18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instalowanie faszyzmu. Sadistic i Wykop pod lupą

Arturyo • 2013-06-29, 10:11
Bójta się! :noga:



Źródełko: Kanał LaudatorLibertatis na yt

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 13:56
MudPie napisał/a:


Milcz dziewko. Naucz się szacunku do mężczyzn... izba już wysprzątana ? Sobota jest porządki robić. Raz raz raz.



Konia uspokój Alfa-samcu... :-/

LaudatorLibertatis

2013-06-29, 13:57
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

LaudatorLibertatis, skoro to Ty, to dlaczego ktoś inny to wstawił zamiast Ciebie? Dziwne ziomuś, dziwne. :kawa:

BTW. Mi to nie przypomina Maxa, a jeśli to własny materiał, to nawet gratulacje.



Raz wrzucałem swój materiał o możliwości orzekania przez polski sąd w oparciu o prawo szariatu, ale chyba lepiej unikać wrzucania własnych materiałów. Jeśli coś będzie dobre to ktoś i tak to prędzej, czy później wrzuci. A ja jestem tu średnio obiektywny i mogę uważać za ważne i ciekawe coś co w szerszym odczuciu takie nie będzie.
BTW możesz porównać datę powstania mojego konta z datą powstania i wrzucenia na sadistic.pl vloga "Damian do lasu", po którym zacząłem nagrywać.

Prescot

2013-06-29, 14:02
Faszyzm nie polega na noszeniu koszulki ze swastyką..

_P...........K_

2013-06-29, 14:03
LaudatorLibertatis

Ja bym na Twoim miejscu wrzucał tak czy inaczej, a to, że ktoś to hejtuje uznałbym za komplement, bo jeśli coś się podoba wszystkim, to znaczy, że jest ch*jowe. Dobry materiał, to krytykowany materiał. Chyba, że ilość hejtów znacznie przekracza ilość pozytywnych komentarzy, wtedy można się zastanowić nad wrzucaniem. Peace.

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 14:18
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

LaudatorLibertatis

Ja bym na Twoim miejscu wrzucał tak czy inaczej, a to, że ktoś to hejtuje uznałbym za komplement, bo jeśli coś się podoba wszystkim, to znaczy, że jest ch*jowe. Dobry materiał, to krytykowany materiał. Chyba, że ilość hejtów przekracza ilość pozytywnych komentarzy, wtedy można się zastanowić nad wrzucaniem. Peace.



Co za gość z Ciebie. Nie chcę Ci ubliżać ale uznajesz zasadę "kto się lubi ten się czubi". Stary, internet jest między innymi do tego by wyrażać swoje zdanie - z tym się zgadzam. Ponowne odgrzewanie kotleta któryś tam raz nie uznaję za temat warty uwagi...

Zresztą nutka faszyzmu by wyszła na dobre dla tego pie**olniętego społeczeństwa.

va...........er

2013-06-29, 14:18
Popieram, swego czasu jak LL był jeszcze szczypiór o ile dobrze pamiętam była lekka spina polityczna z damianero który zresztą zachował się nie fair w dyskusji.

sidian

2013-06-29, 14:22
Nie popieram nabijania się z przestępstw w internecie. Jeśli ktoś twierdzi, że propagowanie jakiejś ideologii (szkodliwej czy nie) w internecie jest nieskuteczne, to polecam arabską wiosnę ludów albo obecne zamieszki w Turcji. Wszystko się dzieje w internecie.

Jeśli zaś chodzi o sam "faszyzm", to faszyzm nie jest jednoznaczny ani jednoznacznie powiązany z rasizmem. Tak, w faszystowskich Niemczech narodowościowy charakter faszyzmu przekształcił się w rasizm, ale takie faszystowskie Włochy nie były jednoznacznie rasistowskie (aczkolwiek nacjonalistyczne jak najbardziej). Nie rozumiem więc w ogóle łączenia rasizmu z faszyzmem. Faszyzm jest niebezpieczny z zupełnie innego powodu - dlatego, że podporządkowuje jednostkę państwu. Jednostka nie ma żadnych praw, liczy się prawo i interes narodu. Jeśli w tym interesie jest poćwiartowanie żywcem jakiejś grupy jednostek, to według ideologii faszystowskiej nie ma w tym nic złego. Jako ideologia faszyzm przeciwstawia się głównie komunizmowi i liberalizmowi, a nie tolerancji dla innych nacji czy ras (chociaż jest to ważnym elementem większości nurtów liberalnych).

