18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeździsz kaszojadzie?

Flodzia • 2022-08-03, 13:35
Na przedmieściach Moskwy tata pozwolił swojej córeczce prowadzić samochód na parkingu, podczas gdy on popijał piwo. Dziewczynka wrzuciła bieg , wcisnęła gaz, i spowodowała kolizje. W nagrodę otrzymała od ojca...:



Ojciec z mamusią:




Lileniaa

2022-08-03, 16:46
Boże biedactwo :'(

opółnocyuciebie

2022-08-03, 16:50
dzieci trzeba napie**alać od samej młodości, inaczej sk***ysyny z nich wyrosną. facet popełnił tylko jeden błąd - jebnął ją w miejscu publicznym

croyna

2022-08-03, 16:55
zabiłbym go k***a gołymi rękoma

ziwpjb

2022-08-03, 18:25
Co ten ŁOZO odpie**ala? :mrgreen:

mrokussw

2022-08-03, 18:27
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.



Nie no to nie chce wiedziec jak cie stary wychowywal , tez chlał i dawal ci jezdzic ? Jestes z patoli spoko , ale to nie jest normalne

Kidl3r

2022-08-03, 18:37
skywalker75 napisał/a:

Tu większość to normalnie ludzie , nikt ich nie napie**alał za to że się zsikali w gacie jak mieli dwa lata. Może dlatego ich nie rozumiesz



Poluzuj gumę w majtkach. Dostała za ewidentną przewinę. Nie codziennie grubym pasem za nic jak "skorpion".

Budrys2000

2022-08-03, 19:05
Oni tam na wschodzie wszyscy tacy brzydcy? ;-)

PabloSkills

2022-08-03, 19:48
Papuśna ameba. Szkoda dziecka.

patmon

2022-08-03, 19:59
Ulaniec zjarany i podpity k***iszon na fotach. Pewnie sobie strzelili po kebsie lub pizzie i paru tanich bronksach. Szkoda dzieciaka przy takich deklach. Nie zdziwił bym się, że to mamunia i kolejny wujek do pocieszania.

JanJankowski

2022-08-03, 21:37
Tego spasionego ch*ja bym odje bał

Colossus

2022-08-03, 21:41
Dobrze, że jej zaj***ł, skoro nie potrafi prowadzić to na ch*j się pcha za kierownicę?

htp

2022-08-03, 22:36
miszczkurde napisał/a:

dzieci trzeba napie**alać od samej młodości, inaczej sk***ysyny z nich wyrosną. facet popełnił tylko jeden błąd - jebnął ją w miejscu publicznym



A ty z tych, co byli napie**alani, czy też wyrósł z ciebie sk***ysyn?

superslavo

2022-08-04, 01:33
Normalna reakcja i ch*j . .. ja swojemu nie wlałem za uszkodzone drzwi w nowej Octavii... Ale jakby dyskutował to by dostał i tyle.

lucilla

2022-08-04, 09:15
Czasem mam wrażenie, że tam wszyscy są sp***oleni...

PrzemasNaIbizie

2022-08-04, 10:56
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.



jak wsadzasz kaszojada za kółko, nawet jakby to było na jakimś odludziu to bierzesz odpowiedzialnosc za to co sie stanie i jak cos to winien jestes tylko ty . To jak bardzo jesteś zj***ny to wie tylko ktos kto cie zna. Nie pozwól głupocie się rozprzestrzeniać i się nie r*chaj nawet w kondomie najlepiej