18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamistki zarażają kobiety wirusem HiV

Ha...........dy • 2024-02-05, 23:23
W Turcji i Albanii podejrzewa się, że muzułmanie zarażają kobiety bez chusty na głowie.

Pogłoski o tym, że zakażone igły (w tym wirus HIV) są używane do dźgania kobiet z odkrytymi głowami i noszących nieodpowiednie dla muzułmanek ubrania, krążą obecnie na czatach w Turcji, Albanii i Afryce Północnej. Wszystko zaczęło się od tego filmu, na którym kobieta w hidżabie wstrzyknęła coś dziewczynie, a po pewnym czasie dowiedziała się, że jest zakażona wirusem HIV.


Maculata

2024-02-06, 09:00
TwójCzarnyPan napisał/a:

A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popie**alałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz k***a bohater klawiatury.



Nio no jak ciebie się nikt nie pytał to git. Te setki tysięcy mandatów za brak zamaskowania nie istnieją. 200 tysięcy działalności nie zostało zamkniętych i kolejne setki tysięcy ludzi, którzy umarli w skutek nietrzymania pomocy za którą zapłacili też nie istniało. Cały świat kręci się w okół ciebie, bo jesteś w centrum jego wydarzeń.

Kochamadministracje

2024-02-06, 10:44
Na pozarcie waranom to rzucic truchlo aby zdychalo dlugo i w meczarniach cale to zydodwskie scierwo.. Az zal ze Hitler tego robactwa nie wybil w pien.. Nie bedzie juz tak znakomitego zydowskiego eksterminatora.. Reszta to zwykle p*zdy

smc

2024-02-06, 11:26
Teraz pół wioski robi testy na HIV...

Manolito666

2024-02-06, 11:52
Angevil napisał/a:

poj***ły ci się literki, nie tvn a tvp, małpiszonie pisowski



Sklej ryj lewacki pajacu

Siriuz

2024-02-06, 11:56
TwójCzarnyPan napisał/a:

A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popie**alałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz k***a bohater klawiatury.



Gówno wiesz a pie**olisz. Może sam taki j***ny bohater jesteś? Mnie akurat patrol zaczepił na ulicy, pod j***nym blokiem jak szedłem od samochodu do klatki bez j***nej maseczki. Skończyło się na *pouczeniu*. Próbowałeś może odważny bojowniku wejść do restauracji gdzie wymagali dowodu szczepień?

Angevil napisał/a:

poj***ły ci się literki, nie tvn a tvp, małpiszonie pisowski



Taak, teraz k***y obsadzili swoje szczekaczki w TVP i co? Szczucie się skończyło? Nastał lewacki język miłości i teraz wszyscy się zjednoczą?

takisobie2

2024-02-06, 12:15
TwójCzarnyPan napisał/a:

A to ciekawe, że mnie nie pobili. Przez całą pandemię chodziłem bez. Nie po lasach, a w dużym mieście na ulicy i w pomieszczeniach też. Byłem gotów na mandat i użerać się w sądzie, dla zasady. I wiesz co się stało? Ano, gówno. Nic! Nawet patrole policji i straży miejskiej mnie ignorowały, tylko DWA razy zamamrotał coś jakiś ochroniarz.
Tak właśnie egzekwowano te durne przepisy. Ale ty o tym nie wiesz, bo albo posłusznie popie**alałeś w kagańcu, albo w ogóle nie wychodziłeś ze swojej pieczary. A teraz k***a bohater klawiatury.



Dorze prawisz...przmieszczalem sie po Europie głownie stałą trasą i jak były łapanki na lotniskach, to przewaznie mnie omijali choc prawie zawsze byłem bez kagańca. i rzadko kiedy miałem certyfikat o wykonaniu testu Załozyłem go moze kilka razy jak juz jakis nawiedzony lekarz nie chciał mmnie przyjąć bez kagańca, a mi zalezało na tej wizycie, to poszedłem na ustepstwo.. Byłem swiadkiem wielu ataków na inne osoby, ale schemat zawsze taki sam. Maseczka, która nie dość, ze gówno daje, to jeszcze odbiera zdrowie. Posiadacze refluksu bedą wiedzieć o co chodzi, a jesli nie wiedzą, no to są głąby. Tak na marginesie dodam, ze objawy refluksu będą się zaostrzać gdy będziecie popylać w kagańcach. A potem cyk do lekarza i panie ratuj, bo pali i piecze...

ze...........ys

2024-02-06, 12:30
Mocne.

Scout

2024-02-06, 13:42
piterpiotrek napisał/a:

jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała



W czerwcu wybory do PE. Warto pogonić tę lewacką bandę, która siedzi tam od 20 lat...

czosnkowasiekiera

2024-02-06, 13:56
piterpiotrek napisał/a:

jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała



Ależ do nas nic już nie musi docierać, my to już mamy! Przez ostatnie 8 lat zj***na, prawacko-katolicka ideologia, wg której w szkołach nie należy mówić o bezpiecznym seksie z sukcesem skutkuje zwiększoną liczbą zakażeń HIV, no i oczywiście noworodków na śmietnikach. Dane za ostatni rok.


POLTERGAIST

2024-02-06, 14:20
czosnkowasiekiera napisał/a:

Ależ do nas nic już nie musi docierać, my to już mamy! Przez ostatnie 8 lat zj***na, prawacko-katolicka ideologia, wg której w szkołach nie należy mówić o bezpiecznym seksie z sukcesem skutkuje zwiększoną liczbą zakażeń HIV, no i oczywiście noworodków na śmietnikach. Dane za ostatni rok.



prawacko katolicka ideologia? nie przyszło ci do tej pustej lewackiej bani , że w 2022 roku przybyło do polski 6 milionów twych braci z upadliny gdzie 250 tysi jest nosicielami wirusa hiv, ?

elim

2024-02-06, 16:00

Obciągam_za_5zł

2024-02-06, 16:42
piterpiotrek napisał/a:

jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała



Albania jest w eurpopie... Turcja częsciowo też.

mazga50

2024-02-06, 16:47
"Religia miłości" - robisz to źle...

SpeedyG

2024-02-06, 18:12
Akurat Turczynki k***ią się na potęgą- możliwe że to nie było hiv. Zresztą skąd taka stara raszpla wzięłaby zakażoną krew czy wirusa?

Trunek

2024-02-06, 18:47
czosnkowasiekiera napisał/a:

zj***na, prawacko-katolicka ideologia



Tak zj***na, że zakazuje się k***ić i ćpać, co jest główną drogą transmisji wirusa.
(nie zapominając o ograniczeniu kontaktu z lewakami, takimi jak Simon Mol)

Za to na postępowym oświeconym zachodzie jakoś coraz gorzej sprawdza się model: kondom cię przed wszystkim uchroni(co jest gówno prawdą)

Zresztą wystarczy popatrzyć na oficjalne dane z Afryki: prezerwatywy tak średnio tam poprawiły sytuację, a katole których JP2 swego czasu piekłem straszył, jakoś mają takich dolegliwości najmniej.