18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ingerencja psa

Essent • 2017-06-12, 21:03
Witajcie.
Poniżej filmik na którym widać,że nie do końca władza usa ma bezpośredniość.
Akcja od drugiej minuty :kawa:


Quareatures

2017-06-13, 10:56
Dobra małpie łby, a gdy na sadolu są materiały co koleś z patelnią podchodzi do policjanta i dostaje kulkę to wszyscy, że łał, że dobrze zrobił - a, że teraz pies, to sadolowy green peace się odezwał. Jesteś na służbie, jak pies złapie Cię za nogawkę i rozkojarzy, zza drzwi może wyskoczyć koleś z dwururką (zwłaszcza, że było przekonanie o włamaniu) - niestety ludzie, ale tam broń widzi się na okrągło, dlatego policja ma większą swobodę w jej użyciu, bo życie policjantów jest zagrożone w każdej chwili.
A więc błagam, otwórzcie głowy albo światopogląd, bo nawet w USA się tak na to nie spruli jak wy.

paczekmaster

2017-06-13, 11:43
Anty-Napadówka nawet w Polsce działa tak, że nawet jak odwołasz to i tak wpadają i mają sprawdzić czy przypadkiem ktoś nie kazał ci zadzwonić i odwołać. Wiem, bo włączyłem kiedyś u kumpla w hurtowni. Od razu zadzwonił, że to przypadek, a oni wpadli na pełnej k***ie i łazili po magazynie. Koleś może włączył przypadkiem, ale powinien wyjść przed dom albo do bramy i czekać. Tyle w temacie.

Noside

2017-06-13, 12:27
@UP napadówkę można odwołać, ale pisać sposoby odwoływania na forum internetowym pełnym psychopatów to troszkę nieodpowiedzialne.

PanAndrzej666

2017-06-13, 12:46
nie no k***a dobre prawo mają widzę :) wchodzi do gościa na posesja ( ogrodzoną ) pies jak to pies jest u siebie to szczeka i leci patrzeć kto mu się wj***ł na teren a ten posłał mu kilka kulek i ch*j

ZgaDniJ

2017-06-13, 15:36
Jakby sk***iel mi odj***ł psa, a nie miałby nawet małej ranki od niego to bym ch*ja sam zaj***ł.

domat1

2017-06-13, 18:48
pies biegł, szczekał i nie był to typowy kanapowiec
pewnie chciał polizać policjanta po twarzy :)
reakcja jak najbardziej prawidłowa, nawet w Polsce nie byłoby się do czego przyczepić (zagrożenie życia i zdrowia)
PS. a piesio ładnie na koniec ogon podkulił

Hellsmess

2017-06-13, 20:39
Jedno jest pewne - za odszkodowanie pobuduje sobie willę z basenem i kupi 3 psy.

qwerq221

2017-06-13, 21:40
za to k***a nienawidzę policji w usa

re...........tt

2017-06-13, 22:26
Policja płaci w Usa miliony $ rocznie odszkodowań za tego typu akcje

cedotedoer

2017-06-15, 02:06
Mi się wydaję że pies zabił człowieka.
Wgl jaką p*zdą niewyszkoloną trzeba być żeby bać się j***nego psa k***a mając broń.
No k***a. American fucking dream.

orisuniek napisał/a:

Witajcie.
Poniżej filmik na którym widać,że nie do końca władza usa ma bezpośredniość.
Akcja od drugiej minuty :kawa:


Marcin.Kowalski

2022-07-29, 17:35
nurgiel napisał/a:

Gdyby do policji w USA, brano debili, którzy są tutaj wśród komentujących, to długo by nie pożyli na służbie.
Moje życie jest ważniejsze niż jakiegoś mutanta, krzyżówkę ch*j wie czego z ch*j wie czym, co w naturze nigdy by nie miało miejsca.



Sam jesteś krzyżówką ch*j wie czego. Twoje życie jest warte 0