18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak starsi ludzie reagują na dubstep?

twor4ss • 2012-07-09, 12:19
Jest angielski, ale nawet gimbaza zrozumie mniej więcej :roll:
"This music is shocking!"


avangadr

2012-07-11, 12:07
Nie wiem po co się spinacie...jeżeli ktoś lubi Skrillexa to będzie go słuchał. Ktoś lubi dubowe remixy popowych kawałków to będzie słuchał tego. Ludzie ogarnijcie, że jest coś takiego jak gust muzyczny. Wyobrażacie sobie, że wszyscy ludzie na ziemi słuchają tego samego? Jak by brzmiały dyskusje na temat muzyki? "- Słyszałeś to - no... - A tamto? - też... - a no tak przecież wszyscy słuchamy tego samego" Dajcie sobie spokój z kłótniami co lepsze. Just enjoy the music.

itemeczek

2012-07-11, 14:24
Rabel napisał/a:

Skrillex, to głównie jakieś complextro, tyle, że na 140 konikach. Sam też rozpowszechnił dubstep w tempie 100 koni - ta odmiana nie ma jeszcze nazwy.. zrobił się boom i teraz nawet popowe kawałki często mają czyste dubstepowe bity, to też chcesz podpiąć pod dubstep ? Właśnie przez to, że się tego nie rozdziela, ludzie, którzy dubstepu słuchali jeszcze jak Skrillex śpiewał i produkował nuty w electro, teraz są wrzucani do jednego worka z tą całą pozerską falą dubu. Brostep, Popstep, Srostep, Gównostep, Emostep.. uj z tym jak to się nazywa. Dubstep istniał na długo przed Skrillem i istniał będzie długo po nim jak się już "indywidualni słuchacze" nim znudzą.

Skrillex wydał jedną epkę którą rozj***ł rynek muzyczny na tyle, że teraz nie ma DJ który gra sety z mocniejszymi brzmieniami bez jego nut. I k***a zrozumcie wreszcie, że jest dubstep Amerykański (tak, ten plastikowy, Skrillexowo - Modestepowy) i dubstep Angielski, który w prostej linii obok D&B wyszedł z dawnych Jungle / Reggae, a nie electro.

Zresztą nie wiem po ch*j się produkuje, wk***ia mnie tylko podejście takich jednostek jak mr. BongMan który mi tu pie**oli, że "nie zobaczę prawdziwej muzyki nawet jak mnie w dupe kopnie" i pisze mi to człowiek - suchar, który jest nieuleczalnie chory na brak humoru i zasypuje Nas ch*jowymi "kawałami"..



Niektóre są śmieszne, odpie**ol się od BongMana :zielonakula:

Nerfpl

2012-07-11, 15:42
jvhjvhkuba napisał/a:

@Nerfpl
Widzisz delikatną różnicę pomiędzy grindcorem a metalem? :D Nie hejtuję teraz, bo sam jestem metalem i grindcore też lubię, ale dla mnie to dwa osobne nurty.



Tak jak Dubstep i Skrillex

theMORGAN

2012-07-13, 09:10
Mam krótkie pytanie do Wszystkich mądrzejszych ode mnie, jeśli chodzi o tematykę muzyczną, osób na tym forum ... Czy ktoś kojarzy może wykonawcę i oryginalny tytuł utworu (z tego co mi świta wpada to trochę w nurt muzyki folkowej i wykonywane jest przez wokalistkę/stki o mocnym, czystym głosie :roll: ), którego zmodyfikowany fragment słychać tuż po początkowych slajdach z tytułem prezentowanego filmu, czyli "This episode: Dubstep"? Chodzi mi o ten utwór, który pojawia się w scenie z ręką lalki na dole, sznurem telefonicznym biegnącym przez ekran i spodniami na szelkach - fragment ten leci dokładnie od 12 do 16 sekundy filmu... Będę niezmiernie wdzięczny za sugestie co do tytułu i nazwy wykonawcy. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję :mrgreen: !!!

orion123123

2012-08-14, 09:23
ciekawe co by powiedzieli jak by posłuchali arkone albo gorgorotha behemotha i innych