18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak jeździsz kaszojadzie?

Flodzia • 2022-08-03, 13:35
Na przedmieściach Moskwy tata pozwolił swojej córeczce prowadzić samochód na parkingu, podczas gdy on popijał piwo. Dziewczynka wrzuciła bieg , wcisnęła gaz, i spowodowała kolizje. W nagrodę otrzymała od ojca...:



Ojciec z mamusią:




Sraj1

2022-08-04, 11:06
Gwarantuję wam że ten liść jej w życiu na dobre wyjdzie. Nie to co naszym zj***nym księżniczkom.

to...........10

2022-08-04, 13:43
pie**olony przemocowiec do utylizacji.

Signore

2022-08-04, 14:02
Rosja w pigułce.

to...........10

2022-08-04, 19:58
Kibol83 napisał/a:

Gwarantuję wam że ten liść jej w życiu na dobre wyjdzie. Nie to co naszym zj***nym księżniczkom.



Jak sobie znalazłeś taką księżniczkę, to do kogo teraz pretensje? No, do kogo? :D

epening

2022-08-05, 02:28
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.



debil jesteś i tyle w temacie stary powinien w ryja dostać z buta jak ty

miszczkurde napisał/a:

dzieci trzeba napie**alać od samej młodości, inaczej sk***ysyny z nich wyrosną. facet popełnił tylko jeden błąd - jebnął ją w miejscu publicznym



debil i impotent jesteś jak twój stary idioto skończony bez matury idź do lasu sie powiesić lepiej zrobisz dla swiata

pyka1899

2022-08-06, 08:22
burunduk napisał/a:

Ja pie**ole ale wy jestescie niedoj***ni, dzieciak dostal BARDZO MAŁĄ kare za to co odj***l a wy ze ojciec zle zrobil, no no, widze ze przepieknie wychowacie swoje dzieci na bezstresowe dzeciaczki, no ale to wasze zycie wiec zyjcie jak chcecie ale pisze to ze wzgledu ze na tym portalu nie spodziewalem sie ze są tutaj takie ciamajdy ktore by potepily zachowanie ojca z tego filmu.




bezstresowe wychowanie. popatrz jak się słucha w 14 sek

:!:



:!:



:!: