18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja dziurawej policji

Halman • 2020-10-11, 19:39

oraz zamaskowani vs unmaskowani czyli dziel i rządź...

nie zapomnijcie po mnie pojechać dla wirtualnych piw

CzerstWybut

2020-10-12, 02:18
gagatek690 napisał/a:

ale ja mam cię w dupie. dlaczego dzbanie mam cię chronić kosztem swojego komfortu? Wyp... do chałupy i nie wychodź z niej jak się boisz



Bo to sie nazywa odpowiedzialność zbiorowa dzbanie, mieszkasz w mieście to dostosowujesz sie do pewnych zasad a jak ci sie nie podoba mieszkanie między ludźmi z wodą w kranie, odprowadzeniem ścieków, prądem, gazem i sklepami pod dupą to wypie**alaj do lasu, tam sie możesz nie myć miesiącami i nikt ci tego nie wypomni.

Borys1991

2020-10-12, 02:24
pro_avenger napisał/a:

Piwko halman za materiał własny... Żartowałem z tym piwkiem



2.50 moje Volvo

GranDzisław

2020-10-12, 03:54
Nie ma podstawy prawnej do noszenia maseczek więc dziewczęta stulcie pipkę i zostańcie w domu

pankruk

2020-10-12, 07:25
Z jednej strony głupota narażać się na konsekwencje karne przez kawałek materiału na twarzy, z drugiej strony głupotą jest noszenie maseczek na świeżym powietrzu. Rozumiem w sklepie, urzędzie, autobusie, tramwaju, szkole być może w centrum miasta ale nie na wiosce czy małym miasteczku gdzie gęstość zaludnienia jest niska. Wcale się nie dziwię ludziom, że się buntują ale z drugiej strony w tym kraju ze służbami nie wygrasz.

gagatek690

2020-10-12, 09:14
Daster napisał/a:

Bo to sie nazywa odpowiedzialność zbiorowa dzbanie, mieszkasz w mieście to dostosowujesz sie do pewnych zasad a jak ci sie nie podoba mieszkanie między ludźmi z wodą w kranie, odprowadzeniem ścieków, prądem, gazem i sklepami pod dupą to wypie**alaj do lasu, tam sie możesz nie myć miesiącami i nikt ci tego nie wypomni.



powtarzam jeszcze raz- mam cię w dupie, nic mnie z tobą nie łączy oprócz języka. Jak zdechniesz przejmę twoje zasoby,dom, oszczędności, będę rżną twoją babę/córkę. Zużywasz dzbanie tlen którego ja potrzebuję.

Rozjebie

2020-10-12, 10:05
GranDzisław napisał/a:

Nie ma podstawy prawnej do noszenia maseczek więc dziewczęta stulcie pipkę i zostańcie w domu



Haha, kolejny Graal ameb: brak podstawy prawnej. To idź baranie do Trybunału Konstytucyjnego i zakładaj sprawę jak dostaniesz „bezprawny” mandat. Po 5 letniej batalii twoje zamulone, tępe oczy zobaczą pismo o treści „z powodu sytuacji NADZWYCZAJNEJ brak podstaw do anulowania mandatu :lol:

gagatek690 napisał/a:

powtarzam jeszcze raz- mam cię w dupie, nic mnie z tobą nie łączy.



A on ma w dupie ciebie gamoniu. Masz zakładać maskę bo jak nie to 5 stów, albo sam będziesz sp***alał jak ten pokurcz z filmu i w p*zdę dostaniesz od 45 kilowej policjantki :lol:
Nie dociera do zakutych łbów cywilizowana argumentacja, to batem was trzeba jak stado baranów

Ni...........ny

2020-10-12, 11:19
Kriuk napisał/a:

z drugiej strony głupotą jest noszenie maseczek na świeżym powietrzu



Właściwie to jest sens, zakładasz wychodząc z domu, zdejmujesz wracając. Dzięki temu nie dotykasz jej cały dzień i nie narażasz się na kontakt z tym co ewentualnie się na niej znajduje.

gagatek690

2020-10-12, 13:09
Coordinator napisał/a:

Haha, kolejny Graal ameb: brak podstawy prawnej. To idź baranie do Trybunału Konstytucyjnego i zakładaj sprawę jak dostaniesz „bezprawny” mandat. Po 5 letniej batalii twoje zamulone, tępe oczy zobaczą pismo o treści „z powodu sytuacji NADZWYCZAJNEJ brak podstaw do anulowania mandatu
A on ma w dupie ciebie gamoniu. Masz zakładać maskę bo jak nie to 5 stów, albo sam będziesz sp***alał jak ten pokurcz z filmu i w p*zdę dostaniesz od 45 kilowej policjantki
Nie dociera do zakutych łbów cywilizowana argumentacja, to batem was trzeba jak stado baranów



Hej dzbanie- Kaczyński odbierając nagrodę był bez maski Bo "pełnił obowiązki służbowe" . Czujesz swędzenie w odbycie? To władz cię r*cha. EOT

Rozjebie

2020-10-12, 13:52
gagatek690 napisał/a:

To władza cię r*cha. EOT



Brawo Sherlocku! Jestem z ciebie dumny, odkryłeś tajemna prawdę! :lol:
A teraz zakładaj niewolniczy uniform i zapie**alaj na szychtę na produkcji. Jak odbierzesz boską wypłatę 3k netto za przepracowane 250h, potem wydasz polowe z niej na podatki, to bierz się za walkę z maseczkami! Przecież one odbierają ci wolność!
A jak już dostaniesz po piździe od systemu, to wracać z powrotem do roboty, murzynu z wodogłowiem

JaTylkonaChwile

2020-10-12, 14:02
Coordinator napisał/a:

j***ny tepaku, na ch*j mi wypisujesz o absurdach i o zamykaniu lasów, skoro ja mowie o maseczkach? Masz autyzm? Mowa jest o zakładaniu maseczki, co mnie obchodzi Szumowski czy Trump?
j***ny tepaku po raz drugi, na ch*j wypisujesz o chamskim i specjalnym kaszleniu na innych, skoro przy zwykłym mówieniu, pie**olona amebo, tez rozpryskujesz ślinę tylko w mniejszym stopniu, czesto niewidoczne gołym okiem? Wszyscy bez wyjątku maja zakładać maseczkę i kogo to k***a obchodzi czy kaszlesz jak świnia, czy normalnie? I tak i tak masz ja zakładać, bo to nie tylko o kaszlenie chodzi. Ja pie**ole was sie namnożyło tępaków jak szczurów
Kolejny k***a..
O k***a, jeszcze tego kwiatka znalazłem w tym wysrywie
Nawet nie wiesz półmózgu ze wlasnie sie zaorałeś, bo sam przyznajesz, ze występuje zjawisko „chmury”. A jak myslisz, mentalny plebsie, jak taka chmura z kropelkami pary wodnej mogła powstać? Czyżby np. podczas rozmowy dwóch osób między sobą? Czaisz juz jak tępy jestes? Wlasnie maseczka ma ograniczyć wytwarzanie takich chmur. I powtarzam OGRANICZYĆ, a nie zlikwidować



Jaki lol :D

Jak mowisz to plujesz na ludzi :D Nie potrafisz mowic i oddychac bez plucia na innych to naprawde musisz miec niezle :D
Chmura sie zrobi czy tak czy siak wiec na co maseczka amebo?
Zakladaj maske, skacz jak Ci rzad kaze. Po co dalem przyklady politykow czy innych ? Oni wiedza, ze to glupota ale Ty i inni podobni do Ciebie wierza w te glupoty i dlatego nawet mi Ciebie nie zal. Oni moga a Ty nie :D Wirus ich nie tyka a Ciebie moze... :homer:

Rozjebie

2020-10-12, 14:31
JaTylkonaChwile napisał/a:

Jaki lol
Jak mowisz to plujesz na ludzi Nie potrafisz mowic i oddychac bez plucia na innych to naprawde musisz miec niezle
Chmura sie zrobi czy tak czy siak wiec na co maseczka amebo?
Zakladaj maske, skacz jak Ci rzad kaze. Po co dalem przyklady politykow czy innych ? Oni wiedza, ze to glupota ale Ty i inni podobni do Ciebie wierza w te glupoty i dlatego nawet mi Ciebie nie zal. Oni moga a Ty nie Wirus ich nie tyka a Ciebie moze...



