18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak radzić sobie z ulotkarzami

SADOMASO95 • 2012-06-11, 14:49
Oto kilka porad dla ludzi których irytują ulotkarze.

dziczek91

2012-06-12, 03:43
" - wiem, że tam jesteś..
- wypie**alaj!"

Wojcz

2012-06-12, 08:59
Zadałem sobie ten jakże wielce ciężki trud odszukania muzyki z końca filmiku i jeśli chcecie to proszę bardzo: Blawan - Getting me down


marna

2012-06-12, 10:37

paw90

2012-06-12, 11:25
MyBijaCZ napisał/a:

Ja tam do ulotkarzy nic nie mam, brat mi powiedział taką mała jego dewizę, mianowicie żebym brał ulotki od młodych ludzi (studentów), ale żebym nie brał od staruchów ;p



Nie do końca dobry tok rozumowania. Starsi, schorowani ludzie na żenująco niskiej emeryturze często mają jeszcze większe problemy z kasą niż studenci. Ja mam inną zasadę. Biorę ulotki (i zaraz wyrzucam je do kosza, ale czy to ważna?) od wszystkich z jednym tylko wyjątkiem: nie biorę od osób które na przykład siedzą sobie na poręczy ze słuchawkami w uszach i czekają aż ktoś sam podejdzie. Od reszty biorę, bo w przeciwieństwie do tego co było pokazane na filmie, osobę która rozdaje ulotki w ogóle nie obchodzi czy ją wyrzucisz do kosza. On musi je po prostu rozdać, więc namawiam Was, bierzcie te ulotki! Niewiele wysiłku kosztuje doniesienie jej do najbliższego kosza a pomożesz komuś sobie dorobić do obiadu. :)