18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki jest Twój ulubiony mod?

mrrr... rrrr... rrrr... • 2010-09-02, 22:22
Drodzy sadyści, jaki jest wasz ulubiony moderator.

Ankieta zawiera listę moderatorów z dnia 02.09.2010

Może by jeszcze zrobić kącik adoracyjny i napisać dlaczego :P

Jako że nieraz trudno się zdecydować, można wybrać dwie możliwości na raz.

Edit:
Ponieważ wystartowała druga edycja na moda najbardziej zj***nego, ur*chamiam drugą na najfajniejszego ;)
lista z dnia 31.03.2012

gwoli przypomnienia edycję pierwszą wygrał Niebieski, na drugim miejscu uplasował się Nostry

Pener

2011-10-23, 22:19
czas się napić
thecolt, tobie też radzę

~Angel

2011-10-23, 22:22
TheColt napisał/a:

A jest na forum ktoś jeszcze kto moze przenosić czyjeś tematy bądź je kasowac mądralo?
Po przeniesieniu tematu nie wyswietla sie nigdzie info na temat tego kto go przeniósł chyba ze jestem slepy.



W jakim celu ma być podawana informacja kto skasował dany temat - wystarczy że masz podany powód skasowania.

Kolejny raz Tobie powtarzam, że sprawa przenoszenia do było przez moderatora bez podawania linka była wielokrotnie wałkowana i wszystko zostało na ten temat powiedziane.

TheColt napisał/a:

Jak bym miał to bym nie pisał ze chciał bym mieć, mam dostep tylko do 20 swoich tematów i na 80 stron browarów które otrzymałem mogę przejrzeć tylko pierwsze 21.



Wejdź sobie w swoje napisane posty i również będą się tobie wyświetlały założone tematy jako posty.
Z tego co pamiętam większość Twoich tematów znajdowała się w dziale Hard, po zmianach wiele tematów zostało skasowanych ale postawione piwa pozostały więc to chyba powód widoku tylko 21 stron - nie jestem pewien. Taki przypadek też był chyba wyjaśniany w organizacyjnych.

TheColt napisał/a:

Idac twoim tokiem myslenia powinniescie wyjebac wszytskie filmy ze zdezeniami czołowymi, facepalmy, złamania, motor+karuzela itd bo przeciesz na kazdym jest to samo tylko postacie inne.



Istnieje różnica między sensem 2 podobnych kawałów a 2 różnymi wypadkami. Jeżeli jej nie dostrzegasz to już nie moja wina.

TheColt napisał/a:

Naprawde nie widze sensu dalszego odbijania piłeczki temat jest do wyrazenia swojej opinii na temat modów zrobiłem to swoje zdanie poparłem wyraźnymi argumentami.



Moim zdaniem słabe argumenty aby nazywać pracę moderatorów na tym forum fuszerką.
Pamiętaj, że każdy jest tylko człowiekiem i różne pomyłki się mogą przytrafić.

Jesteśmy po to aby utrzymywać porządek na forum jak oraz aby pomagać innym użytkownikom. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz pytać przez PW moderatora.

Pener

2011-10-23, 22:42
angel, szacunek, mi by się nie chciało....

TheColt

2011-10-23, 22:59
Pener666 napisał/a:

czas się napić
thecolt, tobie też radzę



masz racje ;)
angel i tak bede odiwedzał sadola i wrzucał tematy które będa lądowały w Było.pl bo nie mieli byście roboty a ja nie miał bym sie na co wk***iać, coby została zachowana równowaga ;)

~Angel

2011-10-23, 23:01
TheColt napisał/a:

angel i tak bede odiwedzał sadola i wrzucał tematy które będa lądowały w Było.pl bo nie mieli byście roboty a ja nie miał bym sie na co wk***iać, coby została zachowana równowaga



I takich wytrwałych userów nam tu potrzeba.

.:...........:.

2011-10-25, 10:34
Ja pie**olę, ale literek, hehe.

W

2012-03-31, 00:35
uruchomiłam drugą edycję i tutaj. tak dla równowagi. zachowania balansu między ying i yang itp.

Kaśka

2012-05-12, 22:27
Jak można tylko na 2, to zagłosowałam na tych których poznałam osobiście :hitler:

Czesiek181

2012-05-13, 01:48
Dla mnie mój ulubiony mod to BHMOD :krejzi:

Darson666

2013-01-25, 21:04
Dlaczego Pener jest liczony dwa razy?

P@...........@C

2013-01-25, 21:44
wykupił konto premium ;-)

Darkstep

2013-08-19, 14:23
LegendarnyZiom, powinniście go dopisać. :ok:

~Sunday

2013-12-07, 00:32
Nie ukrywam lubię porządek. Ponad 3 lata minęły od momentu założenia tej ankiety.
Była już kilka razy edytowana, bo wiadomo zmian też było kilka. Na dobre jednak to raczej nie wyszło i wygląda to jak wygląda...

Burdel, że ho ho.

Moim zdaniem na temat podpięty już się w zupełności nie nadaje i albo kasujemy i robimy edycję 2013, albo po prostu odpinamy żeby się samo zarchwizowało w klopie.

BTW. Analogiczna sytuacja jest z ankietą na moda zj***nego.

sa...........os

2013-12-07, 00:48
Z perspektywy czasu stwierdzam że Angel najbardziej konkret.

cl...........er

2013-12-07, 12:13
Bo widać, że Aniołek dba o userów (warny same nie wpadają :mrgreen: ).

Pozdro Kąs XD