Nie no, rece opadają... Wszystko juz zostało powiedziane i wypunktowane, my job is done here. Dodam tylko, ze Trump ma koronawirusa, ale on w przeciwieństwie do murzynow z wodogłowiem jest miliarderem, nie leczy sie w państwowych szpitalach, nie zajmuje w nich miejsca, bo ma swoje własne szpitale, wiec tak - on moze sobie chodzić bez maseczki. Moze tez ci wyr*chac stara jesli tylko by miał ochote na raszple, albo nasrac ci na leb, a ty ch*ja bedziesz mogl z tym zrobic. Kasa rzadzi swiatem, dz**ko

hackme

2020-10-12, 14:38
borelli napisał/a:

Nie ty j***ny idioto, to nie było za maskę, a za uciekanie przed policją, co już jest przestępstwem, ale tak to jest jak jest się tępym dresiarzem, zero wiedzy, tylko browar i feta we łbie. Z resztą Halmann mam ten film co wcześniej wgrałeś, ale zaraz usunąłeś, chcesz to go opublikuję, bo pokazałeś tam swój ryj.



Od kiedy uciekanie przed policją jest przestępstwem? Koledze się chyba pomyliło z niezatrzymaniem do kontroli. Ale ja tu żadnego samochodu nie widzę.

Sv...........ge

2020-10-12, 16:56
adnżej napisał/a:

maska na ryj h*ju i nie pie**ol



Nie rozmnażaj się dla dobra wszystkich

Je...........ik

2020-10-12, 18:17
Coordinator napisał/a:

Nie no, rece opadają... Wszystko juz zostało powiedziane i wypunktowane, my job is done here. Dodam tylko, ze Trump ma koronawirusa, ale on w przeciwieństwie do murzynow z wodogłowiem jest miliarderem, nie leczy sie w państwowych szpitalach, nie zajmuje w nich miejsca, bo ma swoje własne szpitale, wiec tak - on moze sobie chodzić bez maseczki. Moze tez ci wyr*chac stara jesli tylko by miał ochote na raszple, albo nasrac ci na leb, a ty ch*ja bedziesz mogl z tym zrobic. Kasa rzadzi swiatem, dz**ko



Fuu zesrales się.... Maskonurze

JaTylkonaChwile

2020-10-12, 18:52
Coordinator napisał/a:

Nie no, rece opadają... Wszystko juz zostało powiedziane i wypunktowane, my job is done here. Dodam tylko, ze Trump ma koronawirusa, ale on w przeciwieństwie do murzynow z wodogłowiem jest miliarderem, nie leczy sie w państwowych szpitalach, nie zajmuje w nich miejsca, bo ma swoje własne szpitale, wiec tak - on moze sobie chodzić bez maseczki. Moze tez ci wyr*chac stara jesli tylko by miał ochote na raszple, albo nasrac ci na leb, a ty ch*ja bedziesz mogl z tym zrobic. Kasa rzadzi swiatem, dz**ko



hahah jaka logika - jest miliarderem to sie wyleczy a leku ponoc nie ma :D rownie dobrze moze zarazic sie specjalnie HIVem i potem lekarze go ulecza :D zostalo wypunktowane? Your job is done? W takim razie bardzo shitty job... nie wpisuj tego w CV bo Cie nawet na konserwatora powierzchni plaskich nie wezma ;)

zaczynasz popadac w jakies absurdy.... pewnie to mozg niedotleniony slabo pracuje. Nie przejmuj sie, moze niebawem przymusowe szczepienia, chipy i jakies aplikacje sledzace, bedziesz mogl ze lzami w oczach zginac za wielkiego brata. Ok my job is done - diagnoza postawiona. Sciagnij maseczke, idz na spacer do lasu, odetchnij swiezym powietrzem... no chyba, ze sie boisz, ze jakas wiewiorka Cie zarazi wirusem :D :D