18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie zabijanie psów na ulicach

fgx • 2021-04-16, 22:20
Poligon cieszyłby się pewnie. Mnie tylko cieszyłby fakt gdyby to były pitbulle.


Touch_Of_Madness

2021-04-16, 23:24
Tak samo powinniśmy robić z beneficjentami programu patologia+

Vinyl

2021-04-16, 23:25
@up historia psa i człowieka liczi parę tys lat
To historia symbiozy
Wiele jako gatunek zawdzięczamy psom i jest to stwierdzenie nie nad wyrost.
Podejrzewam że mała ilość z was wie np o hormonie oksytocyna który czyni człowieka istota społeczna moim zdaniem
Pies że względu na swoją użyteczność zostawał przez tysiąclecia pod ochroną tego i innych hormonów tj lepiej było głodować i karmić psa niż dać mu umrzeć bo ten sam pies mógłby pomóc w polowaniu
Dlatego zdjęcia te znajduje upokarzajacymi sa to Indie i mnie to dlatego nie dziwi
Ale wy stulejarze za niezrozumienie tego że nie można ciapatym wyrzucać zezwierzecenia z jednoczesnym chwaleniem tego co tu widać
To jest po męsku niesmaczne

radek225

2021-04-16, 23:27
Bezpańskie, wałęsające się psy roznoszą mnóstwo chorób w tym wściekliznę, czy pchły. Bardzo dobrze, że taki zawód istnieje. Gdyby nie to, szerzylyby się tylko epidemie. A tak szybko, sprawnie, bez zbędnego męczenia i okrucieństwa dla psów. Psy rozmnażają się bardzo szybko, żyją stosunkowo długo, więc to żaden problem żeby na ulicach miast wałęsały się watahy bezpańskich psów, które potrafią napadać nawet na człowieka.

xXx5226

2021-04-16, 23:28
Parszywa robota ale ktoś musi to robić gdyż w przeciwnym razie namnożą się jak urzędnicy w naszej ojczyźnie.

dżonyłojlker

2021-04-16, 23:35
xXx5226 napisał/a:

Parszywa robota ale ktoś musi to robić



Dlaczego parszywa? Są tu tacy, którzy robiliby to pro bono.

sirmlcs

2021-04-16, 23:59
Więcej takich filmików można?

PanKukuruźnik82

2021-04-17, 00:30
andrejo22 napisał/a:

Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci.



Tumanie kurzu..., porównujesz psy do ludzi ?!!! I kto tu jest degeneratem ? Ja pie**ole, skąd się tacy jak ty biorą? Jak by ci pies dziecko na ulicy zagryzł, to byś inaczej gadał. Aaaaa dzieci nie masz, bo zadna cię nie chce... ale uwierz mi na słowo . Życie niewinnego dziecka zagryzionego przez bezpańskie kundle jest dla mnie więcej warte niż 100 000 wszarzy. P.s. Osobiście lubię psy, nawet miałem i go kochałem ale nie bezpańskie psy które sa zagrożeniem dla ludzi. Dorośnij w końcu dzieciaku.

AN...........or

2021-04-17, 01:04
fgx napisał/a:

Poligon cieszyłby się pewnie..



Poligonowi to staje od razu podczas oglądania takich materiałów

mrfreak16

2021-04-17, 01:04
andrejo22 napisał/a:

Wy jesteście takimi popie**olcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.



Stalin się chowa, teraz to popłynąłeś totalnie kolego.

Połamany

2021-04-17, 01:05
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Tumanie kurzu..., porównujesz psy do ludzi ?!!! I kto tu jest degeneratem ? Ja pie**ole, skąd się tacy jak ty biorą? Jak by ci pies dziecko na ulicy zagryzł, to byś inaczej gadał. Aaaaa dzieci nie masz, bo zadna cię nie chce... ale uwierz mi na słowo . Życie niewinnego dziecka zagryzionego przez bezpańskie kundle jest dla mnie więcej warte niż 100 000 wszarzy. P.s. Osobiście lubię psy, nawet miałem i go kochałem ale nie bezpańskie psy które sa zagrożeniem dla ludzi. Dorośnij w końcu dzieciaku.



To niech to k***a chociaż humanitarnie robia a nie strzał byle gdzie który nie zabija odrazu albo substancja jak z filmiku z komentarza działająca po chwili...

mrfreak16

2021-04-17, 01:12
Połamany napisał/a:

To niech to k***a chociaż humanitarnie robia a nie strzał byle gdzie który nie zabija odrazu albo substancja jak z filmiku z komentarza działająca po chwili...



Jaki kraj takie traktowanie zwierząt

:-/

Zasysacz

2021-04-17, 02:23
Nie lubie wszaży ale Niefajne to jeśli juz uśmiercać to chociaż bez cierpienia.

KrólikBugs

2021-04-17, 02:23
Nie podoba mi się tylko, że do ziemi lecą. Nie dałoby się pożyteczniej wykorzystać mięsa, choćby na paszę...

ThunderZ

2021-04-17, 02:29
niech zdechna na raka te j***ne k***y :)

NataliaW

2021-04-17, 04:24
andrejo22 napisał/a:

Wy jesteście takimi popie**olcami że aż szkoda gadać. Argument "niech weźmie je sobie do domu jak szkoda" ukazuje iloraz inteligencji równy sebixa spod sklepu, może jakiegoś przegrywa pracującego na marne pieniądze dla kapitalisty(bo był za głupi na wykształcenie). Zabijanie jako słuszne rozwiązanie problemu, Stalin się chowa degeneraci. Dobrze że takie rzeczy możecie pisać tylko na forum tego pokroju, bo nigdzie indziej wasze zdanie się nie liczy.



Stalin to akurat dbał o zwierzęta, szczególnie o wilczury, owczarki niemieckie do tropienia zbiegów z gułagów. I osobiście lubił, miał nawet prywatne psy. To bardzo nietrafiony przykład.
Stalin spowodował śmierć kilkudziesięciu milionów ludzi, z głodu, rozstrzelaniem, wycieńczeniem, poprzez wojnę itd.

Ty jesteś typem człowieka jak strażnik w gułagu, który zakatował 5 więźniów na śmierć, bo ci zjedli wałęsającego się psa, który okazal sie pupilem jego dzieci. Chyba nie muszę dodawać że zrobili to z głodu? Szczury też tam jedli.

Jesteś czlowiekiem który chce traktować zwierzęta jak ludzi, a od tego niedaleka droga by traktować ludzi jak zwierzęta, więc uważam cię za psychola i bezmyślny zlepek dzisiejszej lewackiej propagandy.