18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynier

freaky • 2022-11-11, 20:49
Darmowy rejs samolotem. No szkoda, bo mało brakowało



kalek19873

2022-11-11, 20:56
No to ci bystry inżynier ho ho

Baronessa

2022-11-11, 21:05
kalek19873 napisał/a:

No to ci bystry inżynier ho ho


Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...

0_rafiks_0

2022-11-11, 21:23
kalek19873 napisał/a:

No to ci bystry inżynier ho ho



Na biezaco monitorowal prace silnika xD

turor

2022-11-11, 21:31
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



Nie wierze.

Mówił, że nie chciał. A on nie kłamie.

Do górników tez nie strzelał, coś im się pomyliło :D

Kormork

2022-11-11, 21:59
Zakładam że chciał się tam ukryć bo nie wierze że jest tak tępy aby wybrać to jako środek transportu.

Gandalf

2022-11-11, 22:25
Technik mechanik w akcji :-) bierze na słuch, szanuje :-D

petru23

2022-11-11, 22:32
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



A jak to się ma do tematu? Gdyby nie kaczor to mielibyśmy murzynków wchodzących do silnika samolotu na Okęciu?

Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popie**oliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie sp***oliny politycznych j***nych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.

Sawix

2022-11-11, 22:37
co za tępota , ja pie**ole

PabloSkills

2022-11-11, 23:01
Znając takich to wyszedl prawym a wszedł lewym.

darek1234

2022-11-11, 23:22
petru23 napisał/a:

A jak to się ma do tematu? Gdyby nie kaczor to mielibyśmy murzynków wchodzących do silnika samolotu na Okęciu?
Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popie**oliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie sp***oliny politycznych j***nych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.



Pisowskie debile to zwykłe głupole, ciemnota, nienawiść i wszystko co najgorsze. Nigdy nie widziałem tylu ciapatych w Polsce jak od 2016 roku - Warszawa, Lublin, Kraków, było ich wszędzie od naj***nia, ale... zaraz, zaraz, Tusk wtedy też rządził?! Zresztą, szkoda komentować pisowskie idiotyzmy. Pozdrówka

pppmix

2022-11-11, 23:22
Ja się pytam kto go wpuścił w klapkach do samolotu?

mamurra

2022-11-11, 23:27
petru23 napisał/a:

Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popie**oliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie sp***oliny politycznych j***nych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.



Olabogaświntego, Tuska obrażajut, nie jestem z żadnej partii, ale gdzie moderacja, zakazać natychmiast, a najlepiej aresztować i do sztumu z paragrafu o obrazie uczuć religijnych.

dff58795

2022-11-11, 23:34
Pilot do zwolnienia - nie rozgrzał silników przed startem.

Baronessa

2022-11-11, 23:53
Ładną gównoburzę rozpętałam.