18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie zabijanie psów na ulicach

fgx • 2021-04-16, 22:20
Poligon cieszyłby się pewnie. Mnie tylko cieszyłby fakt gdyby to były pitbulle.


aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-16, 22:24
fgx napisał/a:

Mnie tylko cieszyłby fakt gdyby to były pitbulle.



W Polsce generalnie nie ma problemu z wałęsającymi się psami. Ale gdyby było ich tyle, że stanowiłyby zagrożenie dla ludzi, rozszerzyłbyś swoją radość na inne rasy, a w szczególności na mieszańce.
Dla mnie film spoko, utylizacja jednostek zagrażających człowiekowi.

Heliar

2021-04-16, 22:26
Niezły kolo, widać fach w ręku. W Polsce by się przydał, bo nam się jakieś lemparty rozmnożyły.

C0C0JUMBO

2021-04-16, 22:29
No i mięso na kebaba do Polski jak znalazl... Film to propaganda że niby zakopują... Wy wierzycie że oni baranine podają za te śmieszne pieniądze? :lol:

Kfolu18

2021-04-16, 22:40
A mnie by cieszyło gdyby był to fgx :evil:

~Beny

2021-04-16, 22:40
Na Bali mają ciekawy sposób


fgx

2021-04-16, 22:47
Beny napisał/a:

Na Bali mają ciekawy sposób



czy on strzela igłami z substancją usypiającą? :-o

dżonyłojlker

2021-04-16, 22:54
fgx napisał/a:

czy on strzela igłami z substancją usypiającą?



Raczej usztywniającą :lol:
Jak wróci nasz wiejski truciciel psów, to mu przypomnę o tym filmiku, bo jest super.

Heliar

2021-04-16, 22:57
fgx napisał/a:

czy on strzela igłami z substancją usypiającą?



Nie ważne czym, ale efekt piorunujący.

mygyry

2021-04-16, 23:01
Jak komuś szkoda to niech zabiera do siebie psy i koty z ulicy, wtedy niech je sobie utrzymuje.

~Beny

2021-04-16, 23:02
fgx napisał/a:

czy on strzela igłami z substancją usypiającą?



Zabijającą ;)
Podobno strychnina, ale musi się ekspert wypowiedzieć, bo ja nie wiem jak wygląda efekt po 'aplikacji'.

andrejo22

2021-04-16, 23:06
Wy jesteście takimi popie**olcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.

htp

2021-04-16, 23:06
Heliar napisał/a:

Niezły kolo, widać fach w ręku. W Polsce by się przydał, bo nam się jakieś lemparty rozmnożyły.



Na razie pokazał się lagun.

mygyry

2021-04-16, 23:09
andrejo22 napisał/a:

Wy jesteście takimi popie**olcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.



A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?

dżonyłojlker

2021-04-16, 23:14
mygyry napisał/a:

A powiedz panie wysoko rozwinięty, jak ci się w domu myszy pojawią lub szczury takie jak ty, to będziesz rozkładał trutki i pułapki czy budował im domki?



Wykupi im bilet w 1. klasie do Mouseville na Florydzie :r*chapsa: