18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak starsi ludzie reagują na dubstep?

twor4ss • 2012-07-09, 12:19
Jest angielski, ale nawet gimbaza zrozumie mniej więcej :roll:
"This music is shocking!"


Rabel

2012-07-09, 12:24
"Bangarang" Skrillexa, to nie dubstep i pomijając w ogóle fakt, że prawie żaden z kawałków Skrilla nie jest dubstepem to filmik przyzwoity ;p

BongMan

2012-07-09, 12:27
Cytat:

"This music is shocking!"


This k***a what?! Dupsrepowcy by nie poznali muzyki nawet jakby zakradła się od tyłu i kopnęła ich w dupę.

Pu...........na

2012-07-09, 12:33
Akurat spot przeciwko pedofilii jest zajebisty i w ch*j mi sie podoba. Dubstep dla mnie jest ch*jowy co by nie bylo :D pasuje to do tych japonskich mlodziencow z zawachaniami wlasnej osobowsci bez okreslonej plci :D

Fa...........um

2012-07-09, 12:39
01:21 2girls1cup

andreez91

2012-07-09, 12:44
Rabel@ to powiedz nasz znawco muzyki do czego zaliczysz Skrillexa no powiedz, masz w ch*j odmian dubstepu , a filmik pokazuje jak bardzo gimbaza chce być w grupie lubianych ludzi, na filmiku nawet starym sie podoba i jest ok, a na sadolu jest tak jest jakiś filmik i dubstep w tle i zaraz gimbaza zaczyna natarcie jaka to ch*jowa muzyka itp te teksty "wyłaczcie dzwiek bo dubtep" i tym podobne no jakaś żenada , ja tam nigdy nie należałem do ludzi specjalnie przejmujących sie tym co o mnie powiedzą wszyscy w gimbazie chodzili zajarać i sie jednoczyć ja wolalem w kosza popykac ziomkami i wyj***ne ALE teraz młodziesz jest strasznie słaba psychiczni i boi sie odrzucenia przez rówieśników i tak właśnie widze całą nację użytkowników tego portalu Banda zakompleksionych, pryszczatych, brudnych metali i innych debili którzy są przekonani że to tylko ich tok myślenia jest jedynym słusznym na tym świecie !

młodzież *


Rabel

2012-07-09, 13:12
Skrillex, to głównie jakieś complextro, tyle, że na 140 konikach. Sam też rozpowszechnił dubstep w tempie 100 koni - ta odmiana nie ma jeszcze nazwy.. zrobił się boom i teraz nawet popowe kawałki często mają czyste dubstepowe bity, to też chcesz podpiąć pod dubstep ? Właśnie przez to, że się tego nie rozdziela, ludzie, którzy dubstepu słuchali jeszcze jak Skrillex śpiewał i produkował nuty w electro, teraz są wrzucani do jednego worka z tą całą pozerską falą dubu. Brostep, Popstep, Srostep, Gównostep, Emostep.. uj z tym jak to się nazywa. Dubstep istniał na długo przed Skrillem i istniał będzie długo po nim jak się już "indywidualni słuchacze" nim znudzą.

Skrillex wydał jedną epkę którą rozj***ł rynek muzyczny na tyle, że teraz nie ma DJ który gra sety z mocniejszymi brzmieniami bez jego nut. I k***a zrozumcie wreszcie, że jest dubstep Amerykański (tak, ten plastikowy, Skrillexowo - Modestepowy) i dubstep Angielski, który w prostej linii obok D&B wyszedł z dawnych Jungle / Reggae, a nie electro.

Zresztą nie wiem po ch*j się produkuje, wk***ia mnie tylko podejście takich jednostek jak mr. BongMan który mi tu pie**oli, że "nie zobaczę prawdziwej muzyki nawet jak mnie w dupe kopnie" i pisze mi to człowiek - suchar, który jest nieuleczalnie chory na brak humoru i zasypuje Nas ch*jowymi "kawałami"..

GhostScarface

2012-07-09, 13:40
pamietam dobrze jak to na Mtv muzyki słuchałem, był Rock,Pop,Metal,Rap,HH,Jungle itd itd piękne czasy, a teraz !?,...pie**olą cos o "BASSEX, DATSIK, EXCISION, FLUX PAVILION, BOGORE, CASPA & RUSKO, FOREIGN BEGGARS S" ty koles wiesz czemu jeszcze nikt ci w jape nie dał??? bo ku*asie z domu nie wychodzisz, i lepiej żeby tak zostało siedz sobie na dupie w ciemnym pokoju z ogolonym łbem do połowy i słuchaj tego strzelania garami w szkolnej stołówce i nie napinaj sie tak ,to niczyja wina ze ci fani Peji kanapki kradli w szkole,Pokój i Piwo.

Rabel

2012-07-09, 13:55
Miałem komentować ale napisałeś o sobie więcej niż potrzebowałem żeby Cię "sklasyfikować" ;)

tribal216

2012-07-09, 13:55
mogli wziąźć natanka do tego pokazu..........

xgregor

2012-07-09, 13:57
@up o gustach się nie dyskutuje prostaku

Mówiłem do @GhostScarface

andreez91

2012-07-09, 14:39
a i mi nie chodzi tu o szczylreksa ale jest masa ciekawych filmików z dobrymi kawałkami ale zawsze to samo Dzieci neo wciąż to samo klepią, i klepią ah żenada nie wiem czemu ja mogę słuchać od metalu po polski pop muzyki a inni tylko zamknęci w jednym stylu muzycznym ciągle hejtują tak mnie to wk***ia
GhostScarface@ ej czego ty chcesz gadasz jak taki moher coś w stylu HArry potter to szatan :/ kiedyś był rock, pop , metal itp a wiadomo nowe generacje ludzi wymyślaja wciąż nowe style muzyczne ale ty z tym małym mózgiem tego nie zrozumiesz, wiec zamknij sie w pokoju i słucha sobie dalej na tych swoich pozytywkach swojej oldschoolowej muzy !

Schabik

2012-07-09, 15:49
gość w żółtym polo mnie rozpie**olił naśladując te dźwięki.

a tak btw to ch*j wam w dupe hejterzy i napinacze. jak się nie podoba to tego nie oglądajcie i idźcie słuchać swojej muzyki.

dylu

2012-07-09, 16:37
andreez91 za to co napisales nalezy ci sie flaszka

Nerfpl

2012-07-09, 17:40
Metal i tak jest lepszy

:bije_konia: :rzygi2: (Obora w tle )