś czas ktoś zakłada taki sam teamt i wychodzi on na główną.



Przecież masz wgląd do swoich tematów i postów. Jedynie mogą nie są widoczne tematy, które zostały skasowane podczas zmian na hardzie i skasowaniu działu TRUPY (tematy podlinkowane).

Twierdzisz, że dubel to od razu mogłeś podać linka a nie teraz się tobie przypomina.

Cytat:

4.9. ... Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.



TheColt napisał/a:


Miałem na mysli to ze uzytkownicy z długim stazem wiedzący co sie "sprzedaje", zdemotywowani opisanymi prze ze mnie sytuacjami mniej chętnie sie udzielają niz nowi którzy wrzucają co popadnie przez co srednia jakość materiału na Sadolu jest niższa niż kiedyś.



No to nie miej pretensji do moderatorów o to, że innym się dany materiał się podoba a Tobie akurat nie.

Cytat:

1.3. Sadistic.pl jest serwisem rozrywkowym, jednak Użytkownicy, pisząc w odpowiednich działach, mogą poruszać wszystkie ich nurtujące tematy.



Oczywiście, że Sadistic nie jest tym samym portalem co 2 lata temu ale to jest związane z jego popularnością. Musiały nastąpić pewne zmiany i otworzenie się na inną tematykę. W przeciwnym wypadku dawno by został zmieciony przez podobnego typu serwisy.

TheColt

2011-10-23, 21:50
angel napisał/a:

Tzn. jak wyszukiwałeś? Bo ja szukałem po tagach.



Podczas zakładania tematu nalezy podac tytuł tematu i tagi po wykonaniu tych czynnosci wyswietlają sie tematy o podobnym tytule i tagach nie wyswietlił sie wśród nich film który chciałem wrzucić.

angel napisał/a:

Nie wiesz kto, nie wiesz co ale wszystko to wina moderatorów i nie wiadomo jeszcze których.



A jest na forum ktoś jeszcze kto moze przenosić czyjeś tematy bądź je kasowac mądralo?
Po przeniesieniu tematu nie wyswietla sie nigdzie info na temat tego kto go przeniósł chyba ze jestem slepy.

angel napisał/a:

Wersja Twojego kawału jest tylko bardziej rozbudowana, sens i puenta jest identyczna.
Idąc takim tokiem myślenia można pozamieniać bohaterów dowcipów z Jasia na Krzysia, blondynki na rudą itp. i twierdzić, ze to jest zupełnie inny kawał.



Idac twoim tokiem myslenia powinniescie wyjebac wszytskie filmy ze zdezeniami czołowymi, faceplanty, złamania poszcególnych konczyn, motor+karuzela itd bo przeciez na kazdym jest to samo tylko postacie inne.

angel napisał/a:

Przecież masz wgląd do swoich tematów i postów.



Jak bym miał to bym nie pisał ze chciał bym mieć, mam dostep tylko do 20 swoich tematów i na 80 stron browarów które otrzymałem mogę przejrzeć tylko pierwsze 21.

Cytat:

No to nie miej pretensji do moderatorów o to, że innym się dany materiał się podoba a Tobie akurat nie.



Proponuje czytać to co napisałem az zrozumiesz bo trzeci raz nie bede tłumaczył. A jakośc materiału na sadolu nie oceniam na podstawie własnej opinii tylko sredniej ilosci piw na temat (mówie tylko o tych z głównej)

Cytat:

Twierdzisz, że dubel to od razu mogłeś podać linka a nie teraz się tobie przypomina.



Naprawde nie widze sensu dalszego odbijania piłeczki temat jest do wyrazenia swojej opinii na temat modów
zrobiłem to swoje zdanie poparłem wyraźnymi argumentami.