18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zmiękczyć sadystę

cogito69 • 2010-05-03, 14:14


:-/

<opis dodany przez moderatora> Reanimacja kota wykonana przez kota </opis dodany przez moderatora>

RastaMan

2010-05-03, 23:27
nie wygląda mi to ani na ugniatanie legowiska ani na reanimacje, anyway kot chce go obudzić i widać że był z nim związany, a wy jesteście głupsi od tego kota. dobranoc

pozeracz_kotow

2010-05-03, 23:31
tak sobie czytam ten ynteligenty spór i dochodzę do jednego wniosku...



PS
Powodzenia na maturze. :-)

Tom'Ash

2010-05-04, 00:36
pewnie wzięli go na hamburgiery do magdonalda

FreakyOmen

2010-05-04, 00:55
Nie wiem do końca jak to jest, moja babcia mawia, że przypuścmy mieszka starszy człowiek np z kotami i ten starszy człowiek umiera ch*j wie zawał nie ważne i te koty z głodu by wpierdzieliły te zwłoki tej starszej osoby tak że nie wypowiadam się co ten kocur tam wyrabiał bo cholera nie jestem jakimś kurna weterynarzem . eehhh ale na pewno psy by swojego pana nie zjadły jak by umarł :D


Pozdro all !! :)

El Supremo

2010-05-04, 01:00
Tak sobie z grubsza przewaliłem te komentarze i widać, że społeczność sadystów dzieli się na tych, co patrzą na wszystko przez pryzmat harda, oraz na tych, co potrafią wyczuć nieco subtelniejszą część sadyzmu. Szkoda, że "hardowców" jest więcej.

A co do filmiku, to świetnie została dobrana muza, sam widok kota próbującego ocucić/reanimować kolegę może wzruszyć, podkład muzyczny jeszcze te uczucie potęguje. I za to było piwo.

sarahblack

2010-05-04, 08:08
poryczalam sie, zupelnie jak nie ja.

Bula

2010-05-04, 09:49
Tja, połowa na co dzień w komentach wielcy sadyści a jak przyjdzie co to czego to płaczą nad rozjechanym kotem.
Adresy pomyliliście ze smutami to na demoty.

hanka

2010-05-04, 10:09
bekart napisał/a:

jakby ktoś z was miał kota w domu to by wiedział ,że tak kot tępi pazury zawsze o coś miękkiego. Mój kot robi to o poduszkę.(...) A mój kot raz dziennie reanimuje poduszkę :lol:


ja k***a nie wiem jakiego ty masz kota, że ściera pazury o coś miękkiego... spróbuj spiłować sobie paznokcie poduszką i daj znać jak ci poszło :roll:

kocięta tak ugniatają matkę podczas jedzenia, bo wtedy więcej mleka wypływa, w późniejszym życiu tak okazują przywiązanie.

Piorun89

2010-05-04, 10:25
Zwróćcie uwagę na ruch bioder w 0:50 sec. Raczej nie chciał się położyć na łyżeczkę tylko go wyr*chać. Za to w 3:00 min jego zadowolenie sięga zenitu do tego stopnia że zaczyna zdechlaka przygryzać z podniecenia(u kotów i innych zwierząt przygryzanie oznacza próbę domincacji bądź dominacje). Jeszcze jedno koty głaszczą, ugniatają itp. gdy są SZOK zadowolone. Dla mnie to nie wygląda na resuscytacje krążeniowo oddechową tylko dobieranie się do jeszcze ciepłego mięska.

Siwy600

2010-05-04, 12:42
Niby zwierzęta przywiązane są do ludzi, a była kiedyś taka akcja w wiadomościach puszczali, że starsza Pani umarła i ją własne psy wpie**oliły. ;)

Bellatrix

2010-05-04, 15:01
@FreakyOmen
Cytat:

. eehhh ale na pewno psy by swojego pana nie zjadły jak by umarł :D


Zjadłyby, zjadłyby. Takie przypadki też się już zdarzały.

Lumpy

2010-05-04, 15:47
Wole zostać po śmierci kulturalnie opie**olony przez moje psiny niż spalony w piecu ;-)

Rh...........ox

2010-05-04, 16:04
Przebrnąłem i znowu naczytałem się gówien powtarzanych po trzy razy... :homer:

Z siedmiu stron komentarzy warta przeczytania nie jest nawet 1/5.

I dlaczego tylko jeden kot jest martwy?

banangti

2010-05-04, 16:40
Mój kot tak ubija pościel zawsze jak chce wyr*chać mojego ojca.

Mi...........on

2010-05-04, 16:45
Zostaw go mały, niech ginie :emo: