18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda prawdziwy bohater, czyli historia Travisa Millsa

Mizantrop • 2012-10-09, 12:52
Oto historia pewnego żołnierza z USA.




Travis po raz pierwszy ujrzał Kelsey na zdjęciu na profilu Myspace swojego kumpla z wojska, Josha Bucka. Niedługo potem wzięli ślub, Kelsey zaszła w ciążę, a sierżant Mills wyjechał na trzecią już turę do Afganistanu wraz ze swoim nowym szwagrem.


10 kwietnia 2012 podczas pieszego patrolu Travis nastąpił na prymitywnie skonstruowaną minę. W wyniku wybuchu został poważnie ranny. Przeżył tylko cudem. Wraz ze swoim szwagrem przebył 7-dniową trasę z Afganistanu do Niemiec, gdzie lekarze, chcąc uratować życie 25-latka, zmuszeni byli amputować mu wszystkie cztery kończyny. Tylko 5 żołnierzom na przestrzeni wszystkich lat walk toczonych w Afganistanie i w Iraku udało się przeżyć mimo amputacji wszystkich kończyn...

Od tej pory zaczęła się nieustanna walka o powrót do zdrowia i do częściowej chociaż sprawności fizycznej...





Reszta w komentarzu.

ellsworth

2012-10-09, 22:14
A ja dalej czekam aż znajdą broń masowego rażenia Husajna, na której posiadanie jankesi mieli "niezbite dowody".

Fedek

2012-10-09, 22:19
k***a niedobrze mi jak czytam te komentarze pełne zawiści. Zazdrościc kalece to takie polskie. Czytając te komenty wstydzę sie swoich rodaków i gardzę wami. Co wy wiecie o służbie na misjach? k***a! Wy pewnie nawet jeszcze nie wiecie jak zlożyć podanie o dowod osobisty w takim wieku. A takie komenty zachaczające o nasz polski grunt są bardzo dobrą pożywką dla pewnego pana sierżanta, ktorego prywatny e-mail mam i z chęcia mu podeśle wypowiedzi co niektórych użytkowników.

bogdanznosa

2012-10-09, 22:25
bohater srater, prawdziwy bohater to odj***l mu wszystkie kończyny w walce o wolność swojego kraju

Mizantrop

2012-10-09, 22:25
slawekfmx napisał/a:

cieszy mnie to tak bardzo jak bym to ja sam tą mine stworzy,ł mogło mu jeszcze głowe urwać zaborcy pie**olonemu!



A kolega wie, że Polacy są w tym samym kraju z taką samą misją co ów "zaborca"?

placek666

2012-10-09, 22:36
Powiem krótko szkoda że ch*ja nie zabiło .

Fedek

2012-10-09, 22:39
@placek666 napisze też krótko. Szkoda ze twojej matce jakis talib nie oblał mordy kwasem za to ze chodzi w dzień po ulicy.

da...........za

2012-10-09, 22:57
A i dodam że ma naszywke ISAF, i nie jest z Enduring Freedom. jesli ktoś z Was wie o co chodzi. aaaa...najpierw sprawdzicie w wikipedi.

Ranger

2012-10-09, 22:59
Ludzie, jaki k***a bohater ? Gość na patrolu nie patrzył pod nogi i go wyj***ło w powietrze, naprawdę bohaterski czyn...
Z całym szacunkiem dla kolesia, bo naprawdę trzeba mieć silną psychikę i dużo samozaparcia żeby nauczyć się żyć od nowa po takim wydarzeniu, ale nie ma tutaj nic bohaterskiego.
To że gość wykonuje swoje rozkazy - taka jego praca. Gdyby ich nie wykonywał to by go wyj***li i pozamiatane. Gość pewnie tego nie robił nawet dla swojej ojczyzny tylko dla pieniędzy, więc rzucanie takimi wyniosłymi tekstami jak ''bohater'' to po prostu zwykłe pie**olenie.

Z drugiej strony polski rząd powinien się uczyć od hamburgerów. Widać jak tam dbają o inwalidę wojennego - gość dostaje(bo to obejmuje ubezpieczenie, jakie oferuje mu armia) najlepszy sprzęt, jaki tylko może dostać, fachową opiekę medyczną, wsparcie psychologów i rehabilitantów. A tutaj ? W Polsce taki weteran zdechł by z głodu albo przepicia, bo po opatrzeniu wysłaliby go do domu z dwoma kulami i żenująco niską rentą, a do tego musiałby jeździć co pół roku do ZUS'u żeby sprawdzili czy mu czasem ręce nie odrosły, bo wtedy mu rentę będą mogli zmniejszyć...

KKdemona

2012-10-09, 23:34
buhahaha "zazdrościć kalece" dobry tekst :D

muraaas

2012-10-09, 23:45
Tacy sami bohaterowie w latach 39-45 wracali to vaterlandu ze wszystkich frontów drugiej wojny światowej.

snik0

2012-10-10, 12:29
Podwójna tragedia, nie dość że go wysadzili to jeszcze żona mu się spasła.

bz...........ue

2012-10-10, 13:43
Tak kończą najeźdźcy!

Anders Breivik

2012-10-10, 16:44
kapiszon3 napisał/a:

wielki bohater nie ma co
pojechal zabijac niewinnych cywilow , okupowac jeden z najbiedniejszych krajow na swiecie , ograbiac go z resztek bogactw w imie czego ??? bo tak chcial Bush a przemysl zbrojeniowy podupadal ?? nie mowiac juz o wielce niebezpiecznych terrorystach z bialymi brodami ktorych sami kiedys k***a wspierali .....

bohaterzy to byli w Polsce w latach 39-45 ktorzy walczyli o nasza wolnosc i honor


Afganistan i bogactwa haha
Irak, i owszem, są tam bogate złoża ropy.

nachwilke

2013-01-11, 19:22
ciekawe czy ku*as tez odpadł

Co...........ru

2013-01-12, 18:48
Ale wy jesteście k***a tępi... Aż mi was żal.