18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynier

freaky • 2022-11-11, 20:49
Darmowy rejs samolotem. No szkoda, bo mało brakowało



Franek_Kimono

2022-11-12, 12:40
Po obuwiu taktycznym można przypuszczać, że wybierał się do roZZji by się zaciągnąć do woja.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-11-12, 17:09
danielxc717 napisał/a:

Ja też "bezpartyjny" ale trzeba przyznać że Tusk to kawał k***y i zdrajcy. Nienawidzę sk***iela rudego.


Jedyna rzecz z którą można się zgodzić to żeś skończona ruska onuca. Pozdro600.

Heliar napisał/a:

Każdy z nas kiedyś będzie stary i oderwany od rzeczywistości, ale nie każdy będzie k***ą przez całe życie



Pociesz się tym, że twoje bękarty będą uczyć się w szkole o premierze Tusku jako bohaterze narodowym, który w swojej politycznej karierze osiąga historyczne sukcesy w kraju i za granicą. A o ruskich k***ach spod znaku zjednoczonej prawicy świat zapomni natychmiast, kiedy tylko mateczka Rasijja padnie na ryj po przegranej wojnie z Ukrainą i skończą się ruski diengi do finansowania naszych lokalnych onuc.

Lexter

2022-11-12, 18:38
petru23 napisał/a:

A jak to się ma do tematu? Gdyby nie kaczor to mielibyśmy murzynków wchodzących do silnika samolotu na Okęciu?
Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popie**oliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie sp***oliny politycznych j***nych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.



Nie zesraj się

:-o

MalcolmX

2022-11-12, 20:13
Fekalnoskóry myślał, że to takie zasobniki do przewożenia Kunta-Kinte za free...

to...........10

2022-11-12, 21:13
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



Przypominam, że już przed napaścią kacapów na Ukrainę PiS wpuścił znacznie więcej imigrantów niż PO.

htp

2022-11-13, 00:17
mwaski napisał/a:

Przypominam, że już przed napaścią kacapów na Ukrainę PiS wpuścił znacznie więcej imigrantów niż PO.



Wszyscy już zapomnieli, ilu Czeczenów ściągnął PiS za poprzedniej kadencji.

kocur

2022-11-13, 12:00
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



ty jednak masz ostre niedoj***nie mózfowe. pisowskie k***isko