A jeśli chodzi o opiniotwórcze media, to niestety, ale tak jest w każdym kraju. Są lewicowe i prawicowe media i wszyscy wiedzą, że takie albo inne informacje podają "na swój sposób". Co ciekawe uważa się, że bardziej ordynarnie przekłamują prawicowcy (Fox) niż lewicowcy (CNN). Ci drudzy są z reguły subtelniejsi :) . Niemniej jednak, jak porówna się słowa kluczowe i konstrukcję podawanych informacji z w miarę bezstronnymi źródłami (Reuters), to widać jak na dłoni, że obie strony manipulują jak cholera :) .

_P...........K_

2013-06-29, 14:25
Mysz_Kamiki napisał/a:



Co za gość z Ciebie. Nie chcę Ci ubliżać ale uznajesz zasadę "kto się lubi ten się czubi". Stary, internet jest między innymi do tego by wyrażać swoje zdanie - z tym się zgadzam.




Widzę, że masz jakąś wściekliznę macicy, bo się przypie**alasz nawet do kogoś, kto nie podziela Twojego zdania. Usiądź p*zdą na kołku i nie wstawaj, póki Ci nie przejdzie. Nawet do Ciebie k***a nie pisałem :facepalm:

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 14:28
POLAK_nie_polaczek napisał/a:




Widzę, że masz jakąś wściekliznę macicy, bo się przypie**alasz nawet do kogoś, kto nie podziela Twojego zdania. Usiądź p*zdą na kołku i nie wstawaj, póki Ci nie przejdzie.



Psze Pana, ić stont.

Cytat:

Nie popieram nabijania się z przestępstw w internecie. Jeśli ktoś twierdzi, że propagowanie jakiejś ideologii (szkodliwej czy nie) w internecie jest nieskuteczne, to polecam arabską wiosnę ludów albo obecne zamieszki w Turcji. Wszystko się dzieje w internecie.

Jeśli zaś chodzi o sam "faszyzm", to faszyzm nie jest jednoznaczny ani jednoznacznie powiązany z rasizmem. Tak, w faszystowskich Niemczech narodowościowy charakter faszyzmu przekształcił się w rasizm, ale takie faszystowskie Włochy nie były jednoznacznie rasistowskie (aczkolwiek nacjonalistyczne jak najbardziej). Nie rozumiem więc w ogóle łączenia rasizmu z faszyzmem. Faszyzm jest niebezpieczny z zupełnie innego powodu - dlatego, że podporządkowuje jednostkę państwu. Jednostka nie ma żadnych praw, liczy się prawo i interes narodu. Jeśli w tym interesie jest poćwiartowanie żywcem jakiejś grupy jednostek, to według ideologii faszystowskiej nie ma w tym nic złego. Jako ideologia faszyzm przeciwstawia się głównie komunizmowi i liberalizmowi, a nie tolerancji dla innych nacji czy ras (chociaż jest to ważnym elementem większości nurtów liberalnych).

A jeśli chodzi o opiniotwórcze media, to niestety, ale tak jest w każdym kraju. Są lewicowe i prawicowe media i wszyscy wiedzą, że takie albo inne informacje podają "na swój sposób". Co ciekawe uważa się, że bardziej ordynarnie przekłamują prawicowcy (Fox) niż lewicowcy (CNN). Ci drudzy są z reguły subtelniejsi . Niemniej jednak, jak porówna się słowa kluczowe i konstrukcję podawanych informacji z w miarę bezstronnymi źródłami (Reuters), to widać jak na dłoni, że obie strony manipulują jak cholera .



