18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaja z larwami w markecie

krasnal_hałabała • 2018-05-15, 13:50
Witajcie Sadole, tego dnia chciałem podzielić się z wami jak to hipermarkety dbają o podaż białka w naszych organizmach, filmik nie jest mojego autorstwa ja go tylko tutaj umieszczam, gdzie i kiedy macie na filmiku napisane.




Nie znalazłem po tagach, jak było to było a jak nie było to nie było.

krasnal_hałabała

2018-05-16, 10:45
qwerty1234567890 napisał/a:

Ile razy takie larwy uratowały komuś np. nogę bo wpie**oliły obumarłe tkanki, nie wierzę, że to piszę ale ch*j, na zachodzie to gówno jest w cenie jeśli chodzi o medycynę, a u nas chirurg sra po nogach i pie**oli o amputacji. Ponad to również nie wierzę, że to piszę, ale to gówno ma w ch*j protein i jak już tak na prawdę przyjebie głód to są pożywniejsze niż rośliny. Co nie zmienia faktu i zgadzam się z Velture, że gdybym coś takiego zobaczył to zarzygał bym te jajka, a później kierownika zmiany. Mimo wartości odżywczych larw jest jak pamiętam 21w. i nie mieszkamy w Afryce, są jakieś standardy i jakaś tam jakość tego co jemy.




Nie myl larw hodowanych do celów medycznych lub spożywczych w odpowiednich warunkach z larwami które zalęgły się w żywności albo pod dywanem u Romo666 bo te pierwsze są hodowane w sterylnych i odpowiednich warunkach. Poza tym nie jestem pewien czy mówisz o tych samych larwach co na filmiku.

A niektórzy co piszą tutaj komentarze to chyba własne gówno sobie wyciągają z dupy jak małpa i zjadają "o jaki zajebisty ten banan, jem go już trzeci raz". Naprawdę pełno jest sp***olin które bronią różnych sieci, nie wiem czy wy po prostu nie potraficie odróżnić czy wam ktoś w mordę pluje czy na łeb pada czy jesteście copywriterami i płacą wam za dbanie o PR takich bogatych sk***ieli i korporacji co każdego dnia dymają ludzi w dupy.

St...........on

2018-05-16, 19:38
Velture napisał/a:


No rozumiem, że pan k***a ma w domu karaluchy i go to nie razi jak kilka larw zobaczy w jajkach ale nie każdy tak ma.
A jeśli dla ciebie zagraniczny hipermarket wyprowadzający wszystkie zyski z polski jest w porządku, bo dodaje w gratisie żywe białko do żarcia, to polecam pie**olnąć się z całej siły w łeb.

Pewnie jakbyś znalazł szczura w chlebie to byś się cieszył, że darmowe mięsko...

Tak, podpie**oliłbym do sanepidu z miejsca. Wiem dokładnie gdzie jest mój sanepid bo bywałem tam często w związku z prowadzoną działalnością więc mam nawet po drodze.

Jeśli tobie jako konsumentowi nie przeszkadza takie coś jak na filmie to możesz mi na pw dać do siebie namiary i z chęcią będę ci wysyłać paczki z przeterminowanym żarciem. W gratisie mogę zostawić je na 2 dni w słoneczku abyś miał troszkę pleśni w zestawie jeszcze.

k***a... Skąd się tacy jak ty biorą :homer:



Z Podlasia :amused:

Szojox

2018-05-17, 08:10
Wykryj człowieku że takie małe gówno zalęgło się w dostawie, że to jedno jajko pękło... Ja jebie powstała gówno burza o to że coś poszło nie tak, pewnie już dawno te jajka ze sklepu wyj***li. Ja nie wiem czy jak wam w domu coś zgnije to od razu o tym wiecie? Wzywacie sanepid do domu bo wam coś z lodówki jebie?

Wiewór

2018-05-17, 15:01
edek.bajzel napisał/a:

niektórych chyba całkiem posrało, bo taki wniosek można wyciągnąć czytając niektóre komentarze,
OCZYWIŚCIE sprawa jest do zgłoszeni, upublicznienia w mediach i napiętnowania, bo zagraniczne sieci robią Polaków w ch*ja, najczęściej tego nie widzimy, ale trafi się taka ,,perełka na gównie,,
osiemdziesiąt procent zakupów robię w naszych sklepach i od ZAWSZE gdy mogłę kupuję Polskie


A polskie firmy nie robią cię we fallusa? Czytałeś może ostatnio skład tych polskich cymesów, które kupujesz?
Zobacz sobie z czego jest zrobiona twoja szyneczka od prawdziwego polaka czy chlebuś. Jak zobaczysz to zadaj sobie pytanie czy uważasz za rodaka człowieka, który chce, żebyś jadł coś takiego.

krasnal_hałabała

2018-05-17, 20:18
@up, To że Polskie firmy robią ludzi w ch*ja nie usprawiedliwia zagranicznych firm robiących ludzi w ch*ja ani tego że w tym supermarkecie są pie**olone larwy w jajach. No ale ojkofob Abraxus będzie bronił wszystkiego co zagraniczne, nasz wielki ksenofil postąpiłby inaczej gdyby to była polska firma, wtedy to ho ho! byłoby że "polaki robaki to i robaki w sklepie". Powiem tak, jeżeli ty i tobie podobni nienawidzicie Polski i Polaków i tak bardzo kochacie zachód i nieislamski kraj na bliskim wschodzie to proponuję się tam przeprowadzić, wejść na ichniejszego sadola i tam dokazywać i teraz pytanie, dlaczego nie tego nie zrobicie? no jak to dlaczego? jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o... no właśnie.