18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamistki zarażają kobiety wirusem HiV

Ha...........dy • 2024-02-05, 23:23
W Turcji i Albanii podejrzewa się, że muzułmanie zarażają kobiety bez chusty na głowie.

Pogłoski o tym, że zakażone igły (w tym wirus HIV) są używane do dźgania kobiet z odkrytymi głowami i noszących nieodpowiednie dla muzułmanek ubrania, krążą obecnie na czatach w Turcji, Albanii i Afryce Północnej. Wszystko zaczęło się od tego filmu, na którym kobieta w hidżabie wstrzyknęła coś dziewczynie, a po pewnym czasie dowiedziała się, że jest zakażona wirusem HIV.


lokal.szczecin

2024-02-05, 23:32
stara szmata z wypranym mozgiem , znaczy bez mozgu

Lu...........i2

2024-02-05, 23:33
Kiedyś ćpuny wymuszały tak forsę na centralnym

piterpiotrek

2024-02-05, 23:35
jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała

Lee225

2024-02-05, 23:35
Sk***ysyństwo w czystej postaci.

Siriuz

2024-02-06, 00:09
piterpiotrek napisał/a:

jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała



Gorzej, nie potrzeba do tego przybyszów, wystarczy że dalej stacje takie jak ten kurewski TVN będą sączyły jad Polakom i dzieliły nas. W okresie "zamkniętych lasów" oszołomy potrafili pobić człowieka za brak j***nej maseczki.

FartingBull

2024-02-06, 00:34
Nagranie z sali weselnej, więc być może to nawet jakaś już rodzina a to daje szansę, że po wypłynięciu takiego nagrania jakaś część wyznawców pedofila powyrzynała się nawzajem.

Angevil

2024-02-06, 01:39
Siriuz napisał/a:

Gorzej, nie potrzeba do tego przybyszów, wystarczy że dalej stacje takie jak ten kurewski TVN będą sączyły jad Polakom i dzieliły nas. W okresie "zamkniętych lasów" oszołomy potrafili pobić człowieka za brak j***nej maseczki.

poj***ły ci się literki, nie tvn a tvp, małpiszonie pisowski :lol:

TwójCzarnyPan

2024-02-06, 01:40
Siriuz napisał/a:

Gorzej, nie potrzeba do tego przybyszów, wystarczy że dalej stacje takie jak ten kurewski TVN będą sączyły jad Polakom i dzieliły nas. W okresie "zamkniętych lasów" oszołomy potrafili pobić człowieka za brak j***nej maseczki.


A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popie**alałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz k***a bohater klawiatury.

marcinek310

2024-02-06, 01:53
Bez skrupułów zaj***ł bym ją nożem.

Babosz

2024-02-06, 02:50
Prawdopodobnie ściema.
Po pierwsze hivem nie jest łatwo zarazić się. Takie drobne ukłucie oczywiscie może zarazić, ale równie dobrze nie musi
Po drugie hiva nie jest łatwo przechowywać w strzykawce, bo ten wirus poza organizmem w ciagu kilkudziesieciu minut zanika.
Po trzecie musiałaby zrobić badania, by dowiedzieć się w miarę szybko, że jest chora (a i to byłoby ileś tygodni czekania) a tu mamy nagranie. Nie sadze że np po pół roku zdobyła nagranie.

Prawdopodobnie dorobiona historyjka do już istniejącego filmiku

Emilian89

2024-02-06, 06:22
TwójCzarnyPan napisał/a:

A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popie**alałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz k***a bohater klawiatury.



Jak robiłem dostawy do biedronke to nie miałem nigdy maski, nikt sie nie przypie**alał. Jedynie raz psiarnia chciała się wykazać to do mojej żony się czepiali ze na świeżym powietrzu bez maski jest.

bleblebator1

2024-02-06, 06:34
Angevil napisał/a:

poj***ły ci się literki, nie tvn a tvp, małpiszonie pisowski



Teraz TVPO, dodatkowo przejęli najlepsze wzorce manipulacji TVN

Egzema

2024-02-06, 06:43
To jest miecz obosieczny, teraz moją krucjatą byłoby zarażanie każdej k***y w tej szmacie.

Janko

2024-02-06, 08:43
Jak to prawda to j***ł ją pies