18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeździsz kaszojadzie?

Flodzia • 2022-08-03, 13:35
Na przedmieściach Moskwy tata pozwolił swojej córeczce prowadzić samochód na parkingu, podczas gdy on popijał piwo. Dziewczynka wrzuciła bieg , wcisnęła gaz, i spowodowała kolizje. W nagrodę otrzymała od ojca...:



Ojciec z mamusią:




PanKukuruźnik82

2022-08-03, 13:43
Prawdziwy ojciec i twardziel ! Zważcie " ribiata " że jedynie lekkiego klapsa na dziąsło sprzedał kaszojadowi. A mógł zabić !!!






P. s To był sarkazm na górze jak by co po niektóry sadol z niskim IQ nie sczaił.
A " tatuś " śmieć do odj***nia. Budyń pie**olony z gwiazdeczkami na cyckach (na Syberii w kolonii karnej docenią... te jego tatuaże...) czego tej qrwie życzę ! ha tfu mu na kacapski ryj !

bardak

2022-08-03, 13:47
Tatuś do odj***nia a po mamusi jeszcze można by wpierw "poskakać". Niech się do czegoś nada. A dziecku nowy dom.

skywalker75

2022-08-03, 14:28
Typ obleśny, typowy rusek... Natomiast mamusia z wyglądu niezły k***iszon, ma ch*ja w oczach. Nie brał bym takiej za żonę 8-)

chorym

2022-08-03, 14:28
te tatuaże zobowiązują do bycia debilem :D

burunduk

2022-08-03, 14:57
Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.

PIs

2022-08-03, 15:18
Ale liścia sprzedał gówniakowi, coś pięknego :-D

Ca...........ah

2022-08-03, 15:21
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.



Plombę to ojciec powinien dostać za to że dopuścił do sytuacji gdzie gówniak siada za kółko .

djoshin

2022-08-03, 15:47
z oczu taka Kaśka z sosnowca

skywalker75

2022-08-03, 16:03
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.



Tu większość to normalnie ludzie , nikt ich nie napie**alał za to że się zsikali w gacie jak mieli dwa lata. Może dlatego ich nie rozumiesz

:lol:

mrokussw

2022-08-03, 16:36
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.



Nie no to nie chce wiedziec jak cie stary wychowywal , tez chlał i dawal ci jezdzic ? Jestes z patoli spoko , ale to nie jest normalne

sanchopl

2022-08-03, 16:43
dobrze jej tak może nauczy się parkować :)