18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instalowanie faszyzmu. Sadistic i Wykop pod lupą

Arturyo • 2013-06-29, 10:11
Bójta się! :noga:



Źródełko: Kanał LaudatorLibertatis na yt

sz...........an

2013-06-29, 13:34
a może, zamiast siedzieć i dać się aresztować za plucie na forum... zróbmy jakąś akcje ---> "lewacy i rząd na marsa"

_P...........K_

2013-06-29, 13:38
@up

Dobre! Wystarczy, że sprzedamy butelki po tych naszych wszystkich piwach i będzie na solidną rakietę Ziemia-Mars. Jeden bilet, w jedną stronę.

VideCulFide

2013-06-29, 13:39
Ja pie**ole... Powinna nastąpić jakaś samokorekta kultury zachodniej i w taki sam sposób powinno funkcjonować słowo "bolszewizm". A nie tylko wszędzie k***a "faszyzm".

trabus

2013-06-29, 13:41
Co to za pedał? Jakiś żyd? Czy ki ch*j? Ciapaty? Bo pie**oli jakby niewypałem w baniak dostał.

Vilibert

2013-06-29, 13:43
Boje się mojej przyszłości w tym kraju...

gameboy008

2013-06-29, 13:44
Ten debil próbuje udawać naszego Maxa!

MudPie

2013-06-29, 13:48
DonSalieri napisał/a:

a co to za marna podróbka Mariusza Maxa Kolonko? ? :D

nawet akcentuje na wzór Maxa ;)



To prędzej Max mógłby być podróbą jego, gdyż autor tego filmu posiada kanał na youtube od 22 czerwca 2010r - gdzie od początku wrzucał tego typu filmiki. Czyli przeszło 3 lata, zaś pierwszy film Maxa w znanym nam stylu wyszedł 9 listopada 2012r.

Nawiasem mówiąc ja nie widzę podobieństw.

LaudatorLibertatis

2013-06-29, 13:48
gameboy008 napisał/a:

Ten debil próbuje udawać naszego Maxa!



Jakbyś poczytał komentarze to byś wiedział, że vlogi robiłem już ponad 2 lata temu, czyli przed MMK na yt. Natomiast porównywanie mnie jest idiotyczne bo przecież nigdy nie będę niczego robił na poziomie faceta, który w zawodzie jest dłużej niż ja żyję.

BTW kulturą osobistą nie grzeszysz. Ale rozumiem, że w Twoim rozumku jest miejsce tylko na przyswajanie informacji od jednego MMK.

mr_9mm

2013-06-29, 13:49
Dobrze, że prokurator nie kopie w starszych postach na sadolu, bo moderacja miałaby przej***ne, ponieważ sami robili rasistowskie tematy :krejzi:

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 13:50
"Szczeźcie się", k***a ten pajac chciałby "mówić jak jest"...

LaudatorLibertatis

2013-06-29, 13:51
k***a ludzie jak chcecie podyskutować i mi coś powytykać to zapraszam, ale do cholery nie porównujcie mnie do MMK!
Kanał miałem na YT już ponad 2 lata temu i takie vlogi robiłem, do MMK się nie umywam i nie będę bo facet jest genialny i ma potężne doświadczenie.
Więc trochę mniej spiętej dupy bo chyba można słuchać nie tylko jednego MMK, ale każdego kto coś sensownego powie, tak?

_P...........K_

2013-06-29, 13:51
LaudatorLibertatis, skoro to Ty, to dlaczego ktoś inny to wstawił zamiast Ciebie? Dziwne ziomuś, dziwne. :kawa:

BTW. Mi to nie przypomina Maxa, a jeśli to własny materiał, to nawet gratulacje.

MudPie

2013-06-29, 13:53
Mysz_Kamiki napisał/a:

"Szczeźcie się", k***a ten pajac chciałby "mówić jak jest"...


Milcz dziewko. Naucz się szacunku do mężczyzn... izba już wysprzątana ? Sobota jest porządki robić. Raz raz raz.

Mysz_Kamiki

2013-06-29, 13:55
LaudatorLibertatis napisał/a:

k***a ludzie jak chcecie podyskutować i mi coś powytykać to zapraszam, ale do cholery nie porównujcie mnie do MMK!
Kanał miałem na YT już ponad 2 lata temu i takie vlogi robiłem, do MMK się nie umywam i nie będę bo facet jest genialny i ma potężne doświadczenie.
Więc trochę mniej spiętej dupy bo chyba można słuchać nie tylko jednego MMK, ale każdego kto coś sensownego powie, tak?



Nie rozumiem skąd ten problem? Jak nie chcesz żeby Cię oglądano to nie wrzucaj swoich wypocin(omawianych x razy) do internetu. Zaoszczędzisz nasz i swój czas. :mikolaj:

~Tołdi

2013-06-29, 13:55
Panie prokuratorze, z dedykacją od Testovirona, 32 sekunda