18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygląda prawdziwy bohater, czyli historia Travisa Millsa

Mizantrop • 2012-10-09, 12:52
Oto historia pewnego żołnierza z USA.




Travis po raz pierwszy ujrzał Kelsey na zdjęciu na profilu Myspace swojego kumpla z wojska, Josha Bucka. Niedługo potem wzięli ślub, Kelsey zaszła w ciążę, a sierżant Mills wyjechał na trzecią już turę do Afganistanu wraz ze swoim nowym szwagrem.


10 kwietnia 2012 podczas pieszego patrolu Travis nastąpił na prymitywnie skonstruowaną minę. W wyniku wybuchu został poważnie ranny. Przeżył tylko cudem. Wraz ze swoim szwagrem przebył 7-dniową trasę z Afganistanu do Niemiec, gdzie lekarze, chcąc uratować życie 25-latka, zmuszeni byli amputować mu wszystkie cztery kończyny. Tylko 5 żołnierzom na przestrzeni wszystkich lat walk toczonych w Afganistanie i w Iraku udało się przeżyć mimo amputacji wszystkich kończyn...

Od tej pory zaczęła się nieustanna walka o powrót do zdrowia i do częściowej chociaż sprawności fizycznej...





Reszta w komentarzu.

Cyrk

2012-10-09, 21:14
Ktoś jeszcze zauważył jak się pani roztyła po ślubie czy wszyscy zajęci "słusznością" wojny i ustalaniem kto jest "prawdziwym" Polakiem patriotą, a kto sztucznym, ew. lewackim ścierwem lub tez żydem?

slawekfmx

2012-10-09, 21:14
cieszy mnie to tak bardzo jak bym to ja sam tą mine stworzy,ł mogło mu jeszcze głowe urwać zaborcy pie**olonemu!

wowwe.kuba

2012-10-09, 21:18
Chciałbym zauważyć jedna ważna kwestie! Nikt pewnie nie zauważył przez te wasze przepychanki jednej złotej zasady, która spełnia sie w 100%. A mianowicie, że kobieta po ślubie to najlepszy środek antykoncepcyjny! porównajcie zdjęcia w pierwszej kolejnosci na tablicy z tymi pozniejszymi gdzie trzyma dzicko na rekach. NIE ta sama kobieta !

PustySocho

2012-10-09, 21:19
kapiszon3 napisał/a:

wielki bohater nie ma co
pojechal zabijac niewinnych cywilow , okupowac jeden z najbiedniejszych krajow na swiecie , ograbiac go z resztek bogactw w imie czego ??? bo tak chcial Bush a przemysl zbrojeniowy podupadal ?? nie mowiac juz o wielce niebezpiecznych terrorystach z bialymi brodami ktorych sami kiedys k***a wspierali .....

bohaterzy to byli w Polsce w latach 39-45 ktorzy walczyli o nasza wolność i honor


Ty tylko udajesz innego?
Miał rozkaz walczyć to walczył, a nie jak Ty siedział i hejtował cały świat. To jest właśnie postawa bohaterska, bo poszedł walczyć a nie szukał wymówek, że to niemoralne, że to takie, że srakie.
Stracił nogi w walce za swój kraj.
PS:
Masz tutaj trochę polskich znaków, bo widzę że tobie ich brakuje.
ą, ą, ą, ą, ę, ę, ę, ę, ę, ę, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ż, ż, ż, ż, ż, ż, ż, ż, ć, ć, ć, ć, ć, ć, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł.

Mizantrop

2012-10-09, 21:19
Gdyby to polakom się wj***li w Pałac Kultury i Nauki to nie widzielibyście nic złego nawet w zabieraniu zboża Etiopczykom. Gratulacje! Jesteście Polakami z krwi i kości!

JedzMojLagier

2012-10-09, 21:29
ale wy wszyscy jestescie ograniczeni, pewnie ze bohater ! mimo tej wszechobecnej propagandy i panujacej mody zeby jebac usa i ich misje wojskowe, to uswiadomcie sobie ze ktos tych arabow musi trzymac za jajca ! ktos musi ich kontrolowac . Ludzie dla ktorych religia i prawa w niej spisane sa wazniejsze niz zdrowy rozsadek powinny byc kontrolowane ! jak nie po dobroci to sila ! zobaczcie jak sie zaczynaja araby panoszyc po europie wprowadzajac pieprzony islam, halal jedzenia i inne gowna, a przy tym w ogole sie nie integruja z otoczeniem a wrecz przeciwnie, odcinaja sie ! allah akbar ! a wracajac do samego wojska to te misje sa rowniez potrzebne zeby oswajac zolnierzy z polem walki, a takze po to by doskonalic umiejetnosci nabyte w jednostce.

