18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zmiękczyć sadystę

cogito69 • 2010-05-03, 14:14


:-/

<opis dodany przez moderatora> Reanimacja kota wykonana przez kota </opis dodany przez moderatora>

Da_Ace

2010-05-04, 19:44
nawet taki nieczuły skr**** jak ja zmiękł... coś w tym jest :(

Kura

2010-05-04, 20:01
No i dobra geeki komputerowe, informatycy oraz wszyscy inni całe dni siedzący przed monitorem - możecie się zbijać z tych, którzy jakiekolwiek uczucia mają, możecie bo takie jest prawo, natomiast życie trochę inaczej was osądzi kiedy sami staniecie przed problemem śmierci bliskiej osoby. Oderwijcie mózg od kabli, wyjdźcie na świeże powietrze. Tyczy się to także osób na siłę udających "strashliwego saddystę plus miliard do naśmiewania", znam takich osobiście i wiem, że wiele tracą. Obudźcie się pokurcze i zastanówcie czy za wami ktoś by płakał. Pewnie tak. Mama, tata. A wy za nimi? Kiedy okaże się, że nie ma kto dać kieszonkowego, opłata za internet to więcej niż opie**ol wieczorem przy kolacji a i za smsy trzeba jakoś płacić. To coś więcej niż miliony bitów na sekundę przesyłane do waszych otępionych galaretek w miejscu mózgu.
k***a, ja straciłem w życiu już prawie wszystkich bliskich więc wiem jak to boli. Iwem też jak boleć może strata Jedynej najbliższej osoby jaką prawdopodobnie dla tego kota był ten drugi kociak. Bo w przeciwieństwie do was mam jako i te koty jakiekoliwiek uczucia. Tak wiem, to jest Sadistik kropka peel i ch*j. Każdy moze pisać wszystko, tyle, ze z was wali tępotą na kilometr albo i więcej.
Film piw nieodstanie bo piwa przydziela się za fajnerzeczy a nie k***a nabijanie się ze Smierci. Zresztą was to i tak ch*j obchodzi.
Pozdrawiam i idę do pracy - tak Pracy. Niektórzy tak mają.

batman

2010-05-04, 20:05
postawiłem właśnie sześćset sześćdziesiąte szóste piwo

niunia846

2010-05-04, 21:36
masster napisał/a:

ja wymiekam :(


JA tez:( Wzruszające:(

koniu87

2010-05-04, 23:14
Kura, O ja pie**olę są jeszcze normalni ludzie :shock: Pełnia szacunku napisałeś to co planowałem napisać sam ;-)

Ross Pierre Dolevas

2010-05-05, 11:43
Wypowiedź Kury coś w sobie ma, ale mnie to osobiście nie ruszyło za bardzo. I nie mówię tu wcale, że jestem jakimś true sadystą, ale śmierć to nieodłączna część życia i jeżeli miałbym płakać nad każdym umierającym zwierzęciem, bądź człowiekiem to popadłbym w depresję i nie mógłbym w życiu zrobić niczego, tylko siedzieć i płakać. Jak już wyżej wspomniałem, każdy kiedyś umrze, jednakowoż gdy umiera ktoś nam bliski, odczuwamy ten smutek, nieważne w jakim stopniu i jak go wyrażamy, bo jesteśmy ludźmi. Wiadomo, że jakby ktoś bliski umierał mi na rękach to zrobiłbym wszystko, żeby go uratować, a nie stać i się nabijać, ale nie rozumiem potrzeby niektórych ludzi, wyrażania tych wszystkich emocji na forum, albo prowokacji i pokazywania swojego internetowego "MACHO JA".

BueR_MadasS

2010-05-05, 14:02










... i koci bóg jest niesprawiedliwy

Everal

2010-05-05, 20:11
Żal mi was tak k***a k***a k***a k***a bardzo, tak bardzo że teraz wiem, że jest tutaj w ch*j cieniasów i chłopców o miękkim sercu. Wy nawet boicie się pewnie patrzeć na napis "Humor hard" Proszę, niech potrąci was auto i wasz kumpel was szturchał jak na imprezie.
"Wstawaj, wstawaj k***a dupy przyszły". Proszę. Umrzyjcie.

slawek7s

2010-05-05, 20:50
Dałem piwo, nie za film, za tą przepastną dyskusje która dokładnie pokazuje przekrój użytkowników tego forum. Jestem naprawdę zaskoczony tym przekrojem...... :-/

grigori

2010-05-06, 00:06
Cytat:

Jak zmiękczyć sadystę...


Nooo............. jak???

MIG

2010-05-06, 02:56
Jeszcze trochę piw to cala pierwsza strona pod tematem będzie z piw a dopiero na drugiej zaczną się komentarze :D

woodzitsu

2010-05-06, 18:46
A mnie bawią Ci z kolei którzy próbują być na maksa zabawni i harrrrd pisząc hasła typu "niech ginie" czy też obrażając tych których autentycznie film wzruszył(bo sadistic,bo chyba się niektórym poj***ły serwisy, czy coś w ten deseń).HaRtKoRoFfFcY z wyboru - idźcie się posmyrać na Vichana albo pociąć w Tibie :]

.:...........:.

2010-05-09, 00:05
Od trzech dni cisza, a Ty ją zakłócasz.

ProVVe

2011-08-06, 04:27
Mattias1 napisał/a:

brawo dla tych, na których nie zrobiło to wrażenia :)



no ty tez na starych nie robisz wrażenia az do tej pory... :blowjob:

Lam3rZ napisał/a:



deptajacego? dla kota ktory patrzalby na to jak probujesz reanimowac swoja matke rozpie**olona przez tira to byloby macanie "deda", kazdy probuje ratowac swoich na sposob jaki umie... juz mnie bardziej wzruszaja wlasnie takie akcje jak zwierze jest przywiazane do kogos kto juz nie zyje i probuje cos zrobic niz czlowiek siedzacy i placzacy nad kims... wtedy mi sie wlasnie cisna slowa: niech ginie.




masz racje rasa ludzka w wiekszosci to pomioty... Jesli mialbym wybrac czy zajebac na random zwierza czy czlowieka losowal bym jakiegos chłopa czy 5 letnie dziecko... mmm mnaim DAWAC PŁODY :spermshot: