18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak spędza wolny czas po zmywaku nasz kolega sraola

CoJaTamKurwaWiem • 2018-02-26, 02:44
Poniewaz nie mozna wypowiadać jego imienia i najwyraźniej jest pod ochroną administracji, to uzywam jego pseudonimu artystycznego z burdelu :mrgreen:
Po robocie na zmywaku rozrywka się należy jak imigrantu zasiłek :mrgreen:


100Burned

2018-02-26, 16:13
Majkizrpgw napisał/a:



Lina i stołek, wysokie budynki to co, narzędzia do "resocjalizacji"? Piszesz o "zwalczaniu pedałozy" za pomocą wyżej wymienionych rzeczy. k***a, nawet swoich żałosnych przekonań nie jesteś w stanie obronić, od razu się wycofujesz jak zbity kundel "nie o to chodziło" - to ciekawe o co. Myślę, że to było nieudolnie zakamuflowane nawoływanie do zabijania ludzi, ktoś powinien ci się przyglądać 24/7.

Piszesz o walce z ograniczeniami a sam masz ograniczony światopogląd, nie dopuszczasz do siebie istnienia ludzi o innej orientacji. Piszesz, że są poj***ni i należy ich "zwalczać". Ciężką pracę zacznij od siebie, polecam zastosować takie środki, o których wspominasz przy kwestii rozwiązania kwestii pedałozy. Powodzenia :mikolaj:



Nawoływanie do zabijania a sugestia skończenia ze sobą w przypadku przegranej z chorobą to dwie różne rzeczy. Nie masz do czego innego się przypie**olić to silisz się na supernadinterpretację. Albo celowo- no to słabo bo już cie zdemaskowałem, albo niecelowo- wówczas jesteś po prostu głupi. I to tak fest.

Rozumiem twoje gejowskie oburzenie, w końcu moja wypowiedź uderzyła bezpośrednio w ciebie. Nie akceptuję pedryli, ponieważ są zboczeni i nienormalni i to oni powinni nad sobą pracować a nie ja.

Wiewór

2018-02-26, 17:08
100Burned napisał/a:





Abraxiu, nie tylko jesteś lewackim żydem homoseksualistą. Jesteś również hipokrytą.


Ty piszesz prymitywne zniewagi a ja wysmakowany podjazd :amused:

Profx5015

2018-02-26, 17:30
Jebie prawdziwą cywilizacją

Ma...........gw

2018-02-26, 18:26
100Burned napisał/a:



Nawoływanie do zabijania a sugestia skończenia ze sobą w przypadku przegranej z chorobą to dwie różne rzeczy.


Faktycznie, mój błąd - źle zinterpretowałem twój post. Więc sugerujesz ludziom samobójstwo, ponieważ są innej orientacji. Ciekawe.

100Burned napisał/a:


jesteś po prostu głupi


Zdemaskowałeś mnie.

100Burned napisał/a:


Rozumiem twoje gejowskie oburzenie, w końcu moja wypowiedź uderzyła bezpośrednio w ciebie.



Przez to, że nie jestem za teorią, że homoseksualizm to choroba, uważasz mnie za geja - geniusz :roll:

Piotru70

2018-02-26, 18:42
Abraxus napisał/a:

Loaloa jest fenomenalny. Jak coś napisze, to wam rozj***ne dupy jeszcze kilka dni pulsują.
Naprawdę legendarny mistrz.
Podejrzewam, że tak jak ja ma przedni ubaw jak widzi wasze dolegliwości analne. :amused:



Myślę że raczej nikt bólu dupy nie ma, ale bardziej zażenowanie jego wk***ianiem. Bardziej fascynujące jest to że Wy macie radochę z tego ze kogoś wyzywacie, jak niedorozwoje z podstawówki.

MrLu

2018-02-26, 20:07
Podejrzewam że Abraxus razem ze sraolą pracują na tym kiblu i zmywaku na zmianę. Tak żeby mieć całodobowy podgląd na sadistica. A że się chłopaki mijają to później wychodzą takie szopki na ulicy.

edek.bajzel

2018-02-26, 20:19
fakt, bez debili na Sadolu nie byłoby się z kogo śmiać,
niezłe cwaniaki
piszą anonimowo, takie czasy, kiedyś normalnie to skopałby dupę, ośmieszył, zgnoił idiotę,
znalazłaby się też ciota co by ich wyr*chała,
a tak cwaniaki piszą co chcą, bo h*je mają założone kondomy

maczyn

2018-03-04, 11:22
Holandia Haga Grote Markt