@up
a jakby nam w palac kultury i nauki wpierdzielili samolot, to by przyjechali ruski albo niemcy, zabrali wrak i caly palac kultury do siebie, zbadali i przyslali by nam spowrotem dwie cegly i czesc podwozia ... brzmi znajomo ?

da...........za

2012-10-09, 21:32
85% komentarzy nie przeczytałem. Ale na głownej jest jakieś... który nawiazuje do bohaterów WWII. Naszych bohaterów, zawsze cześć i chwała.. Ale trzeba mieć naprawdę ciasny mózg, żeby nie zrozumieć przekazu.Siedzicie sobie w majtkach, w pewnie nie swoich domach lub mieszkaniach, 95% z Was nie zna innego kraju, a już nie mówiąc o kulturze innych krajów i ich sposobie myślenia. Wypowiadacie się "duchowo", "Tu i teraz ja tak myślę". Małolaty, oraz Wy krzykacze, nie macie pojęcia ilu naszych żołnierzy wraca w podobnym stanie. Nie piszą o tym w gazetach i nie mowią w tefałenie. Tech chłopak nie jechał tam bo chciał. A jak jechał bo chcial to wierzyl w jakieś idee. A jak nie, to mu kazano. I o zgrozo, jak wiekszość Was mysli zabijać i okupować. A może pojechal pomagać (tak, z pistoletem w ręce). Wydaje sie Wam że tylko Wy jesteście zdolni do głebokich przemyśleń i refleksji. W 98% wasza kupka wygląda spokojnie, pryku pryku i woda spuszczona. Nie wiecie co to znaczy srać z nożem w ręce i być przygotowanym do ataku.. Mylicie się i to bardzo. Jak zawsze chłopcy, Ci co bylim, są i będą, trzymam kciuki za Was. Nie unoszę i się i nie spinam, napisałem to spokojnie, trzeba silnego żeby mnie z równowagi wyprowadzić. Tylko wojna robi z chłopca mężczyznę.

pieto90

2012-10-09, 21:35
poik napisał/a:

ciekawy jestem czy chociaż 1% was pojechał by na wojnę walczyć o przekonania które, wpajane są im od dziecka



Jakie przekonania? Ty myślisz, że po co była wojna w Iraku? Po co wojna w Afganistanie? Po co wspieranie ze strony USA i podsycanie ludności do obalenia Kadafiego? Ty na serio myślisz, że rząd któregokolwiek z krajów kieruje się jakimiś przekonaniami? Nie, najważniejsze są pieniądze i władza. Napadli na Irak, czy podsycali Libijczyków w imię dobra swojego narodu?

poik napisał/a:

a przy okazji zarobić hajs na własny dom i rodzinę,


A przy okazji może zabić na rozkaz innego człowieka prawda? Który po fakcie okaże się niegroźnym cywilem. Na ten dom i rodzinę można wybrać też inny zawód, niekoniecznie zostać żołnierzem, a potem skończyć jak ten Pan, lub jeszcze gorzej...

poik napisał/a:

Oni walczą o swój kraj zęby im i rodakom paliwa nie zabrakło


Plączesz się chłopie. Najpierw napisałeś, że walczą o przekonania wpajane od dziecka, a teraz, aby ich rodakom nie zabrakło paliwa... Chyba sam nie wiesz co o tym sądzisz, ale przyznam ci rację- tak, walczą o pie**olone prawa do złóż naturalnych, a w przypadku Afganistanu, także o przejęcie produkcji opium (w Afganie produkuje się 80% opium w skali świata), kontrola nad tym czarnym rynkiem do również grube miliardy.

Jeszcze raz:
poik napisał/a:

Oni walczą o swój kraj zęby im i rodakom paliwa nie zabrakło a wy płacicie 6 zł za litr i kto tu jest frajerem i j***ny w dupę przez żad.


