18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islamistki zarażają kobiety wirusem HiV

Ha...........dy • 2024-02-05, 23:23
W Turcji i Albanii podejrzewa się, że muzułmanie zarażają kobiety bez chusty na głowie.

Pogłoski o tym, że zakażone igły (w tym wirus HIV) są używane do dźgania kobiet z odkrytymi głowami i noszących nieodpowiednie dla muzułmanek ubrania, krążą obecnie na czatach w Turcji, Albanii i Afryce Północnej. Wszystko zaczęło się od tego filmu, na którym kobieta w hidżabie wstrzyknęła coś dziewczynie, a po pewnym czasie dowiedziała się, że jest zakażona wirusem HIV.


TwójCzarnyPan

2024-02-06, 21:51
Siriuz napisał/a:

Próbowałeś może odważny bojowniku wejść do restauracji gdzie wymagali dowodu szczepień?


Tak, ale w Niemczech bo tam wymagali w każdej. I wyobraź sobie, że 1 na 4 razy wchodziłem. Wystarczyło próbować do skutku. Niemożliwe?
A w Polsce chodziłem do takich otwartych, kiedy wszystkie miały być zamknięte. W środku żadnych zasad, bez masek, pełen luz i to w centrum miasta, niemożliwe żeby policja nie wiedziała. Sporo ich było, ale o tym pewnie też nie wiesz.

Hedonistyczny

2024-02-07, 02:18
pie**olicie j***ne nieuki bez szkoły.
Zakazić hivem można się TYLKO od żywej krwi.

banasinski.jbt

2024-02-07, 12:30
czosnkowasiekiera napisał/a:

Ależ do nas nic już nie musi docierać, my to już mamy! Przez ostatnie 8 lat zj***na, prawacko-katolicka ideologia, wg której w szkołach nie należy mówić o bezpiecznym seksie z sukcesem skutkuje zwiększoną liczbą zakażeń HIV, no i oczywiście noworodków na śmietnikach. Dane za ostatni rok.



Wzrost przypadkow HIV jest podytkowany tym, ze naplynela do nas masa ukraincow, ktorzy moga to badanie wykonac w PL za darmo.
Inna sprawa, że katolibanskie nauczanie nie sluzy swiadomosci w tych sprawach.

ze...........ys

2024-02-07, 15:28
Tak sobie teraz myślę, że w sumie jak HIVem się wzajemnie zarażają to bardzo dobrze. Trochę taka selekcja naturalna, tylko tym razem w wykonaniu całego społeczeństwa, bo w następstwie tego sami siebie powybijają :D .

6ku6buu6

2024-02-07, 17:25
piterpiotrek napisał/a:

jeszcze troche i będziemy mieli to w europie jak ta polityka bedzie dalej tak wyglądała



Tak będzie... Trzeba stąd sp***alać, bo Europa już od dawna jest skazana na zagładę.