CHCIAŁABYM ZAGŁOSOWAĆ ale nie ma naszym Państwie nikogo kto mógłby objąć to stanowisko, wziąć za ryj zasranych komuchów i wpie**olić ich do lochu... Tak chciałabym wrócić do starodawnych zwyczajów karania zdrajców i głupców

_P...........K_

2013-06-29, 14:39
Mysz_Kamiki napisał/a:

CHCIAŁABYM ZAGŁOSOWAĆ



Głosować? W kuchni? Poj***ło Cię? :shock:

sidian

2013-06-29, 14:44
Mysz_Kamiki napisał/a:

CHCIAŁABYM ZAGŁOSOWAĆ ale nie ma naszym Państwie nikogo kto mógłby objąć to stanowisko, wziąć za ryj zasranych komuchów i wpie**olić ich do lochu... Tak chciałabym wrócić do starodawnych zwyczajów karania zdrajców i głupców



Problem z głosowaniem na partie polityczne popierające ideologię faszystowską jest taki, że następnego głosowania może już nie być. Ba, jeśli taka partia bardzo blisko trzyma się tej ideologii, to nawet jest to niemal pewne.

Partie liberalne w państwach o mniej bogatej niż nasza historii z komunizmem były bardzo skuteczne w walce z nim. Nie trzeba koniecznie inwestować w faszyzm, który moim zdaniem jest hmm... jak pakt Sikorski-Majski. Pakt z diabłem, żeby walczyć z szatanem. Rozwiązanie liberalno-antykomunistyczne przynajmniej dałoby gwarancję, że w razie czego można ich w następnych wyborach odwołać.

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 14:46
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



Głosować? W kuchni? Poj***ło Cię? :shock:



r*chałeś kiedyś?

sidian napisał/a:



Problem z głosowaniem na partie polityczne popierające ideologię faszystowską jest taki, że następnego głosowania może już nie być. Ba, jeśli taka partia bardzo blisko trzyma się tej ideologii, to nawet jest to niemal pewne.

Partie liberalne w państwach o mniej bogatej niż nasza historii z komunizmem były bardzo skuteczne w walce z nim. Nie trzeba koniecznie inwestować w faszyzm, który moim zdaniem jest hmm... jak pakt Sikorski-Majski. Pakt z diabłem, żeby walczyć z szatanem. Rozwiązanie liberalno-antykomunistyczne przynajmniej dałoby gwarancję, że w razie czego można ich w następnych wyborach odwołać.



Idąc tą drogą nie zrozumiałeś "CHCIAŁABYM ZAGŁOSOWAĆ"...

LaudatorLibertatis

2013-06-29, 15:15
sidian napisał/a:

Nie popieram nabijania się z przestępstw w internecie. Jeśli ktoś twierdzi, że propagowanie jakiejś ideologii (szkodliwej czy nie) w internecie jest nieskuteczne, to polecam arabską wiosnę ludów albo obecne zamieszki w Turcji. Wszystko się dzieje w internecie.



Tylko, że od postępowania w prokuraturze do przestępstwa (prawomocnego skazania) jest dalek droga. A prokuratura ewidentnie tych nieistniejących przestępstw w necie szuka i przedstawia je później (te nie-przestępstwa) jako dowód na rzekomy rasizm i inne -izmy.

sanger

2013-06-29, 15:29
@LaudatorLibertatis, Komunistów w statystykach też nie widać, a gówna tego wszędzie ;) Co oznacza że twój filmik niczego nie udowadnia. Faszyści też byli lewicowi, więc wybór między faszystami a komunistami to jak między dżumą a cholerą. Potrzeba nam zwyczajnej gospodarczej prawicy jak KNP

LaudatorLibertatis

2013-06-29, 15:45
sanger napisał/a:

@LaudatorLibertatis, Komunistów w statystykach też nie widać, a gówna tego wszędzie ;) Co oznacza że twój filmik niczego nie udowadnia. Faszyści też byli lewicowi, więc wybór między faszystami a komunistami to jak między dżumą a cholerą. Potrzeba nam zwyczajnej gospodarczej prawicy jak KNP



Ale mnie chodzi o to, że na podstawie takich głupot robi się poważne statystyki, które później są wykorzystywane w mediach i międzynarodowych raportach pisanych przez usłużnych idiotów z różnych polskich organizacji. Sam taki ostatnio widziałem. A co do tego co naszemu państwu teraz potrzeba to zgadzam się, że wyłączny nacisk powinien być ukierunkowany na gospodarkę, co zresztą w poprzednim vlogu mówię, trochę krytykując akcję z Baumanem. A może raczej wykazując jej bezcelowość.