18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ingerencja psa

Essent • 2017-06-12, 21:03
Witajcie.
Poniżej filmik na którym widać,że nie do końca władza usa ma bezpośredniość.
Akcja od drugiej minuty :kawa:


nwonigers

2017-06-12, 21:16
Wiec wszedl sobie na posesje bo mial interwencje, odj***l psa i poszedl. Jak to nie jest naduzycie to chyba tylko bicie murzyna jest.

Essent

2017-06-12, 21:21
Zauważcie,że gość któremu się wj***no na posesję powiedział:Mogłeś zadzwonić czy inaczej mnie poinformować że jesteś u mnie na posesji!A tak,to zastrzeliłeś mojego Fucking dog :homer:

Dzięki Mody za poprawienie posta ;-)

nectovelius

2017-06-12, 21:38
Amerykańska mentalność... Pies biegnie w twoją stronę - na pewno ugryzie... masz giwerę, to zapie**ol dziada... ciekawe co by było jakby murzyn biegł w jego stronę... tez by zastrzelił :? A później jakby się tłumaczył :?: Tutaj prosto - myślałem, że chce mnie ugryźć... to daj się ch*ju ugryźć raz i wtedy zapij psa... a takim tokiem myślenia... zapie**ole komuś na ulicy, a później się będę tłumaczył - dziwnie na mnie popatrzył, myślałem, że mi chce wpie**olić...

jerry280

2017-06-12, 21:40
Ogrodzona posesja wchodzi baran i zabija właścicielowi psa. Jak się cieszę, że mieszkam w cywilizowanym kraju. W Polsce 1 z 10 w policji to debil w usa 1 z 10 jest w miarę normalny. Bo reszta to zestresowani kretyni którzy mogą cię odstrzelić kiedy uznają że przechodząc w niedozwolonym miejscu przez jezdnię zagrażasz ich bezpieczeństwu.

kevlarx

2017-06-12, 21:41
nasladowca fantastico?

Henboh

2017-06-12, 21:47
Uczcie się języków.
Policjant mówi, że dostali sygnał z "panic alarm" (rodzaj anty-napadówki, u nas są od tego firmy ochroniarskie), więc wchodził na posesję nie od tak sobie.

Ptoon

2017-06-12, 21:55
Henboh napisał/a:

Uczcie się języków.
Policjant mówi, że dostali sygnał z "panic alarm" (rodzaj anty-napadówki, u nas są od tego firmy ochroniarskie), więc wchodził na posesję nie od tak sobie.



Tak namawiasz innych do uczenia się języków, a sam do końca nie usłyszałeś... Gość w 02:32 mówi "i've already called them and told them", czyli nacisnął dupą "panic alarm" przez przypadek i od razu zadzwonił i zgłosił fałszywy alarm. Najwidoczniej zawiodła komunikacja między centralą tej firmy i policją i nie odwołali wysłanego już patrolu.

dashadow

2017-06-12, 22:02
Henboh napisał/a:

Uczcie się języków.



...

Henboh napisał/a:

od tak sobie.



może najpierw naucz się swojego, expierdzie

elfis

2017-06-12, 22:06
to ameryka, nie za bardzo można strzelać do kolorowych bo to rasizm, ale do psa obronnego już tak, bo to jeden z agresorów

buoba

2017-06-12, 22:20
Z gęby trochę Tommy Lee Jones

ziomandrzej

2017-06-12, 22:24
k***a... Tak czytam te komentarze i mam wrażenie że jesteście jakimiś ciotami z antify czy jakiegoś green PiSu...

Policjant ma wezwanie, przyjeżdża na miejsce, nie żadnego człowieka i nagle biegnie na niego pies z tych "raczej mało przyjemnych"... To co miał stać i czekać aż go upie**oli ? A ewentualnie jak się by okazało że jakiś bandzior w domu jest to co wtedy ?

Ja rozumiem że to sadol, że połowa z was to sp***oliny umysłowe, ale odrobinę byście mogli się postawić w sytuacji człowieka pracującego...

Bez urazy

Zimon2210

2017-06-12, 22:45
Rozwiążę zagadkę jestem ekspertem:

Gość może ubiegać się o odszkodowanie od firmy która obsługuje alarm w jego domu bo zapewnili go że przypadkowo włączony alarm został odwołany.
Policja nie dostała informacji o zaniechaniu interwencji, gliniarz zachował procedury wchodząc na posesję.
Nie wiedział czyj to pies i skąd się wziął, a że Amerykanów świerzbią paluszki na spustach to już swoją drogą.

Widzę to tak:
-Facet dostanie kasę od firmy (Znając ichniejszych prawników pewnie ładną sumkę).
-Gliniarzowi gówno zrobią bo zachował się poprawnie i ma na to dowód w postaci go pro zawieszonego na sucie.
-Właściciel psa będzie jeszcze musiał tego samego dnia pomachać łopatą.

siwybis

2017-06-12, 22:59
j***ny policyjny bandyta, każda mundurowa k***a poza Strażą Pożarną to nieślubne dziecko k***y i taksówkarza.