Tłumaczysz, że USA wolno napadać na inne kraje, które mają coś, czego Amerykanom brakuje? Ty pomyślałeś zanim to napisałeś? Czyli popierasz atak III Rzeszy na Polskę w 1939r.? Bo Hitler też mówił, że "walczy o wolną przestrzeń" dla swojego narodu. Czyli Hitler był ok, bo przecież chciał dobrze dla Niemców, a to że wybił trochę Polaków to co tam. Ja pie**olę, z kim przyszło mi dyskutować :homer:
Równie dobrze jutro możesz dostać kosę pod żebra od jakiegoś typa, bo właśnie zatankowałeś swój samochód do pełna, a jego nie stać na benzynę, a przecież on też czymś dojeżdżać na zakupy musi.

poik napisał/a:


Przepraszam za ortografie ale wk***iają mnie takie pacany i pisze w złośći


Nie przepraszaj za ortografię, tylko się jej naucz, a jak to sprawia ci ból, to ściągnij sobie FF, albo inną przeglądarkę poprawiającą błędy.

Osobiście szkoda mi typa, jeśli MUSIAŁ tam jechać, ale jeśli sam się zgłosił, to oznacza, że: 1. jest wybitnie głupi, skoro uważa, że jego rząd wysyła go tam, bo ten kraj im zagraża, albo 2. sam popiera okupowanie innych krajów, aby jego kraj nie musiał płacić uczciwie za ropę. Czyli mordowano innych jest spoko.

Mizantrop

2012-10-09, 21:36
dajpieniadza napisał/a:

85% komentarzy nie przeczytałem. Ale na głownej jest jakieś... który nawiazuje do bohaterów WWII. Naszych bohaterów, zawsze cześć i chwała.. Ale trzeba mieć naprawdę ciasny mózg, żeby nie zrozumieć przekazu.Siedzicie sobie w majtkach, w pewnie nie swoich domach lub mieszkaniach, 95% z Was nie zna innego kraju, a już nie mówiąc o kulturze innych krajów i ich sposobie myślenia. Wypowiadacie się "duchowo", "Tu i teraz ja tak myślę". Małolaty, oraz Wy krzykacze, nie macie pojęcia ilu naszych żołnierzy wraca w podobnym stanie. Nie piszą o tym w gazetach i nie mowią w tefałenie. Tech chłopak nie jechał tam bo chciał. A jak jechał bo chcial to wierzyl w jakieś idee. A jak nie, to mu kazano. I o zgrozo, jak wiekszość Was mysli zabijać i okupować. A może pojechal pomagać (tak, z pistoletem w ręce). Wydaje sie Wam że tylko Wy jesteście zdolni do głebokich przemyśleń i refleksji. W 98% wasza kupka wygląda spokojnie, pryku pryku i woda spuszczona. Nie wiecie co to znaczy srać z nożem w ręce i być przygotowanym do ataku.. Mylicie się i to bardzo. Jak zawsze chłopcy, Ci co bylim, są i będą, trzymam kciuki za Was. Nie unoszę i się i nie spinam, napisałem to spokojnie, trzeba silnego żeby mnie z równowagi wyprowadzić. Tylko wojna robi z chłopca mężczyznę.



Mało kto ma pojęcie, że te pistolety przy budowie szkół i szpitali nie są do straszenia budowniczych tylko służą jako ochrona przeciwko partyzantom.

stery_srh

2012-10-09, 21:42
PustySocho napisał/a:


Ty tylko udajesz innego?
Miał rozkaz walczyć to walczył, a nie jak Ty siedział i hejtował cały świat. To jest właśnie postawa bohaterska, bo poszedł walczyć a nie szukał wymówek, że to niemoralne, że to takie, że srakie.
Stracił nogi w walce za swój kraj.
PS:
Masz tutaj trochę polskich znaków, bo widzę że tobie ich brakuje.
ą, ą, ą, ą, ę, ę, ę, ę, ę, ę, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ó, ż, ż, ż, ż, ż, ż, ż, ż, ć, ć, ć, ć, ć, ć, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ń, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ź, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł, ł.


