18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak spędza wolny czas po zmywaku nasz kolega sraola

CoJaTamKurwaWiem • 2018-02-26, 02:44
Poniewaz nie mozna wypowiadać jego imienia i najwyraźniej jest pod ochroną administracji, to uzywam jego pseudonimu artystycznego z burdelu :mrgreen:
Po robocie na zmywaku rozrywka się należy jak imigrantu zasiłek :mrgreen:


100Burned

2018-02-26, 12:38
A tak ogólnie- po co pedały sobie wkładają cokolwiek w dupę, po ch*j oni to robią. Są chyba jakieś terapie albo leki, dzięki którym takie pomysły się nie pojawiają. Czemu oni nie próbują walczyć z tą chorobą? Nawet jak nie dadzą rady zwalczyć pedałozy to zawsze jeszcze zostaje lina i stołek. Budynków wysokich też jest dosyć sporo.

czerczil

2018-02-26, 12:46
ktos powinien mu zajebac mecha w dupe!

tips6

2018-02-26, 12:46
100Burned, bardzo w skrócie to pedały myślą że są normalne więc niechore więc po co się leczyć.

Mors_Nigra

2018-02-26, 13:15
@100Burned bo potrafią zaakceptować się takimi jakimi są i mają wyj***ne w twoje płacze?

100Burned

2018-02-26, 13:18
tips6 napisał/a:

100Burned, bardzo w skrócie to pedały myślą że są normalne więc niechore więc po co się leczyć.



Nie no, chyba tyle razy słyszeli że są poj***ni, że każdy w końcu by to wziął taką możliwość pod uwagę.

A leczyć jakoś trzeba. Nie wierzę, że ktoś, kogo nie interesuje c*pka i jest facetem żyje normalnie i jest szczęśliwy.

Mors_Nigra napisał/a:

@100Burned bo potrafią zaakceptować się takimi jakimi są i mają wyj***ne w twoje płacze?



Jeśli jest się słabym, zj***nym, chorym lub spedalonym i jest szansa to zmienić to trzeba walczyć a nie ,,siebie akceptować".

Słyszałeś o takim pojęciu jak ,,rozwój osobisty" koleżko z gównem w awatarze?

Cara_Al_Sol

2018-02-26, 13:31
Wyciekł list do wiadomo-kogo:


;-)

P.S. Nie lepiej ignorować, niż szkalować?
Nie nie bronie tu tej persony - Wiem tylko, że widząc niektóre wypoiciny, jest spełniony i dumny. Zadanie wykonane.
Co do filmu... :idzwch*j:

zielak300

2018-02-26, 13:58
Dla mnie najpiekniejszy dzwiek w internecie to dzwiek pękającego wam dupska po kazdym poscie laolao :D

tranzystor

2018-02-26, 14:14
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Poniewaz nie mozna wypowiadać jego imienia i najwyraźniej jest pod ochroną administracji, to uzywam jego pseudonimu artystycznego z burdelu :mrgreen:
Po robocie na zmywaku rozrywka się należy jak imigrantu zasiłek :mrgreen:




Ten film jest starszy do autora tematu. Niektóre klasyki nie muszą być otagowane, żeby użytkownicy je znali.

Dannybow

2018-02-26, 14:25
Dobrze! Jechać go ! Sadol to nie pudelek żeby mu przybyło lajków czy zostałby popularny. Tu go zwyczajnie zgnieciemy jak robaka.

CoJaTamk***aWiem-browar, zimny:)

TB303

2018-02-26, 15:35
Dannybow napisał/a:

Dobrze! Jechać go ! Sadol to nie pudelek żeby mu przybyło lajków czy zostałby popularny. Tu go zwyczajnie zgnieciemy jak robaka.

CoJaTamk***aWiem-browar, zimny:)


k***a, życzę powodzenia, wojownicy internetu :amused:

Wiewór

2018-02-26, 15:42
Dannybow napisał/a:

Dobrze! Jechać go ! Sadol to nie pudelek żeby mu przybyło lajków czy zostałby popularny. Tu go zwyczajnie zgnieciemy jak robaka.

CoJaTamk***aWiem-browar, zimny:)


Nie napinaj się tak bo ci jebnie żyłka pod ch*jem i dostaniesz wylewu do moszny :)

100Burned

2018-02-26, 15:48
Abraxus napisał/a:


Nie napinaj się tak bo ci jebnie żyłka pod ch*jem i dostaniesz wylewu do moszny :)



Abraxus napisał/a:

twoje teksty z gimnazjum kompletnie na mnie nie działają ;-)



Abraxiu, nie tylko jesteś lewackim żydem homoseksualistą. Jesteś również hipokrytą.

Ma...........gw

2018-02-26, 15:50
100Burned napisał/a:


Nawet jak nie dadzą rady zwalczyć pedałozy to zawsze jeszcze zostaje lina i stołek. Budynków wysokich też jest dosyć sporo.


Zabijanie ludzi, którzy mają inną orientację seksualną, to poziom ludu pustyni.
Cytat:

Słyszałeś o takim pojęciu jak ,,rozwój osobisty"



k***a leżę

100Burned

2018-02-26, 15:53
Majkizrpgw napisał/a:


Zabijanie ludzi, którzy mają inną orientację seksualną, to poziom ludu pustyni.

Obrazek
k***a leżę



Ja tam nie zamierzam nikogo zabijać. Nie o to chodziło anencefalisto.

Pojęcie ,,rozwój osobisty" między innymi oznacza walkę z ograniczeniami, ciężką pracę nad sobą, zmiany itd.

W przypadku homosiów rozwój osobisty powinien opierać się w pierwszej kolejności na zwalczaniu zboczeń i dążeniu do bycia normalnym.

Ma...........gw

2018-02-26, 16:09
100Burned napisał/a:


Ja tam nie zamierzam nikogo zabijać. Nie o to chodziło anencefalisto.
Pojęcie ,,rozwój osobisty" między innymi oznacza walkę z ograniczeniami, ciężką pracę nad sobą, zmiany itd.
W przypadku homosiów rozwój osobisty powinien opierać się w pierwszej kolejności na zwalczaniu zboczeń i dążenie do bycia normalnym.



Lina i stołek, wysokie budynki to co, narzędzia do "resocjalizacji"? Piszesz o "zwalczaniu pedałozy" za pomocą wyżej wymienionych rzeczy. k***a, nawet swoich żałosnych przekonań nie jesteś w stanie obronić, od razu się wycofujesz jak zbity kundel "nie o to chodziło" - to ciekawe o co. Myślę, że to było nieudolnie zakamuflowane nawoływanie do zabijania ludzi, ktoś powinien ci się przyglądać 24/7.

Piszesz o walce z ograniczeniami a sam masz ograniczony światopogląd, nie dopuszczasz do siebie istnienia ludzi o innej orientacji. Piszesz, że są poj***ni i należy ich "zwalczać". Ciężką pracę zacznij od siebie, polecam zastosować takie środki, o których wspominasz przy kwestii rozwiązania kwestii pedałozy. Powodzenia :mikolaj: