18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to jest z tymi pijanymi kierowcami?

slivens • 2014-08-29, 09:27
Tak to jest że wmawia się ludziom jedno a fakty są zgoła inne.


betonowy_asfalt

2014-08-29, 09:37
No bez przesady, nikomu normalnemu i trzeźwemu nie przeszkadza "rutynowa kontrola" trzeźwości, powiem więcej uważam, że taka kontrola to jedyna kontrola jaka ma sens.

zonk

2014-08-29, 09:40
A właściwie o ch*j mu chodzi ? Pewnie sam jeździ na gazie ciągle i stąd ma ból dupy.

PA...........SM

2014-08-29, 10:13
Polska to już dawno kraj policyjny pod okupacją UE :(

AKEVITT

2014-08-29, 10:17
Mnie przeszkadza że policjant mnie zatrzymuje bo chce sprawdzić czy się naj***łem czy nie. Natomiast jeśli się naj***łem i zabiłem kogoś to się mnie wiesza i tyle w temacie. Trzech takich naj***nych i uwierzcie mi ze nikt pijany nie będzie jechać autem, a jeśli będzie to wniosek sam się narzuca :) Albo chociaż udajemy że jesteśmy dojrzałym społeczeństwem, albo pieskami pana Tuska :f

zonk

2014-08-29, 10:20
@up, zjebie najebiesz się i zabijesz kogoś to ch*j z tobą że pójdziesz siedzieć za nasze pieniądze, ale że jakiejś rodzinie zniszczysz życie to Cię nie interesuje ? To już lepiej żeby takie ścierwo starali się wyłapać przez rutynowe kontrole.

AKEVITT

2014-08-29, 10:31
@ racja lepiej naj***ć się zabić kogoś i iść na 7 lat do pierdla lub za 0.2 promila stracić prawo jazdy. + meritum ŻYCIE JEST CIĘŻKIE k***O

bz...........ue

2014-08-29, 10:32
O ile wk***ia mnie traktowanie ludzi jak bydło i wrzucanie wszystkich do jednego wora, o tyle takie akcje policyjne według mnie są potrzebne. Zbyt wielu polskich kierowców jeździ na podwójnym. Takie są fakty. Jeśli kiedykolwiek wsiadłbym za kółko naj***ny, to wolałbym trafić na taką kontrolę niż trafić jakiegoś dzieciaka na przejściu.

ruchampsyikoty

2014-08-29, 11:04
Widać, że pedał. Do tego nie chciał w rurę dmuchać

Sz...........an

2014-08-29, 11:29
Najlepsze są media, które karmią informacją, że mamy plagę pijanych kierowców a w rzeczywistości jest ich mniej. Plaga pijanych kierowców była w okresie PRL kiedy to milicja musiała mieć podstawy do kontroli trzeźwości czyli telefon z donosem lub ktoś się musiał słaniać na nogach, natomiast rzadko kiedy milicja czepiała się kogoś kto był po piwie czy dwóch. Warto wspomnieć, że sama milicja jeździła wtedy naj***na i było to normą w tamtych czasach. Także ilość pijanych kierowców jest bardzo niska a nie wysoka jak to się nam wciska w tv i radiu.

Znam typka, który pił ze swoim znajomym ze szkolnych lat, który był komendantem milicji. Był samochodem i chciał wracać na piechotę, więc pan komendant urządził eskortę policyjną żeby nie musiał wracać pieszo. Oczywiście cała eskorta jechała naj***na, no ale kto by zatrzymywał eskortę :) . Dziś takie coś jest nie do przyjęcia.

ProfessorHix

2014-08-29, 12:07
Jeeezu, co za idiota!

Odkąd to policjanci mają odpowiadać za skonstruowanie prawa?

Gość lawiruje i manipuluje a naprawdę zero w tym merytoryki.

Historyjka z życia i prywatna statystyka prowadzona przez jakiegoś doktorzynę to nie dowody. Popisywanie się krasomówstwem i nastepnie onanizowanie się oglądając własny występ na YT.

A co do informacji podawanych nam przez media - przekoloryzowywanie i podawanie zawyżonych statystyk jednak w jakiś sposób działa. Ludzie są bombardowani taką ilością historii o niewinnej ofierze pijanego debila, że czasem któremuś zdarzy się powstrzymać konie swego umysłu i wziąć taksówkę lub odciągnąć pijanego znajomego od samochodu. Pewnie, to w sumie moje gdybanie ale jeśli ten magik z YT może to dlaczego nie ja? :) ("Kolejny etap rozwoju tej akcji może wyglądac właśnie tak.")

