18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islam

TT4 • 2017-10-10, 07:36
...w krystalicznej postaci.


krasnal_hałabała

2017-10-10, 20:32
Łeee, myślałem że go powiesi, widać chce go po prostu zahartować ale ja tam specjalistą nie jestem, podobno masoni swoje dzieci rażą prądem żeby je zahartować więc mnie już w tym zj***nym Świecie nic nie zdziwi, chyba...

AN...........or

2017-10-10, 21:32
korinogaro napisał/a:

No i to jest jeden z przykładów dla których uchodźcy są gorsi niż nosiciele eboli, cholery, HIV itd. Bo ukształtowało ich takie środowisko, środowisko wojny, przemocy. Środowisko zagrożenia życia na każdym kroku, gwałconych matek i sióstr, torturowanych ojców i braci. To ludzie których złamała i poskładała na nowo wojna. Oni nie są jak my, z grubą skorupą cywilizacji pod którą gotuje się przemoc, u nich warstwa cywilizacji jest ledwo widoczną błoną. Drobne otarcie i całe zezwierzęcenie, strach, furia wylewają się na zewnątrz. Już nie mówię o tym że przemoc jest w ich świadomości znormalizowana i jest zupełnie zwykłym i normalnym środkiem do osiągania celu.



Dokładnie, a teraz wytłumacz to merkel oraz tej zniewieściałej gejowskiej spedalonej ciocie, makaronowi.

Igorek95

2017-10-10, 23:06
@nowynick A według mnie najlepszą alegorią tej całej sytuacji jest miska z cukierkami. Dostajesz całą miskę Twoich ulubionych cukierków, ale mówię Ci że jeden z nich jest śmiertelnie trujący. Częstujesz się? Dziękuję i dobranoc

PA...........SM

2017-10-10, 23:17
korinogaro napisał/a:

No i to jest jeden z przykładów dla których uchodźcy są gorsi niż nosiciele eboli, cholery, HIV itd. Bo ukształtowało ich takie środowisko, środowisko wojny, przemocy. Środowisko zagrożenia życia na każdym kroku, gwałconych matek i sióstr, torturowanych ojców i braci. To ludzie których złamała i poskładała na nowo wojna. Oni nie są jak my, z grubą skorupą cywilizacji pod którą gotuje się przemoc, u nich warstwa cywilizacji jest ledwo widoczną błoną. Drobne otarcie i całe zezwierzęcenie, strach, furia wylewają się na zewnątrz. Już nie mówię o tym że przemoc jest w ich świadomości znormalizowana i jest zupełnie zwykłym i normalnym środkiem do osiągania celu.



Masz ch*ju piwo, bo masz rację!!!

eMJay8086

2017-10-11, 14:41
@korinogaro

Przede wszystkim, w większości, ukształtował ich zj***ny islam. I wystarczyło jak widać.

zubek88

2017-10-11, 17:09
w Polsce był karny jeżyk, a tam mają karną szubienicę :P

diegtiarov

2017-10-11, 18:38
po ch*j to dodajesz jak go nie powiesili ???