18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak radzić sobie z ulotkarzami

SADOMASO95 • 2012-06-11, 14:49
Oto kilka porad dla ludzi których irytują ulotkarze.

lofix1

2012-06-11, 14:52
pukasz w dno od spodu tak jak ci co w tym czymś wystąpili

SADOMASO95

2012-06-11, 14:56
lofix1
Jak się nie podoba to proszę cię wyjdź.

Roszp

2012-06-11, 14:58
To jest o ch*ju. Raz że zaden ulotkarz się tak nie zachowuje, dwa że ch*j on komu przeszkadza? Banda studenciaków którzy za wszelką cenę chcą być sławni w internecie i nagrać "śmieszny filmik". Ok, pokażcie go znajomym, może ich rozśmieszy, ale jak chcecie wyjść do ludzi to nie róbcie na masę słabego tylko raz a dobrze.

ag...........ny

2012-06-11, 15:02
akcja od 4:12

Ba...........ro

2012-06-11, 15:13
Ja pie**ole ten hejt wszechobecny już na prawdę zaczyna nudzić :-? Nic wam k***a nie pasuje. A to, że ch*jowe, że słabe, że fejk, że niesadystyczne, że suchar. Jacy wymagający użyszkodnicy się znaleźli jeden z drugim. Bardzo fajnie nakręcony filmik, z poczuciem humoru. Ale nie. Bo debil zawsze pie**olnie jakiś głupawy, nic nie wnoszący komentarz.

pablocool

2012-06-11, 15:34
Jakbyś musiał kiedyś zarobić na wakacje dostając 2gr od rozniesionej ulotki to byś nie wstawiał takiego filmiku i nie bawiło by Cię to. Przy dobrych wiatrach wyciągasz w pół godziny 2zł, żar leje się z nieba a ty myślisz czy kupić sobie za to picie bo już nie wyrabiasz. Tyrasz od 7 do 18 i jak wracasz to nie czujesz nóg, a plecy napie**alają że szok. Ale przecież czego wymagać. Rocznik 95 to pewnie jeszcze mamusia daje Ci kieszonkowe i wysyła na kolonie. Od momentu kiedy tak przepracowałem 2 miesiące zawsze biorę ulotki.

zajetynick

2012-06-11, 15:50
pablocool to Ty chyba u Sowietów rozdawałeś ulotki :-) U nas od 7-10zł za godzinę, ale fakt robota niewdzięczna, a takie cioty jak SADOMASO95 dostający kasę od rodziców nie potrafiący podetrzeć sobie tyłka bez mamusi naśmiewają się.
Życzę ci wrednego szefa w robocie :)

=CAMEL=

2012-06-11, 15:56
W sumie racja, bo przecież Ci co ulotki rozdają to najgorsze szumowiny które niszczą ten kraj. Stoją i rozdają je zamiast pójść kraść. Ale lepiej się wk***iać i hejtować.

SADOMASO95

2012-06-11, 15:57
@pablocool
O i tylko na to czekałem banda idiotów szydzący z rocznika 95. Po pierwsze Filmik nie jest mój, po drugie wstawiłem bo mam taki kaprys, po trzecie jak już wiele razy pisałem...Jak sie nie podoba to won w podskokach. Robicie z siebie wielce k***a dorosłych niektórym takie filmiki się podobają. Jak zaczynacie się pocić i wyzywać ten rocznik to czujecie sie dowartościowani? "Jeszcze mamusia daje Ci kieszonkowe na kolonie" brawo gratuluje dedukcji k***a mać. to może tobie matka przynosi bigos i daje pieniądze na mieszkanie bo ma syna nieroba. Wielki pan i władca.

BarnabaTheDog

2012-06-11, 16:00
Mmm, komentarze dzisiaj jebią Onetem. Soczyście.

SADOMASO95

2012-06-11, 16:01
@zajetynick
Ja sie w żadnym wypadku nie naśmiewam z ulotkarzy. Z resztą po czym wnioskujesz ze się naśmiewam.

HardY-HarD

2012-06-11, 16:44
jakby ktoś chciał to muzyka z końca: Blawan - Getting Me Down

St...........el

2012-06-11, 16:51
Czekam teraz na rozwiązanie ze świadkami jehowy... W zasadzie u mnie sprawdza się wyciągnięcie maczety dziadka, umoczenie na szybko w sztucznej krwi, a następnie uprzejme zaproszenie delikwentów "do środka" :D

~Velture

2012-06-11, 17:06
Tych ochroniarzy zj***li bo żaden ochroniarz w takich butach nie będzie. Ochroniarze osobiści (tak samo jak BOR zresztą) chodzą w obuwiu sportowym aby w razie czego można było uciec do bezpiecznego miejsca albo gonić napastnika.