18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynier

freaky • 2022-11-11, 20:49
Darmowy rejs samolotem. No szkoda, bo mało brakowało



polakwrocek

2022-11-11, 23:56
Widać że samolot stoi na "parkingu" więc po prostu chciał się ukryć przed służbami.
Raczej była szansa 0 żeby ktoś przed odpaleniem silnika nie zrobił obchodu.

zbinek25

2022-11-12, 00:16
Trole wyborcze na sadolu banuj ich w p*zdu nawet tu przypomną o tych sk***ysynwvh

smc

2022-11-12, 00:29
On tak przyleciał... :shock:

Dracula

2022-11-12, 04:04
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...







danielxc717

2022-11-12, 06:33
Ja też "bezpartyjny" ale trzeba przyznać że Tusk to kawał k***y i zdrajcy. Nienawidzę sk***iela rudego.

azael

2022-11-12, 08:21
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



a czy Ty nie wiesz o tym że pis tak czy siak przyjął 1,5 miliona tych inżynierów? toż ku... wszędzie ich widać w każdym mieście i myślisz że co z niemiec uciekli do Polski?

Dracula

2022-11-12, 08:57
danielxc717 napisał/a:

Tusk to kawał k***y



Lepiej być k***ą, niż stetryczałym. oderwanym od rzeczywistości, dziadkiem jebiącym kota w dupę.

Heliar

2022-11-12, 09:40
Dracula napisał/a:

Lepiej być k***ą, niż stetryczałym. oderwanym od rzeczywistości, dziadkiem jebiącym kota w dupę.



Każdy z nas kiedyś będzie stary i oderwany od rzeczywistości, ale nie każdy będzie k***ą przez całe życie

skywalker75

2022-11-12, 10:14
Dracula napisał/a:

Lepiej być k***ą, niż stetryczałym. oderwanym od rzeczywistości, dziadkiem jebiącym kota w dupę.



Nie no... Ja myślę jednak , że k***y to szanują chyba tylko inne k***y

:-P

freaky

2022-11-12, 10:29
Baronessa napisał/a:

Tfusk chciał mieć takich inżynierów u siebie w PL...



PiS nie chiało 6 tys inżynierów Tuska, więc przyjęło 6 mln rzeźników zakochanych w Banderze o Hitlerze.

andrzejrobert75

2022-11-12, 10:39
Inżynier lotnictwa nie doleciał do Angeli.

Insaner

2022-11-12, 10:51
petru23 napisał/a:

A jak to się ma do tematu? Gdyby nie kaczor to mielibyśmy murzynków wchodzących do silnika samolotu na Okęciu?
Ja to myślę, że jesteś polityczny trol z pisowkiej popie**oliny, która nawet na sadolu przy filmiku idioty drugiego końca świata jako winnego wskażesz Tuska. Deszcz na stadionie - wina Tuska. Wada elementu konsyrukcji stadionu? Wina Tuska. Murzyn w silniku? Tusk.
Ja jebie. Nie jestem za żadna z partii a wręcz przeciwnie ale rzygać się chce wchodząc na sadola i czytając takie sp***oliny politycznych j***nych troki internetowych. Gdzie moderacja?j qniech więcej takiego ścierwa tu nie będzie.



A co, myślałeś że trolle z agencji PRowych pracujących dla rządu i "opozycji" to siedzą tylko na forach prawicowych czy lewicowych dla emerytów? Oni doskonale wiedzą, że walka o elektorat i wizerunek w oczach społeczeństwa przeniosła się do innej płaszczyzny. Zapewniam, że są wynajmowane całe firmy z działami PRowymi robiące "memy" ośmieszające wprost lub podprogowo (w taki sposób, abyś sam doszedł do takiego zaprojektowanego wniosku) różne partie. Mają spore sieci kont botów do propagowania treści i piszą także na stronach pokroju dzidy, sadistica, wykopu - tylko tu nie jako "zatroskana Halina lat 50", tylko w roli dzieciaka. Może niekoniecznie ten post który zacytowałeś, ale jest naprawdę wiele kont które pod jakimś memem zaczynają komentować sytuację polityczną na jedną nutę i wtedy taki inny niezdecydowany dzieciak czyta, czyta i myśli "aha, skoro wszyscy tak uważają to na pewno tak jest" - i potem nawet nie wie na kogo dokładnie głosuje, ale "wszyscy mówią że to jest dobre, a to złe więc i ja tak zrobię".

Niestety, ale w obecnych czasach internet jest do tego stopnia przeładowany botami i troll kontami, że w zasadzie w ogóle nie warto czytać żadnych komentarzy pod jakimkolwiek artykułem. Zapewniam, że jakieś 90% postów pisze kilka przeznaczonych do tego osób. Pod postami na FB komentują jak nie "emeryci" z polskimi flagami na profilówkach i stockowymi zdjęciami, to "młodzi" z flagą ukrainy i wstążką "Szczepię się na COVID", którzy zawsze "pracują za granicą", a jedyne zdjęcia jakie mają na koncie to jedna profilówka zmieniająca otoczkę. Co zabawne same się między sobą kłócą, bo to też jest na rękę autorom postów - większy ruch sieciowy. Część komentuje tylko po to aby rzucić przeciwną tezę do tej stawianej w poście lub artykule - no i część osób się na to łapie i zaczyna się kłócić z fikcyjnym kontem. A taki Facebook czy Youtube nie interesuje się tym co tam jest napisane, tylko samym faktem że postów jest x razy więcej = hajs za reklamy.

A najzabawniejsze jest w tym to, że niby jest to takie oczywiste ale społeczeństwo to w ch*j głupia masa, która i tak nawet jeśli się stara im to wytłumaczyć to we wszystko uwierzy i na wszystko się nabierze.

Dracula

2022-11-12, 11:14
skywalker75 napisał/a:

będzie k***ą przez całe życie



Wypisz, wymaluj, kaczor.