18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Islam

TT4 • 2017-10-10, 07:36
...w krystalicznej postaci.


s0pel

2017-10-10, 09:56
Mój syn jak jest nie grzeczny to go straszę, że za karę zabiorę mu misia albo samochodzik...

poligon6

2017-10-10, 10:39
"Znakomita większość muzułmanów to normalne społeczeństwo,"

Oj trzeba pojechac i zobaczyć na własne oczy, i nie mówie o jakis hardkorach ale np Libia przed tym całym bałaganem czy tunezja przed rewolucją.

Po pierwsze na wstepie sa zj***ni przez genetyke. Śluby biora zazwyczaj w obrębie własnej rodziny zazwyczaj kuzynostwa. tak jak kiedś arytokracja, wszytko po to by gówniany majatek pozostał w rodzinie.

Wiekszość społeczeństwa jest biedna a wiec przez to ciemna a jedyne ich zródło wiedzy to koran i kontrolowana przez rzad gazeta.

Po trzecie wiekszość z nich żyje w/g zasad wiary, tam nie ma takiego czegoś jak ateizm, czy zmiana wiary.

Zdarzaja się wyjatki, ale znakomita wiekszość to niestety zjeby.

banerr

2017-10-10, 11:08
Mam mieszane uczucia. Jako ojciec takie zachowanie jest dla mnie nie do pomyślenia. Z drugiej strony mógł kopnąć beczkę i jednego dobrze opalonego mniej.
Jeżeli chodzi o islam i muzułmanów to wielu jest spoko. Tylko z nimi jest ten problem, że nigdy nie wiesz kiedy się zradykalizują. Dlatego należy trzymać ich z dala od innych.

BenderXXX

2017-10-10, 12:15
@korinogaro

Zapomniałeś dodać, że wszytko to o czym napisałeś wynika z ich... RELIGI.

@nowynick

A ma to właśnie wszytko wspólne z islamem i daruj sobie pisanie, że są też tacy "normalni" bo to jest tak mały procent, że nie ma sensu tego wspominać. To tak jak byś napisał, że nie wszystkie osy są złe bo niektóre nie żądlą. Osy nie żądlą dopóki nie zaczniesz im przeszkadzać w tym co robią. Jak islamusy. Oni tu się przyjechali osiedlić a ty masz się im nie wpie**alać...
Zaraz poleci argument, że oni naprawde uciekli przed wojną, pracują... ch*j mnie to, za przeproszeniem, obchodzi; żaden muzułmanin nie robi nic, k***a, nigdy nic żeby wykluczyć ze swojego społeczeństwa tych radykalnych, wojujących islamistów.
Nigdy nikt nie wiedział. Żaden "dobry" muzułmanin nigdy nie potępił zamachów, tarroryzmu itp... tylko mówią, że ISIS to nie muzułmanie, że terroryści nie mają nic wspólnego z islamem....
Oni mydlą nam tylko oczy. Jak mówi ich gówno-książka: jedni mają prowadzić otwartą wojnę (jihad) a drudzy zasiedlać teren i dbać o rodziny jihad'zistów... Nie daj się kolego ogłupić bo jak tylko muzułmanie zaczną stanowić większość społeczeństwa to ten twój irański koleżka pokaże Ci co naprawdę o tobie myśli. Łap tu filmik jak ponad dziesięć lat temu Gadaffi mówi co się stanie z Europą:




PS. Nawet wam to przetłumaczę. Założe nowy temat z tym filmikiem.

biala20

2017-10-10, 12:30
Polacy mają doświadczenia. Z upa i banderowcami! Akcja "Wisła" załatwiła problem z bandami, bo przesiedlono "niewinną ludność" w której bandy miały oparcie! Dzisiejsi terroryści także mają oparcie w tych "normalnych" islamistach! Bez tego można byłoby ich wyłapać jak kocięta!

nowynick

2017-10-10, 13:36
BenderXXX napisał/a:



@nowynick

A ma to właśnie wszytko wspólne z islamem i daruj sobie pisanie, że są też tacy "normalni" bo to jest tak mały procent, że nie ma sensu tego wspominać. To tak jak byś napisał, że nie wszystkie osy są złe bo niektóre nie żądlą. Osy nie żądlą dopóki nie zaczniesz im przeszkadzać w tym co robią. Jak islamusy. Oni tu się przyjechali osiedlić a ty masz się im nie wpie**alać...
Zaraz poleci argument, że oni naprawde uciekli przed wojną, pracują... ch*j mnie to, za przeproszeniem, obchodzi; żaden muzułmanin nie robi nic, k***a, nigdy nic żeby wykluczyć ze swojego społeczeństwa tych radykalnych, wojujących islamistów.
Nigdy nikt nie wiedział. Żaden "dobry" muzułmanin nigdy nie potępił zamachów, tarroryzmu itp... tylko mówią, że ISIS to nie muzułmanie, że terroryści nie mają nic wspólnego z islamem....
Oni mydlą nam tylko oczy. Jak mówi ich gówno-książka: jedni mają prowadzić otwartą wojnę (jihad) a drudzy zasiedlać teren i dbać o rodziny jihad'zistów... Nie daj się kolego ogłupić bo jak tylko muzułmanie zaczną stanowić większość społeczeństwa to ten twój irański koleżka pokaże Ci co naprawdę o tobie myśli. Łap tu filmik jak ponad dziesięć lat temu Gadaffi mówi co się stanie z Europą:
.



wiem co Kadafi mówił, natomiast normalni stanowią większość nie mniejszość, bo już dawno by się tam nawzajem wszyscy pozarzynali ;) . A że do Europy trafiają najgorsze męty wynika z kosztów takiej podróży - od 30 tysięcy PLN za miejsce w pontonie, do nawet 100 tys. za fałszywą wizę i lot (!!!) pierwszą klasą z Kabulu do Berlina k***a! Sorry ja pracując w Polsce nie mam odłożonych 30 tys. a co dopiero pasterz z jakiegoś Bagram. Przecież to gołym okiem widać, że bojówki są przerzucane do Europy za ciężkie miliony od Saudów...

modoc

2017-10-10, 14:53
Wiesz czym się różni normalny muzułmanin od ekstremisty. Tym, że ten pierwszy chce by to ten drugi obciął tobie łeb. Poza tym poczytaj co robili ci normalni muzułmanie z innymi gdy powstawało isis i przejmowało teren. Oni pierwsi wydawali sąsiadów i przejmowali ich majątki. Poza tym jak może być ktoś normalny który wyznaje wiare w pedofila.

dominiastno

2017-10-10, 15:01
to juz jest przesada...

radek225

2017-10-10, 15:22
nowynick napisał/a:

Sorry, popularności to tym raczej nie zdobędę, ale ch*ja ma to wspólnego z islamem. Znam kilku muzułmanów (zjechali do Raszyna z Kaszmiru za pracą wraz z Hindusami, no i mam kumpla którego ojciec jest Irakijczykiem, a matka Polką - nawet byście się nie skapnęli mijając na ulicy). Są normalnymi ludźmi, nie ma co bezmyślnie zwalać, że to islam i to dlatego. Takie same akcje odpie**alają masowo żółtki i nie ma wrzasku że buddyzm zły, ba Polacy też miewają śliskie kocyki..

Znakomita większość muzułmanów to normalne społeczeństwo, no i jest zj***na psychicznie mniejszość, której tak się obawiamy (niestety obstawiam że Makrela i jej przydupasy wpuściły głównie tą mniejszość biorąc pod uwagę, że taki przerzut przez morze kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy USD - normalnego człowieka nie było by na to stać - obstawiam że połowa pontonu to j***ni dżihadyści!). Ci normalni zostali w Syrii i bronią swoich rodzin przed radykalnym gównem.