Pierwszy człon twego nicku, doskonale cię określa... ;-)

raatos

2012-10-09, 21:50
Gość stracił kończyny za nic, bo po co walczyć za baryłkę ropy

pstPL

2012-10-09, 21:52
każdy pajac, który uważa, że ktoś tam jeździ walczyć za ojczyznę - jest tylko pajacem. Takie suchoty jak ten temat, powodujące łzawe odruchy niedoj***nych gówniarzy mylących "miłość do ojczyzny" z zarabianiem pieniędzy są tylko i wyłącznie wodą na młyn wojskowych. i o to właśnie biega! Jedź palancie jeden z drugim na froncik - jak się uda wrócisz w całości i zarobisz parę złociszy więcej. mało tego... Jak będziesz miał fart to Ci sąsiad nie wyjebie małżonki a do tego małżonka nie będzie chciała się wyj***ć z sąsiadem. A już w pełni szczęścia będziesz kiedy nóżki twe zastąpią protezki.... BAdum Ptsyyyyyyyyyy.. DO BOJU, DO BOJU!!!!!


:/

BPSnatta

2012-10-09, 21:53
Miał rozkaz walczyć. No pewnie k***a miał i to całe mnóstwo nawet najróżniejszych rozkazów. Szkoda chłopa, ze wlazł na co wlazł i uj***ło mu to i owo. Każdego szkoda, wiadomo. Ale czy jest bohaterem? Nie wiem, nie oceniam, niech każdy myśli, co chce. Jedno wiem na pewno - jest zarówno napastnikiem i ofiarą. Napastnikiem - ponieważ w imię ropy czy ch*j wie czego (generalnie nie wiadomo jak rozumianej "walki" z tzw. terrorem; btw. wprowadzonej po 11.09.) oraz ofiarą - a to dlatego, że właśnie przez 11.09. dał się nabrać. Sam pewnie się biedak zaciągnął, bo ktoś mu wmówił, że jakiś (jak to ktoś sympatycznie ujął już w którymś z komentarzy - wybacz, że nie cytuję) kolo z białą brodą, siedzący w jaskini kazał innym panom z brodami czy bez porwać parę samolotów i wpie**olić się w kilka miejsc. W ogóle dziwne jest to, że 1/2 Amerykanów wierzy w operację pod fałszywą flagą, a druga połowa napie**ala na Irak.

exeed

2012-10-09, 22:00
Co za, k***a, świat.

Dziś bohater to ten, który jedzie zabijać niewinnych ludzi, za co dostaje kupę kasy i dlatego zgłasza się na ochotnika.

Mało tego, jakby jeszcze umiał to robić ale gdzie tam, jak mu upie**oli ręce i nogi to wtedy dopiero jest "miszczem"...

Cywilizacja gloryfikująca sk***ysyństwa i nieudaczników.

Że niby się nie poddał? Też mi, k***a, wyczyn. Ciekawe jakby walczył, gdyby dostał zardzewiałego kałacha i stanął po drugiej stronie. Tam ludzie giną hurtowo, za ojczyznę, mimo że nie dostaną za to żadnej nagrody i wiedzą, że nie mają specjalnych szans na przeżycie. On przecież zabrał bety i wrócił do domu.

Bohater to ten, który się nie poddaje??? No to widać niżej poprzeczki obniżyć się nie da. Bo 99% ludzi na świecie nie żyje w raju a się nie poddają.

Kolejna sprawa podobna jak paraolimpiada - gloryfikujmy nie najlepszych z najlepszych ale tylko najlepszych z najgorszych, dzięki temu my ("normalni") od razu jesteśmy zajebiści "bo się staramy i o to chodzi, bo nie trzeba być najlepszym".

Do tego, jeszcze lepiej, promujmy sk***ysyństwa jako coś normalnego, dzięki temu możemy sami zachowywać się jak sk***ysyny i będziemy ok.

Jakby ktoś nie zauważył, gość pojechał zabijać obcych ludzi za kasę. I bynajmniej nie wzięli go tam siłą. Już pomijając kwestię, że nie przeciwstawił się niesprawiedliwej wojnie.

Bardzo chętnie dowiem się CO TY ROBISZ TAKIEGO ZAJEBISTEGO (co nie "siedzisz na dupie i gówno robisz") żeby cię było np. mnie żal, bo nazywam sk***ysyna sk***ysynem, mimo że nie ma już nóg a nie bohaterem, którym nie jest?

Przypnę sobie dzisiaj prywatny medal za "niepoddawanie się" czyli życie wśród większości ludzi, którzy za bohatera uważają kalekę, którą ktoś im pokaże w tv czy "internetach" z jakąś historyjką.

Piontas

2012-10-09, 22:02
Na zdjeciach wyraznie widać że kolo robi dobrą minę do złej gry zresztą jego dupa i córka też...