18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ironia

C0...........BO • 2017-05-16, 11:33
"(...) jechała w sobotę z rodziną i swoim pupilem na wystawę psów do Łodzi.
Przed godziną 8 rano pani Karolina zobaczyła...


...psa wiszącego za przyczepką. :kjujik:
- Na ulicy Łowickiej w Kuznocinie Górnym zauważyliśmy samochód z przyczepką. Za nią widać było psa. Na początku myślałam, że biegnie za autem. Okazało się, że był do niego przywiązany. Wisiał na smyczy i był ciągnięty - relacjonuje kobieta.
(...) - Właściciel twierdzi, że pies uciekł, jednak patrząc na zdjęcie wątpimy w to, że ten zwierzak mógłby gdziekolwiek pójść :dead:

Jeśli słabe to schrupiemy suchara 8-)
źródło: kontakt24.pl

Wiewór

2017-05-16, 19:53
Przedmiotowe traktowanie zwierząt to przede wszystkim domena ludzi wierzących. W katolicyzmie głosi się głęboką pogardę dla zwierząt.

elfis

2017-05-16, 20:16
ja tydzień temu straciłem zajebistego kota, miał dwa lata
czekał na mnie , odprowadzał do wyjścia, łasił się i wk***iał mnie
dobra nie szczekał ale mało brakowało
jednak jak ktoś nie rozumie zwierząt jest niewiele poniżej hierarchi kury

Abraxus napisał/a:

Przedmiotowe traktowanie zwierząt to przede wszystkim domena ludzi wierzących. W katolicyzmie głosi się głęboką pogardę dla zwierząt.



ale poza tobą już wszyscy zdrowi,
tylu zjebów mnie otacza, pisze na forach , jednak
myślę że to co piszesz jest pod wpływem
,,fajki,,
obrzezanego
chciałbym się mylić,
więc ................... napisz
jak smakuje

Nikczemny_Płód

2017-05-16, 21:11
janlew napisał/a:

Ja pierdziele, tysiące kilogramów narządów i mięśni zwierzęcych leżą na półkach w marketach i nikt nie płacze na ten widok. To samo należy się tutaj. Pies się popsuł? To se kupi nowego żaby mu obejścia pilnował, i tyle. To jest normalne podejście. A jak dorosły człowiek płacze nad psami, drobiem czy rybami to jest zoofilską wege ciotą.



Nie widzisz garbaty ch*ju rónicy między ubojem a znęcaniem się nad zwierzęciem?

Jeżeli nie, to ch*j ci w dupe.

support3

2017-05-16, 21:29
Nikczemny_Płód napisał/a:



Nie widzisz garbaty ch*ju rónicy między ubojem a znęcaniem się nad zwierzęciem?

Jeżeli nie, to ch*j ci w dupe.



PISuary tak mają to się nazywa upośledzenie no i muszą się dowartościować pisząc brednie w necie. Niestety wyzywanie go Ci nie pomoże i tak nie zrozumie.

Gizmolka

2017-05-16, 23:01
Bo ch*j do swojego audi nie chciał wsadzić psa, tylko jak tępy ćwok wiózł go pod plandeką.

Necris

2017-05-17, 09:10
support3 napisał/a:



PISuary tak mają to się nazywa upośledzenie no i muszą się dowartościować pisząc brednie w necie. Niestety wyzywanie go Ci nie pomoże i tak nie zrozumie.



O, i znalazł się kolejny bezmózg próbujący do wszystkiego wpie**olić politykę. I jeszcze myśli że jest śmieszny, bo wkręcił nazwę jakiejś popie**olonej partii do wyrazu który uważa za obraźliwy.

Wiewór

2017-05-17, 09:42
elfis napisał/a:

ale poza tobą już wszyscy zdrowi,
tylu zjebów mnie otacza, pisze na forach , jednak
myślę że to co piszesz jest pod wpływem
,,fajki,,
obrzezanego
chciałbym się mylić,
więc ................... napisz
jak smakuje



A co głosi wasza zbrodnicza religia "czyńcie sobie ziemię poddaną". Co wasi fałszywi kapłani interpretują jako możliwość wybicia wszystkich zwierząt, ścięcia każdego drzewa i zniszczeniu absolutnie wszystkiego dla swojej wygody i bogactwa.

voidinfinity

2017-05-17, 12:36
janlew napisał/a:

A jak dorosły człowiek płacze nad psami, drobiem czy rybami to jest zoofilską wege ciotą.



Odezwał się roniący łzy, za zapłodnionymi komórkami jajowymi.

:amused:

PhantomMask

2017-05-17, 14:54
janlew napisał/a:

Ja pierdziele, tysiące kilogramów narządów i mięśni zwierzęcych leżą na półkach w marketach i nikt nie płacze na ten widok. To samo należy się tutaj. Pies się popsuł? To se kupi nowego żaby mu obejścia pilnował, i tyle. To jest normalne podejście. A jak dorosły człowiek płacze nad psami, drobiem czy rybami to jest zoofilską wege ciotą.


Ciebie to dwóch facetów robiło taki z ciebie twardziel :smiechzula:

wolfclaw

2017-05-17, 22:28
endrju132 napisał/a:

Nie wiem czemu ,ale mi bardziej szkoda właśnie zwierząt niż ludzi :)



Nie Tobie jednemu. Pies czy kot potrafią być bardziej empatyczni niżeli ludzie. I nigdy nie będą tak wyrachowane czy złe jak potrafi być człowiek.

pawel997997

2017-05-19, 17:37
@janlew jesteś k***ą i chętnie bym cię przeciągnął po bruku przywiązanego za jaja do malczana

TB303

2017-05-19, 18:13
Oj już dajcie mu spokój, przecież widzicie jaki to oderwany od rzeczywistości człowiek. Zapewne z problemami psychicznymi... dodatkowo zagorzały katolik - to tłumaczy najwięcej :amused: