18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja dziurawej policji

Halman • 2020-10-11, 19:39

oraz zamaskowani vs unmaskowani czyli dziel i rządź...

nie zapomnijcie po mnie pojechać dla wirtualnych piw

Tomix93

2020-10-11, 20:10
Haha ale kabaret xd

Pandemio-psychoza

2020-10-11, 20:12
Jerzy_Owsik napisał/a:

Hehe k***a ładnie się popie**oliło to już nie jest walka wyborcy pis kontra byłe po hehe tetaz maskonury kontra normalni ludzie którzy maja wyj***ne haha



Słyszałem o namordnikach, masonkach i covidianach ale o maskonurach pierwszy raz.
Piwo.
:mrgreen:

lakeroll

2020-10-11, 20:16
po co uciekał, spisaliby go i elo

Je...........ik

2020-10-11, 20:17
Halman napisał/a:

pie**olę system wpie**alając mu kij w szprychy czyli noszę maskę ale pod brodą (chyba jak ten nagrywający koleś )



Ja nie noszę wogole podczas zakazu przemieszczania się tez j***łem to jakoś się udawało. Teraz widzę że jest coraz gorzej bo stare k***y są za mało j***ne prądem i na każdym kroku się przypie**alaja do mnie ze bez maski chyba długo nie po wojuje bo zaczyna mnie to męczyć zaszyje sobie ryja a kinol zapiankuje poliuretanową będę oddychał przez skórę albo przeszczepie skrzela od morszczuka



Kirwa hal musisz kazdy j***ny komentarz który napiszesz 3x edytować?

bbkacprzyk

2020-10-11, 20:20
Ja pie**ole i to gówno z wotu bez żadnych uprawnień mieniące się żołnierzem.

Rozchędażacz

2020-10-11, 20:40
Marzę o dniu, w którym ktoś obali ten cholerny rząd. Ktoś spoza tego pie**olonego, pookrągłostołowego układziku.

~Imperator

2020-10-11, 20:49
Brawo Policja, młoda c*pka sponiewierała gnoja, super

Delano

2020-10-11, 21:14
Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego była ta interwencja "za maskę" a może za patole

Tr...........ty

2020-10-11, 21:19
Skoro taki pokrzywdzony ten Sebek, to czemu mordę zasłonili na filmie bohaterowi?

whitetooth

2020-10-11, 21:22
Załóż maskę i nie pie**ol

Rozjebie

2020-10-11, 21:23
Przecież ten bez maseczki biegł jak upośledzony. Pięknie obrazuje antymaseczkowców :D Do porzygu juz w mediach, na fb "nie zakładaj maseczki, ona cię nie ochroni". k***a gamoniu, jak kaszlesz to zasłaniasz ryj ręką, żeby nikogo nie opluć, nie? I właśnie od tego jest maseczka, ma Ci zatkać j***ny ryj przed pluciem dookoła. A wiec logiczne, ze cię nie chroni tylko innych, deklu

lukaszjb

2020-10-11, 21:33
Po tym co zobaczyłem nie żałuję ze odszedłem z terytorialsow... PiS zrobi z tej formacji niestety swoja prywatną milicje obywatelską..

gagatek690

2020-10-11, 22:03
Coordinator napisał/a:

Przecież ten bez maseczki biegł jak upośledzony. Pięknie obrazuje antymaseczkowców Do porzygu juz w mediach, na fb "nie zakładaj maseczki, ona cię nie ochroni". k***a gamoniu, jak kaszlesz to zasłaniasz ryj ręką, żeby nikogo nie opluć, nie? I właśnie od tego jest maseczka, ma Ci zatkać j***ny ryj przed pluciem dookoła. A wiec logiczne, ze cię nie chroni tylko innych, deklu



ale ja mam cię w dupie. dlaczego dzbanie mam cię chronić kosztem swojego komfortu? Wyp... do chałupy i nie wychodź z niej jak się boisz

Nufrevi

2020-10-11, 22:04
Znowu sie zaczyna xD

Pralpunkt

2020-10-11, 22:13
Kolejna patola która dostała telefon do ręki

Kolejna patola która dostała telefon do ręki

Swoją drogą upubliczni wizerunek policjanta chyba bez zgody jest to jakoś karane?