PS zatłuc sk***ysyna kijem to mało



Pamiętaj, nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin. Sam znałem wielu ciapatych, z jednym mieszkałem kilka miesięcy w akademiku. Gość typowy muslim, przyjechał w ramach wymiany z Turcji, ale bardzo w porządku, szybko się zasymilował. Siedzieliśmy godzinami, gadaliśmy, jeszcze mi działania na macierzach tłumaczył po angielsku, naprawdę pozytywny ziomek. I wcale nie skręcał bomby, jak mnie w pokoju nie było, tylko pił, imprezował i spał do 14. Mimo wszystko w kontaktach z muzułmanami jestem naprawdę ostrożny, i całym sercem jestem za tym, by ich nie wpuszczać, bo nam eurokołchoz każe. Polak jak chce dostać wizę do USA, musi podać numer buta, fiuta, obwód, średnicę. Jedno z pytań w ankiecie z abasady USA, którą wypełniasz, by dostać wizę: "czy masz zamiar prowadzić działalność wywrotową na terenie Stanów Zjednoczonych?" SERIO! Tak kochany Panie Ambasadorze, chcę budować bomby, jestem neonazistą z lekką nutką komunisty a tak poza tym to już zamówiłem sobie w USA karabin Carcano M91/38, by pobawić się z Trumpem w 22.11.1963. Coś się nie spodoba w ambasadzie - odmowa. A Makrela i cały zachód wpuszcza w swoje granice ludzi o niejasnym pochodzeniu i przeszłości, i do tego zmusza i nas, bo jak nie to sankcje. Jak chce sobie jakiś muzułmanin do Polski przyjechać, nie ma sprawy. Tylko niech WSB prześwietli takiego gościa od stóp do głowy, zanim tu przyjedzie. Mnie gdy była konferencja głów państw na Stadionie Narodowym w 2013 roku nie wpuścili, gdy chciałem pracować jako kelner. Powód? Rok wcześniej odsiedziałem 10 dni w areszcie śledczym. Areszt dostałem za 13 zł. Długa historia, nie chce mi się tego pisać. Nie wpuścili mnie profilaktycznie, a łajzy, które chcą rozjeżdżać i wysadzać ludzi w imię Allaha na zachodzie wpuszczają, ile dusza zapragnie, i jeszcze im benefity dają.

dmnkzl

2017-10-10, 15:32
Jestem zawiedziony. Byłem przekonany, że zawiśnie :(

styx38

2017-10-10, 15:37
Niewinna zabawa w wisielca,serio się tak nie bawiliście w dzieciecych latach?

Adamo360

2017-10-10, 15:41
Co za bydle, te dziecko nigdy więcej nie spojrzy na niego jak na swojego ojca tylko jak na wroga. Niesamowite jak ludzka głupota nie zna żadnych granic. My się szkolimy na uniwerkach i politechnikach próbujemy zmieniać świat na lepszy, a Ci gwałcą umysły młodych pokoleń. Dla nas rodzice oddają najlepsze lata swojego życia ciężko pracując by dać nam lepszą przyszłość. Im niszczą umysły, znęcając się i wyuczając zwierzęcych instynktownych zachowań. Ten człowiek powinien być publicznie osądzony, wtrącony do więzienia, powinno mu się zabrać prawa opieki nad wszystkimi jego dziećmi i codziennie powinien mieć rozmowy z psychologami i terapeutami, którzy może dotrą do niego, aż zrozumie jakim był sk***ielem dla swoich dzieci, a przez resztę swoich dni powinien robić wszystko by innym żyło się lepiej. Mimo wszystko każdemu należy się druga szansa bo kto wie co jego ojciec z nim wyrabiał.

BenderXXX

2017-10-10, 15:47
@nowynick

Musisz kolego zrozumieć że NIE MA NORMALNYCH MUZUŁMANÓW! Każdy wyznawca islamu wierzy, że jest to jedyna słuszna religia i każdego kto jej nie uznaje trzeba WYTĘPIĆ. Jihad trwa od ponad tysiąca lat! Między 740 - 760 AD Islam zajął całe afrykańskie wybrzeże Morza Śródziemnego by 1000 lat później wkroczyć do Europy. Wiesz skąd się wzięło słowo 'slave' - niewolnik? Od 'slavic' czyli słowian porywanych przez muzułmanów! Tak k***a. Muzułmanie wzięli z Europy ponam milion niewolników! Mówisz o religii, która prowadzi z nami wojnę od 1400 lat!!! Kolega muzułmanin? "Normalni". Co jest z tobą facet?





Tu masz link do filmiku, co muzułmanie "normalni", mieszkający w Europie myślą:

http://www.thesubwaynews.com/religion-of-peace-exposed-again

Trzeba znać angielski (troche)...

HalfGod

2017-10-10, 18:14
A powiedz młodemu pokoleniu polaków że oni przyjdą po ciebie lub twoje dzieci i nie będzie pranków to nazwą cię zjebem. Bo nigdy nie odczuli wojny i nienawiści ludzkiej. Żyją w świecie gdzie przemoc jest tylko w grach z magicznym przyciskiem wczytaj grę jeszcze raz.