18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instalowanie faszyzmu. Sadistic i Wykop pod lupą

Arturyo • 2013-06-29, 10:11
Bójta się! :noga:



Źródełko: Kanał LaudatorLibertatis na yt

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 15:45
LaudatorLibertatis napisał/a:



Tylko, że od postępowania w prokuraturze do przestępstwa (prawomocnego skazania) jest dalek droga. A prokuratura ewidentnie tych nieistniejących przestępstw w necie szuka i przedstawia je później (te nie-przestępstwa) jako dowód na
rzekomy rasizm i inne -izmy.



Lewicowe, sprzedajne ugrupowanie wyznaczyło sobie "prawo" w którym się obraca - Polak, który zna swoją wartość, pluje tym k***om w ryj - chociaż w podświadomości. Niech dziadostwo powoli(sic!) bo przez demokratyczny ustrój znajdzie swoje miejsce...

Mnie tylko zastanawia stanowisko autora postu - wstawiając takie treści trzeba mieć swoje zdanie w sprawie...

Mockba

2013-06-29, 17:18
Ale niee, on wcale nie nasladuje kolonko. ch*jowe studio, nawet gada podobnie. :plzdie:

Loaloa

2013-06-29, 17:24
Jeśli rodzice was nie potrafili wychować na przyzwoitych ludzi, a szkołę olaliście, to ostatnią szansą będzie wymiar sprawiedliwości. Może spotkanie twarzą w twarz z prokuratorem i smród w papierach będzie w stanie ostudzić gorące łby niektórych z prawackich napinaczy. Z prawdziwą przyjemnością będę zgłaszał policji każdy rasistowski komentarz z sadola. Prędzej czy później organa dobiorą się do dupy adminom i w konsekwencji ci zaczną bezlitośnie wycinać tego typu osobników. Pragnę, aby ta strona znowu stała się bastionem czarnego umoru, a nie kolejnym politycznym bagnem. Ze swoimi paranojami idźcie sobie gdzieś indziej.

pi...........ja

2013-06-29, 17:35
Loaloa napisał/a:

prawackich

Znalazł się lewacki heros. Wam się produkować wolno, to im też. Wielbiony przez was ZSRE nakazuje równość i tolerancję dla każdego.

sanger

2013-06-29, 18:49
@Loaloa Rodzice mnie wychowali na przyzwoitego człowieka, studiuję medycynę, nigdy nie miałem konfliktu z prawem... ale będę walczył z lewacką głupotą i ty mi tego nie zabronisz. Jestem patriotą i widzę, do czego doprowadziły rządy lewackiej hołoty.

MudPie

2013-06-29, 20:03
sanger napisał/a:

@Loaloa Rodzice mnie wychowali na przyzwoitego człowieka, studiuję medycynę, nigdy nie miałem konfliktu z prawem... ale będę walczył z lewacką głupotą i ty mi tego nie zabronisz. Jestem patriotą i widzę, do czego doprowadziły rządy lewackiej hołoty.



Mógłbyś wypunktować ? Takie główniejsze punkty :)

KotletyDrobiowe

2013-06-29, 20:15
@LaudatorLibertatis

Oglądałem kiedyś Twoje filmy na yt i wiem, że Twój styl robienia filmików, mówienia et cetera, praktycznie nic się nie zmienił. Nie będę chyba dodawał, że było to na długo przed tym jak Pan Mariusz zaczął dodawać swoje filmy, więc oskarżenia niektórych: ''próbuje mówić jak Mariusz'' ( w Twoim kierunku ) są bezpodstawne ;) . Pewnie nie pamiętasz, ale pisałem do Ciebie na yt w sprawie języka łacińskiego, którego miałem przyjemność uczyć się jeszcze w liceum, dodam tylko, że odpowiedź od Ciebie dostałem bardzo szybko i dobrze Cie wspominam, pozdrawiam, czekam na kolejne filmy ;) .

kawka999

2013-06-29, 20:19
mam wyj***ne mieszkam za granica niech mnie szuka !