Normalnie aż mam ochotę go... ...uściskać. Ciekawe czy wciąż będzie prowadził swoją działalność gdy jakiś pijany idiota przeciągnie mu siostrę przez 50m asfaltu...

fc...........ol

2014-08-29, 12:27
Idiota , trzeba wytepic tych potencjalnych zabojcow drogowych. A jezeli mu tak , zle , ze wreszcie ganiaja pijakow to moze jak kogos z jego rodziny zabije taka pijana k***a wtedy zmieni poglady

panmorda

2014-08-29, 12:30
ProfessorHix napisał/a:

Jeeezu, co za idiota!

Odkąd to policjanci mają odpowiadać za skonstruowanie prawa?

Gość lawiruje i manipuluje a naprawdę zero w tym merytoryki.

Historyjka z życia i prywatna statystyka prowadzona przez jakiegoś doktorzynę to nie dowody. Popisywanie się krasomówstwem i nastepnie onanizowanie się oglądając własny występ na YT.

A co do informacji podawanych nam przez media - przekoloryzowywanie i podawanie zawyżonych statystyk jednak w jakiś sposób działa. Ludzie są bombardowani taką ilością historii o niewinnej ofierze pijanego debila, że czasem któremuś zdarzy się powstrzymać konie swego umysłu i wziąć taksówkę lub odciągnąć pijanego znajomego od samochodu. Pewnie, to w sumie moje gdybanie ale jeśli ten magik z YT może to dlaczego nie ja? :) ("Kolejny etap rozwoju tej akcji może wyglądac właśnie tak.")

Normalnie aż mam ochotę go... ...uściskać. Ciekawe czy wciąż będzie prowadził swoją działalność gdy jakiś pijany idiota przeciągnie mu siostrę przez 50m asfaltu...


Sam jesteś idiota... Nie raz byłem świadkiem jak prowadzi kobieta właśnie, która jeszcze bezczelnie mówi o tym, że ona może bo jest blondynką i powinni o tym wiedzieć. Widać że pedał jesteś i sami faceci Cie otaczają.

fckpol napisał/a:

Idiota , trzeba wytepic tych potencjalnych zabojcow drogowych. A jezeli mu tak , zle , ze wreszcie ganiaja pijakow to moze jak kogos z jego rodziny zabije taka pijana k***a wtedy zmieni poglady

Sam jesteś idiota i półgłówek widać, że nie oglądąłeś całości pedale i sie wypowiadasz... Półgłówek z Ciebie i stól ryj!

bziktheblue napisał/a:

O ile wk***ia mnie traktowanie ludzi jak bydło i wrzucanie wszystkich do jednego wora, o tyle takie akcje policyjne według mnie są potrzebne. Zbyt wielu polskich kierowców jeździ na podwójnym. Takie są fakty. Jeśli kiedykolwiek wsiadłbym za kółko naj***ny, to wolałbym trafić na taką kontrolę niż trafić jakiegoś dzieciaka na przejściu.

Ale Ty jesteś debil, jakbyś za potrącenie był karany za usiłowanie zabójstwa to byś nie wsiadł naj***ny za kółko... Proste... Debile na tym Sadolu same

mare30ks

2014-08-29, 12:30
alko to typowa wymowka dla rzadowych kurew, najprosciej pie**olnac "argument" drogowy pijak z 0,3 promila, albo nie dostosowal predkosci do warunkow na drodze i juz mozna miec na infrastrukture wyj***ne

panmorda

2014-08-29, 12:33
SQT napisał/a:

@up, zjebie najebiesz się i zabijesz kogoś to ch*j z tobą że pójdziesz siedzieć za nasze pieniądze, ale że jakiejś rodzinie zniszczysz życie to Cię nie interesuje ? To już lepiej żeby takie ścierwo starali się wyłapać przez rutynowe kontrole.

Ale jesteś debil człowieku... Od tego są znajomi którzy Ci przypomną że jak siądziesz i potrącisz kogoś to będziesz karany za usiłowanie zabójstwa.... Jesteś ograniczony jakiś... Nikt kogo stać na samochód i alkohol nie wsiądzie po pijanemu, żeby nie być karanym tak surowo jak przestępca.... Chybaże rzeczywiście Twojego pokroju ludzi jest wiecej w tym kraju to kto wie...