18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja dziurawej policji

Halman • 2020-10-11, 19:39

oraz zamaskowani vs unmaskowani czyli dziel i rządź...

nie zapomnijcie po mnie pojechać dla wirtualnych piw

focusek

2020-10-12, 20:37
pluje na was pisiory, na mordy wam sram. i na ten pisland j***ny sk***iony. Ludzie jak k***y sie sprzedaly za 500 srebrnikow. TFU

alsw123

2020-10-12, 20:54
Pralpunkt napisał/a:

Kolejna patola która dostała telefon do ręki
Kolejna patola która dostała telefon do ręki
Swoją drogą upubliczni wizerunek policjanta chyba bez zgody jest to jakoś karane?



Bycie idiotą powinno.

uyyv6tg64

2020-10-12, 20:55
każdego antymaseczkowaca czy innego troglodyte oznaczyć tatuażem i potem na SORze najmniejszy priorytet, ban na respirator i obciążenie kosztami leczenia.

CzerstWybut

2020-10-13, 02:21
k***a cały świat ma ten sam system ograniczania rozprzestrzeniania zarazy ale tutaj w Polsce mamy mądrzejszych ludzi którzy uważają że na ch*j te maski i walczą z tym. 99% azjii popie**ala w maskach i nikt nie walczy z tym ale tu wy myśliciele uratujecie świat :lol: i się kłócą jak płaskoziemcy że mają racje i ch*j.

burn1878

2020-10-13, 03:09
uyyv6tg64 napisał/a:

każdego antymaseczkowaca czy innego troglodyte oznaczyć tatuażem i potem na SORze najmniejszy priorytet, ban na respirator i obciążenie kosztami leczenia.



Takich śmieci, kukoldów życia to bym utylizował, bo brzydzę się oddychać jednym powietrzem z podludźmi twojego pokroju. Nauczyliście się szczekać jak psy na komendę, antyszczepionkowcy! foliarze! szury! troglodyci! bo ktokolwiek ma czelność podważać wyimaginowaną pandemię.

stefan--86

2020-10-13, 21:53
k***y szmaty chcą się wykazać, teraz jak mandaty można sadzić j***ne szmaty premie będą miały może i k***a medal pie**olone k***iska

JaTylkonaChwile

2020-10-13, 22:57
uyyv6tg64 napisał/a:

każdego antymaseczkowaca czy innego troglodyte oznaczyć tatuażem i potem na SORze najmniejszy priorytet, ban na respirator i obciążenie kosztami leczenia.



hahah takie samo pie**olenie jak : uuuu mowisz brzydko na jurka owsika? no to napisz, ze w razie czego nie chcesz byc lecozny sprzetem od wosp ;)

sila argumentow jest tak mocna, ze az brak mi slow :D

ludzie pie**ola : chodz na oddzial zakazny jako wolontariusz, zobaczysz cfaniaku!

potem ktos dzwoni i zglasza sie jako wolontariusz i sluszy co ? :

- eee hheee meee beee, nieee to tylko tak... nie potrzebujemy wolontariuszy. To jakas pomylka. Nie nie nie....

Zjeby uslsza w TV i k***a wierza jak by doznali objawienia. Logiczne myslenie niestety jest cos co akurat nie trapi wiekszosci spoleczenstwa.

Napic sie zubra, zrobic gryla, kupic cos na raty i pie**olic "jakos to bedzie"

Kamil3l

2020-10-14, 19:44
Precz z maseczkami. Szkodliwe są w ch*j, dlatego chirurg umiera już po pierwszej godzinie operacji i jest zmieniany na innego. To śmierć na twarzy jak w obcym. Tylko mondży to widzom. Debile jak Mietek pijak czy stara baba w supermarkecie kaszlą i plują jak mówią. Nakaz nie jest dla ludzi tylko dla debili i tlatego debile nie rozumieją.
Ograniczanie wolności te maseczki, k***a. Najpierw ubrania, potem zakaz defekacji w miejscach publicznych. Zabierają nam wolność. Krok po kroku. Nawet masturbować się w parku nie wolno. Tera nas zaczipną Zbusiu, tylko czekać.
Rząd w ch*ja naród robi, odpie**ala coraz to nowe uciskające ustawy, a półmózgi sobie znalazły front rewolucji antymaseczkowej. No i jest spoko jest dym to nikt im na ręce nie będzie patrzył.
No idiotów nie przegadasz.

Rozjebie

2020-10-15, 21:33
Dostałem właśnie ostrzeżenie za poniższy komentarz bo, uwaga: "Użytkownik JaTylkonaChwile poczuł się urażony"
A wiec wklejam jeszcze raz, tym razem bez wyzwisk. Powinny się tam znaleźć, ale niestety rycerze antymaseczkowcy/ antysystemowcy mają zbroje ze słomy i gówna, a nie ze stali :D Możesz stawać w jednym szeregu z rycerzami rurkowcami z LGBT
Ten komentarz był pod jego 8-punktowa wypowiedzią

JaTylkonaChwile napisał/a:

1 - Jesli musisz zakladac .



Na ch*j mi wypisujesz o absurdach i o zamykaniu lasów, skoro ja mowie o maseczkach? Mowa jest o zakładaniu maseczki, co mnie obchodzi Szumowski czy Trump?
Po drugie na ch*j wypisujesz o chamskim i specjalnym kaszleniu na innych, skoro przy zwykłym mówieniu, tez rozpryskujesz ślinę tylko w mniejszym stopniu, czesto niewidoczne gołym okiem? Wszyscy bez wyjątku maja zakładać maseczkę i kogo to k***a obchodzi czy kaszlesz jak świnia, czy normalnie? I tak i tak masz ja zakładać, bo to nie tylko o kaszlenie chodzi.

pve11 napisał/a:

No to k***a nie kaszlesz na ludzi i po problemie, nie ogarniasz kiedy plujesz, że musisz mieć maskę jak dziecko śliniak? Pampersa też nosisz na wszelki wypadek?



Kolejny k***a..

JaTylkonaChwile napisał/a:

wirus ponoc utrzymuje sie do 3 godzin w powietrzu, wiec kaszlac lub oddychajac poprostu - zostawisz w sklepie czy gdzie indziej "chmure" razem z wirusem i przez 3 godziny kazdy moze sie w nia wpie**olic (tak jak w Twoja matke) i teoria o zarazaniu przez sline, kaslanie na kogos idzie w ch*j.



O k***a, jeszcze tego kwiatka znalazłem w tym wysrywie :lol:
Nawet nie wiesz ze wlasnie sie zaorałeś, bo sam przyznajesz, ze występuje zjawisko „chmury”. A jak myslisz, jak taka chmura z kropelkami pary wodnej mogła powstać? Czyżby np. podczas rozmowy dwóch osób między sobą? Wlasnie maseczka ma ograniczyć wytwarzanie takich chmur. I powtarzam OGRANICZYĆ, a nie zlikwidować