18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak spędza wolny czas po zmywaku nasz kolega sraola

CoJaTamKurwaWiem • 2018-02-26, 02:44
Poniewaz nie mozna wypowiadać jego imienia i najwyraźniej jest pod ochroną administracji, to uzywam jego pseudonimu artystycznego z burdelu :mrgreen:
Po robocie na zmywaku rozrywka się należy jak imigrantu zasiłek :mrgreen:


DanBK

2018-02-26, 03:43
Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.

Halman

2018-02-26, 04:44
DanBK napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.


sraola to taki anagram od nikt go tu nie lubi

~Velture

2018-02-26, 06:03
DanBK napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.



Jako, że jestę ekspertę to już ci przybliżam sytuację:

Tak w skrócie.

TB303

2018-02-26, 06:09
Cytat:

CoJaTamk***aWiem


Cytat:

Velture


No tak mu dowalacie, że ani śni już więcej trollować!
Po co ignorować, skoro można po prostu reagować i tylko go podburzać? Aaa... no tak - wirtualne piwa... Korzyść po ch*ju!
:homer:
DanBK napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym sraola bo sorry ale mam taka umiejętność ignorowania tutaj debili i nie wyłapałem o co biega z nim.


HAL9000/2 napisał/a:


sraola to taki anagram od nikt go tu nie lubi


... a debile reagują na jego komentarze, bo to jest coś, co pokonałoby nawet Hitlera.

CoJaTamKurwaWiem

2018-02-26, 06:37
TB303 napisał/a:



No tak mu dowalacie, że ani śni już więcej trollować!
Po co ignorować, skoro można po prostu reagować i tylko go podburzać? Aaa... no tak - wirtualne piwa... Korzyść po ch*ju!
:homer:


... a debile reagują na jego komentarze, bo to jest coś, co pokonałoby nawet Hitlera.


Zeby byla jasnosc - mozemy sie napie**alac z kazdego, tylko nie ze sraoli...? :shock:

~Velture

2018-02-26, 07:47
Cytat:

mozemy sie napie**alac z kazdego, tylko nie ze sraoli...?


Ze mnie też nie bo ja wrażliwy jestem na obrazę w internetach i się w sobie zamykam płacząc :(

tadek899

2018-02-26, 08:16
laola, sraola. Gardzę Tobą pomiocie.

Wiewór

2018-02-26, 09:09
Loaloa jest fenomenalny. Jak coś napisze, to wam rozj***ne dupy jeszcze kilka dni pulsują.
Naprawdę legendarny mistrz.
Podejrzewam, że tak jak ja ma przedni ubaw jak widzi wasze dolegliwości analne. :amused:

Bielecki

2018-02-26, 11:01
@Abraxus sądząc po filmiku to ma zarówno ubaw jak i dolegliwości analne ;)

hellbwoi

2018-02-26, 11:08
Velture napisał/a:


Ze mnie też nie bo ja wrażliwy jestem na obrazę w internetach i się w sobie zamykam płacząc :(



Fakt z Velture, lepiej się nie śmiać bo z naczelnikiem makowca wpie**ala i potem się pruje do adminów, że go na portalu nawyzywali...

krakowiak69

2018-02-26, 12:15
dałem zasłużone, 20-te piwo za pojazd po tym j***nym trolu.

Ma...........gw

2018-02-26, 12:23
Laola to j***ny geniusz, nikt tak nie potrafi wk***iać ludzi jak on, ból dupy pelikanów łykających jego baity to uczta dla oczu. Może kiedyś osiągnie poziom króla Testo. Ta strona zawsze miała jakiegoś chłopca do bicia, kiedyś był nim idiota bongman, teraz Laola, jutro będzie ktoś inny i tak w kółko.

100Burned

2018-02-26, 12:31
Abraxiu też się tak bawi, tyle że stosuje większy kaliber. Cukinię, pachołek drogowy, drąga od kilofa itd.

xiro

2018-02-26, 12:32
w temacie sroali