LaudatorLibertatis

2013-06-29, 20:24
MudPie napisał/a:



Mógłbyś wypunktować ? Takie główniejsze punkty :)



Emigracja na poziomie kilku dużych miast. Wyjechali ludzie produktywni, chcący działać, dodajmy, że ludzie wykształceni w kraju za pieniądze polskiego podatnika.

System podatkowy tak chory, że plasuje się w drugiej dwusetce w międzynarodowych rankingach.

Rola przedsiębiorcy sprowadzonego do dojnej krowy, który musi być omnibusem- nie tylko znać się na swoim biznesie, ale też ciągle uważać, czy przypadkiem nie naruszy jakiś przepisów podatkowych, administracyjnych etc. Przeciętny przedsiębiorca musi CO NAJMNIEJ korzystać z pomocy biura rachunkowego co samo w sobie jest chore. A bezpiecznie czuje się dopiero wtedy, gdy ma jeszcze prawnikai doradcę podatkowego.

System emerytalny, który runie w ciągu najbliższych lat (demografia)- populistycznie zestawmy to z siedzibami ZUS.

Oszukane młode pokolenie- prawie największa liczba studentów NA ŚWIECIE. To nie młodzi ludzie są debilami to system ich wydymał wmawiając im i ich rodzicom, że te studia są potrzebne. Efekt? Ludzie, którzy stracili kilka lat życia i nie mają kwalifikacji do większości prac, których rynek potrzebuje.

Mam pisać dalej?

@KotletyDrobiowe

Dzięki. Miło, że ktoś mnie jeszcze pamięta :-)

sanger

2013-06-29, 20:31
Oczywiście, że mogę, bo nie ma nic prostszego niż piętnowanie głupoty. Przedstawię to prosto jak budowę cepa to może zrozumiesz. Skrótowo: Po pierwsze i najważniejsze mamy masakryczne podatki, które dławią przedsiębiorczość i konsumpcję w zarodku (i skąd chcesz mieć tą pracę!). Mniej więcej 85% wynagrodzenia jest nam odbierane w różnego rodzaju podatkach. Wszystko to są naczynia połączone dlatego przez za wysokie podatki nie ma dla ludzi pracy. Wysokie koszta pracy powodują, że nie opłaca się zatrudniać legalnie (nie ma składek zus = głodowe emerytury na starość), rozszerzenie działalności wiąże się z zbyt dużym ryzykiem dla przedsiębiorcy dlatego zwykle się go nie podejmują. Urzędy skarbowe niszczą prywatne firmy. Idioci na wiejskiej nie potrafią nawet zbilansować budżetu, żeby co roku nie było dziury budżetowej i długu. Od długu płacimy ogromne odsetki dla banków i coraz więcej kosztuje nas obsługa zadłużenia ( to są pieniądze wyrzucone w błoto). Biurokracja rozrosła się - mamy 4x więcej urzędników niż na początku lat 90 - trzeba im płacić pensję. Prawo powinno być proste i rzadko zmieniane - gwarancja inwestycji zagranicznych. Polska nauka kuleje (brak środków), wojsko jest niedozbrojone. Nie wspomnę o służbie zdrowia. Teraz chcą zlikwidować OFE by móc dalej zadłużać kraj. Utraciliśmy suwerenność w momencie gdy przystąpiliśmy do UE, a te pieniądze które dostajemy będzie trzeba kiedyś oddać... Boli mnie to wszystko jako patrioty!

IwanMT

2013-06-30, 01:25
pie**olą, że rośnie faszym bo dobrze wiedzą, że Nowa Prawica i Ruch Narodowy zyskuje na sile i może w pewnym czasie stanowić realny problem dla rządzącej bandy lewaków.

aopia

2013-07-05, 18:29
Idioci nie wiedzą, że Laudator Libertatis już 3 lata temu tworzył filmiki, długo przed MMK. A taka intonacja jest po prostu dobra, poza tym ja nie widzę żadnych podobieństw.